NKevin - Profil | St 20.5.2009 22:05:34
rehak -Když se píchne napoprví tak to už nevyplivne,máš pravdu je to to samé a odost učinější než píchat kuku na háček!!!
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 21:43:00
Přemas >> CarpHunder >> člověče,neblbni,vždyt je to automechanik,a perspektivní kaprář...a co,někdo chytá celý život takhle a neptá se nikoho,furt to pada ale někdy něco se i nahákne,...se ti to taký může stát,že celý život budeš chytat na to špatné boili (kterému ale věříš) ,a sem tam něco i lapnéš...a tak,noo...:-D ,no,tak...
NCarpHunder - Profil | St 20.5.2009 21:41:14
rehak.82 >> rehak >> oki, již si nám to v ML vyjasnil, děkujeme :o)
NCarpHunder - Profil | St 20.5.2009 21:37:39
rehak.82 >> rehak >> si narozen 1982???? a chytáš ryby od roku 1992??? a jediné co si za tu dobu vymyslel je srkačka a špatně napíchnutá kuku? No, být tebou, tak se dám raději na něco jiného.
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 21:31:22
rehak.82 >> rehak >> "Můj lov ", to máš na pravý horní části na monitoru (pokud nějakej máš:-) ), kliknéš, a je to tam, ted jsem to teprv sepsal, to byly zážitky...a nespadávali :-D
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 21:12:42
rehak.82 >> rehak >> tak nic,a skoro jsem to sepsal,noo...
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 20:25:54
rehak.82 >> rehak >> počkej,jsi mě zmátl,že jsem zpomalenej,takhle už mě to klepávalo...nic,nic,a ...tak nanejvíš za 20min v " Můj lov",víš kde to je?
NjHR - Profil | St 20.5.2009 20:05:55
Poradim ti.... dej tu kuku opravdu pod hacek na vlas. ja takhle chytal minulou nedeli... a mel sem 4 jizdy a vytahl sem 4 kapry!!! hacek mu sedel jak prikovanej vespodnim pysku!! nic nemuze byt lepsi :-) opravdu to zkus ;-)
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 20:01:34
GUGU >> kde je ten clanek
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:52:29
rehak.82 >> rehak >> jsme dostal :-D .tečka.uznávám.----brzo budu mít hotovej článek o mé výpravě,tak se koukni na "Můj lov",bylo to drsný a vostrý :-) asi tak za půl hodiny.-jsi mě tak dostal že jsem to nemoh ani napsat normálně,a kuku už je v háji :-( anebo mě to troch treflo?nebolí to pak člověk nikdy neví...
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:46:01
GUGU >> ja furt nevim napoves
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:42:54
rehak.82 >> rehak >> noo, ja skoro nevím, člověče...:-D už jsem se chtěl vzdát, nebot mě z toho mohlo zase klepnout a možná bych se z toho už nedostal:-):-D EDIT :napiš, sakra, mě to zajimá !!! heslo : kdo maže ten jede.at se ti nepřepálí kukuřice, ...sakra !! mě to tam smrdiiiii
Ntomku - Profil | St 20.5.2009 19:42:00
rehak.82 >> Dospel som k záveru, že som nebol ďaleko od pravdy......:)))))
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:39:35
tak chlapi ja vam moc vsem dekuju co jte mi poradily az to vyskousim tak vam napisu jak jsem dopak
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:37:54
Sven >> sven >> ja myslim ze mi chlapi poradili jak mohli
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:36:09
hrušák >> hele tohle delam a ted este tam zacala list vodni trava ale ja po zaseku cejtim rybu na prute a za chvily je fuc
Nsven - Profil | St 20.5.2009 19:34:17
rehak.82 >> rehak >> Možná, že pokud by si občas použil nějaké to kouzelné slovíčko, bylo by těch odpovědí víc a serioznějších.
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:34:10
tomku >> taky by sis mel uvedomit ze to nectu jen ja
Nhrušák - Profil | St 20.5.2009 19:33:01
To bahno může udělat svoje, nečetl jsem to celé, ale zkus po náhozu až dopadne na dno mírně potáhnout aby se dostalo nad bahno.
