rychvald u ostravy

čaute chodi někdo na soukrom revir novy stav nebo figura jak to tam bere oplati se tam vzit povolenka třeba na tyden kaprr štika sumec a kolik stoji povolenka diky za rady napište
Autor diskuse: hanz.333 - Profil , 21.6.2009 všeobecné - revíry, cestování
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NCrowbar - Profil | St 22.2.2012 17:55:54

Nový Stav má omezenou míru na 45-65 cm, když kaprům chutná, není však problém ulovit i 50 ks za den, je to spíše masařina. Figura vyrabovaná není, je zaměřena na chyť a pusť a lov trofejních kaprů a mega sumců. Hezké fotky aktuálních úlovků jsou na www.rybník-figura.cz.

    NDiblicek - Profil | Pá 15.1.2010 17:02:53

    hanz.333 >> Tak zatím co jsem se dozvěděl za info tady na MRKu - ani jeden revír není na ulovení pořádnýho kapra v klidu - Figura je už prý taky dost vyrabovaná a Nový stav je super na kapříky do 60cm

      Nhanz.333 - Profil | Pá 15.1.2010 4:32:53

      Diblicek >> no ja tam nebyl chtěl bych tam koupit povolenku na přišti rok tys tam byl

        NDiblicek - Profil | Po 11.1.2010 22:57:54

        hanz.333 >> A co ty - navštívil jsi nakonec Figuru a nebo třeba Nový stav?!?

          NDiblicek - Profil | Po 11.1.2010 22:45:31

          Pašo >> Chtěl bych tuto diskuzi trochu oživit - pomůže mi někdo?!?

            NPašo - Profil | Po 28.9.2009 19:52:48

            hanz.333 >> Chodím, zrovna dneska jsem se po třed dnech vrátil domů. Super rybolov. Pár pěkných kousku se podívalo na břeh.

              Nhanz.333 - Profil | Čt 2.7.2009 5:19:37

              chodii někdoo na rybnik figura

                Nhanz.333 - Profil | Ne 28.6.2009 23:22:21

                j nevim jakeho reye

                  NMartin... - Profil | Út 23.6.2009 17:14:27

                  hanz.333 >> ptal ses toho reye?napiš mu SZ on je tady každý den a určitě ti poradí

                    Nhanz.333 - Profil | Út 23.6.2009 17:04:56

                    too fakt nikdo nechyt v ryhvaldě n novem stavu nebo figuře to je novy revir da někdo nake informace

                      Nhanz.333 - Profil | Po 22.6.2009 19:58:22

                      čaute neviote jak too tam ted bere chtěl bych tam vyrazit třeb na tyden kdyžtak napište jo jestli to ma cenu

                        Nšipka - Profil | Ne 21.6.2009 9:16:31

                        ahoj lidi

                          NMartin... - Profil | Ne 21.6.2009 9:14:52

                          chodí tam rey tady z mrku tak se ho optej