kde je chyba

ahoj lidi nevim proc ale kdyz mam zaber tak seknu neco citim ze tam je a pak se to vyvlikne nestalo se mi to jen jedno uz nevim co s tim chytam na kukurici jinak navazec vypada asi takhle mam krmitko buzirka asi 30cm navazec a mensi hacek kde je chyba
Autor diskuse: rehak - Profil , 20.5.2009 všeobecné - techniky lovu

Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:05:30

no ale jak jsem si to vse tak cet tak kazdej rika abych kuku propich az k raminku tak asi tady bude chyba skusim vetsi hacek vyskousime a uvydime

    NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:05:23

    rehak.82 >> rehak >> JE TO DOBRý ! napichni to tak jak píšou a jdi na ně !!!...jinak se tady sejdou supi,a udělaj z tebe blbce,utíkej,zavírej otázku,problém máš vyřešený! (a co ta 120cítka,na oktávku,by to šlo nějakým fíglem,elegantním,asi?)

      NHermis_s - Profil | St 20.5.2009 19:03:22

      kukurice se napichuje az za obloucek!!!!zakladni vec

        Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:02:08

        Vítek >> takze tu kanicku od bot nemam pouzivat

          Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:00:54

          Kevin >> jaky olovoted nevim o cem mluvis jestli myslis to pod tim prmitkem tak to je gumovi koralek aby se to ne zasekavalo

            NVítek - Profil | St 20.5.2009 18:57:09

            rehak.82 >> rehak >> tak misto klacku vem prut a provaz navaž na něj

              Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:56:05

              Majsher >> ja rikam ze chvili citim rybu na prute a pak nic

                NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:56:02

                Akorát to olovo natvrdo v tom videu odsuzuju ale jinak ta ryba se prostě musí píchnout sama a co jsem koukal tak ty máš háček schovanej v tý kuku,to je podle mě špatně.....třeba ale někdo má jinej názor.....

                  NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:54:49

                  rehak.82 >> rehak >> ne,ne,bylo to tak jak řek mistr smradzjzd - ®,von to tušil :-) ...a máš to,ryby třeste se,jede rehák :-D (s tak blbě napíchnutou kuku nepomůže změna montáže).tečička. Edit :(hlavně už to nikomu neukazuj :-D )

                    Nbambus11 - Profil | St 20.5.2009 18:54:07

                    Vase zprava

                      Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:52:52

                      GUGU >> tak to nakresli

                        NMajsher - Profil | St 20.5.2009 18:52:23

                        rehak.82 >> rehak >> to bude tou kukuřicí značky bonduel - taky s ní nemám obrý zkušenosti - zkus jinou a uvidíš

                          NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:50:58

                          http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=8444 mrkni na tohle třebe ti to pomůže.....

                            Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:50:29

                            GUGU >> hele myslis navazat navazce na krmitko a krmitko tovnou na vlasec i to sem skousel a zadny uspech

                              NMitchell - Profil | St 20.5.2009 18:49:21

                              rehak.82 >> rehak >> jinak doporucuji jak uz tu psal kolega chytej na vlas a mas to v cajku ;-) ryby ti budou sedet

                                Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:48:14

                                kukuřici musíš propíchnout úplně aby háček trčel ven jako na mojí fotce

                                  NSumec - Profil | St 20.5.2009 18:48:06

                                  Přesně,dávej jiné háčky a kuku jen do obloučku.

                                    NMitchell - Profil | St 20.5.2009 18:47:55

                                    rehak.82 >> rehak >> kdyz chytas na kuku na hacku tak davej kuku do obloucku a musi vzdy videt spicka hacku

                                      Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:47:46

                                      rehak.82 >> rehak >> tak to je jasný :-)
                                      Napíchni to jenom za úplnou špičku zrna a stáhni dolů do obloučku.
                                      Ještě trochu víc pod háček, než to má grizzly72 .

                                        Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:47:45

                                        Vítek >> ne pitlacku asi kdyz pisu fe se mi to stava i na fieder ta to je asi klacek