Ntomku - Profil | St 20.5.2009 19:32:45
rehak.82 >> rehak >> Sorry, proste som mal chuť niekomu vypičovať.
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:31:18
tomku >> jasne jsem psal co mi nejde a takova krasna odpoved odpovida o vsem
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:28:15
tomku >> to samy muzu ric o tobe
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:26:33
GUGU >> ty me znas
Ntomku - Profil | St 20.5.2009 19:23:06
Jedna možnosť je že si kokot.
Ale nič proti tebe...:)
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:21:38
Kevin >> promin ja jsem to video videl az ted ale jsou to svine plivajici ale metoda funguje je to to samy jako na bojlis akorad misto bojlis tam je kuku
NMajsher - Profil | St 20.5.2009 19:11:42
rehak.82 >> rehak >> to je nějáká 0,40 ne? kluci ti to už řekli, co děláš špatně, ale i jinak...zkus se tu trošku inspirovat. To se poddá. :) Chyť a Pusť Zdar!
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:09:52
rehak.82 >> rehak >> zamkni otázku,a přečti si to padesátkrát...nadá se nic dělat :-D já myslím,automechaniku,120cítku na Oktávku,to mě mučí,víš :-) a jestli mi na to bude stačit můj průměrnej důchod,noo:-DD
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:07:58
Majsher >> vlasec ale skousel jsem i pletenku a to samy
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:07:04
GUGU >> myslis stiku
NKevin - Profil | St 20.5.2009 19:06:25
rehak - V tom VIDEU to olovo co jsem sem dával,kdyby jsi raději pozorně četl možná už by jsi věděl kde ja chyba!!!!
NMajsher - Profil | St 20.5.2009 19:05:32
rehak.82 >> rehak >> ještě mi řekni-ty návazce jsou z pletenky nebo vlasce?
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:05:30
no ale jak jsem si to vse tak cet tak kazdej rika abych kuku propich az k raminku tak asi tady bude chyba skusim vetsi hacek vyskousime a uvydime
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:05:23
rehak.82 >> rehak >> JE TO DOBRý ! napichni to tak jak píšou a jdi na ně !!!...jinak se tady sejdou supi,a udělaj z tebe blbce,utíkej,zavírej otázku,problém máš vyřešený! (a co ta 120cítka,na oktávku,by to šlo nějakým fíglem,elegantním,asi?)
NHermis_s - Profil | St 20.5.2009 19:03:22
kukurice se napichuje az za obloucek!!!!zakladni vec
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:02:08
Vítek >> takze tu kanicku od bot nemam pouzivat
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:00:54
Kevin >> jaky olovoted nevim o cem mluvis jestli myslis to pod tim prmitkem tak to je gumovi koralek aby se to ne zasekavalo
NVítek - Profil | St 20.5.2009 18:57:09
rehak.82 >> rehak >> tak misto klacku vem prut a provaz navaž na něj
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:56:05
Majsher >> ja rikam ze chvili citim rybu na prute a pak nic
NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:56:02
Akorát to olovo natvrdo v tom videu odsuzuju ale jinak ta ryba se prostě musí píchnout sama a co jsem koukal tak ty máš háček schovanej v tý kuku,to je podle mě špatně.....třeba ale někdo má jinej názor.....
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:54:49
rehak.82 >> rehak >> ne,ne,bylo to tak jak řek mistr smradzjzd - ®,von to tušil :-) ...a máš to,ryby třeste se,jede rehák :-D (s tak blbě napíchnutou kuku nepomůže změna montáže).tečička. Edit :(hlavně už to nikomu neukazuj :-D )
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:52:52
GUGU >> tak to nakresli
NMajsher - Profil | St 20.5.2009 18:52:23
rehak.82 >> rehak >> to bude tou kukuřicí značky bonduel - taky s ní nemám obrý zkušenosti - zkus jinou a uvidíš
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:50:29
GUGU >> hele myslis navazat navazce na krmitko a krmitko tovnou na vlasec i to sem skousel a zadny uspech
NMitchell - Profil | St 20.5.2009 18:49:21
rehak.82 >> rehak >> jinak doporucuji jak uz tu psal kolega chytej na vlas a mas to v cajku ;-) ryby ti budou sedet
Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:48:14
kukuřici musíš propíchnout úplně aby háček trčel ven jako na mojí fotce
NSumec - Profil | St 20.5.2009 18:48:06
Přesně,dávej jiné háčky a kuku jen do obloučku.
NMitchell - Profil | St 20.5.2009 18:47:55
rehak.82 >> rehak >> kdyz chytas na kuku na hacku tak davej kuku do obloucku a musi vzdy videt spicka hacku
Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:47:46
rehak.82 >> rehak >> tak to je jasný :-)
Napíchni to jenom za úplnou špičku zrna a stáhni dolů do obloučku.
Ještě trochu víc pod háček, než to má grizzly72 .
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:47:45
Vítek >> ne pitlacku asi kdyz pisu fe se mi to stava i na fieder ta to je asi klacek
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:46:32
rehak.82 >> rehak >> hovadina,háček musí bejt holý,jak od matky.
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:46:15
nevm jestli to krmitko oloveny je tu dost bahna spis by se vic zaborio jo chytam na rybniku
NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:44:55
Dej tu kuku na vlas a máš vyhráno!!!!A možná o malinko větší háček...
Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:43:24
ten háček v pravo je úplně na nic, a důležitý je kukuřici správně napíchnout - viz foto ( sory za kvalitu ale to podstatné je vidět )
NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:39:18
rehak.82 >> rehak >> poradím ti, protože jseš z Prááhy...:-) , ale ne abys mi vylovil revírek, ne-ne :-( ...jednoduše zarážkou za krmítkem udělej z toho pevnou montáž, a napiš mi sem jestli to jede !!----edit : a šlo by nějak ze 120cítky udělat oktávku...je na to nějakej fígl kterej já neznám?
Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:36:02
rehak.82 >> rehak >> ještě namaluj, jak tam máš tu kuku napíchlou
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:35:00
hacky tam sou dva druhy
NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:34:29
rehak.82 >> rehak >>
asi bych dal jiné a menší háčka- s kratším ramínkem,nějaká 2ka,..kulatý oblouček a hlavně jak píší ..ostré..a dal bych když už krmelec,tak z olova tak cca 40 - 50gr)dle toho)jak a kam hážeš,trochu bága a je to...a jako průběžku s jedním forpasem nejdříve,aby jsi zjistil,zda to třeba není druhým forpasem..je toho opravdu hodně na odhalení příčin neúspěchu...
Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:34:03
chlapci kukurice nakladana bonduel hacky nove slaby vlasec pozor a stava se mi to i na fieder cejtim ze tu rybu zaseknu a za chvily tam neni
Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:34:01
dva háčky jsou zbytečný - ten prázdnej může zbytečně poškodit chycenou rybu a já bych dal háček s kratším ramínkem
NSumec - Profil | St 20.5.2009 18:30:59
Opravdu skus vyměnit háčky,nejlépe změnit celou montáž.Je jich tady celá řada.
Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:28:42
Už sem viděl jednoho, co navlíkal tvrdší kuku na malý háček tak, že prakticky ani nešlo zaseknout.
Nejsi podobný případ?
NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:27:03
nazdar,
nakresli alespon v ruce,jak to asi vypadá..ale tady asi nebude jen ten gháček,bude někde kopnuto více..jak píše Cottus-možná by stálo vše vyměnit,celou sestavu a zamyslet se,co a jak děláš,krok po kroku,rozebrat si to..může to být cokoliv..
NCottus - Profil | St 20.5.2009 18:24:19
Nevíš , kde je chyba???
Tak zkus změnit úplně všechno!!
Někde tam bude .
Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:22:48
kup si novej háček a ten tupej po dědovi už vyhoď :-))