kde je chyba

ahoj lidi nevim proc ale kdyz mam zaber tak seknu neco citim ze tam je a pak se to vyvlikne nestalo se mi to jen jedno uz nevim co s tim chytam na kukurici jinak navazec vypada asi takhle mam krmitko buzirka asi 30cm navazec a mensi hacek kde je chyba
Autor diskuse: rehak - Profil , 20.5.2009 všeobecné - techniky lovu
75 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NCarpHunder - Profil | Čt 21.5.2009 16:45:43

GUGU >> s tím ML jsem se sekl, to bylo pro tebe :o)
http://www.mrk.cz/book.php3?id=1000&zadal=6860

    NKevin - Profil | St 20.5.2009 22:05:34

    rehak -Když se píchne napoprví tak to už nevyplivne,máš pravdu je to to samé a odost učinější než píchat kuku na háček!!!

      NGUGU - Profil | St 20.5.2009 21:43:00

      Přemas >> CarpHunder >> člověče,neblbni,vždyt je to automechanik,a perspektivní kaprář...a co,někdo chytá celý život takhle a neptá se nikoho,furt to pada ale někdy něco se i nahákne,...se ti to taký může stát,že celý život budeš chytat na to špatné boili (kterému ale věříš) ,a sem tam něco i lapnéš...a tak,noo...:-D ,no,tak...

        NCarpHunder - Profil | St 20.5.2009 21:41:14

        rehak.82 >> rehak >> oki, již si nám to v ML vyjasnil, děkujeme :o)

          NCarpHunder - Profil | St 20.5.2009 21:37:39

          rehak.82 >> rehak >> si narozen 1982???? a chytáš ryby od roku 1992??? a jediné co si za tu dobu vymyslel je srkačka a špatně napíchnutá kuku? No, být tebou, tak se dám raději na něco jiného.

            NGUGU - Profil | St 20.5.2009 21:31:22

            rehak.82 >> rehak >> "Můj lov ", to máš na pravý horní části na monitoru (pokud nějakej máš:-) ), kliknéš, a je to tam, ted jsem to teprv sepsal, to byly zážitky...a nespadávali :-D

              NGUGU - Profil | St 20.5.2009 21:12:42

              rehak.82 >> rehak >> tak nic,a skoro jsem to sepsal,noo...

                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 21:02:17

                fakt nevim

                  NGUGU - Profil | St 20.5.2009 20:25:54

                  rehak.82 >> rehak >> počkej,jsi mě zmátl,že jsem zpomalenej,takhle už mě to klepávalo...nic,nic,a ...tak nanejvíš za 20min v " Můj lov",víš kde to je?

                    NjHR - Profil | St 20.5.2009 20:05:55

                    Poradim ti.... dej tu kuku opravdu pod hacek na vlas. ja takhle chytal minulou nedeli... a mel sem 4 jizdy a vytahl sem 4 kapry!!! hacek mu sedel jak prikovanej vespodnim pysku!! nic nemuze byt lepsi :-) opravdu to zkus ;-)

                      Nrehak - Profil | St 20.5.2009 20:01:34

                      GUGU >> kde je ten clanek

                        NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:52:29

                        rehak.82 >> rehak >> jsme dostal :-D .tečka.uznávám.----brzo budu mít hotovej článek o mé výpravě,tak se koukni na "Můj lov",bylo to drsný a vostrý :-) asi tak za půl hodiny.-jsi mě tak dostal že jsem to nemoh ani napsat normálně,a kuku už je v háji :-( anebo mě to troch treflo?nebolí to pak člověk nikdy neví...

                          Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:46:01

                          GUGU >> ja furt nevim napoves

                            NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:42:54

                            rehak.82 >> rehak >> noo, ja skoro nevím, člověče...:-D už jsem se chtěl vzdát, nebot mě z toho mohlo zase klepnout a možná bych se z toho už nedostal:-):-D EDIT :napiš, sakra, mě to zajimá !!! heslo : kdo maže ten jede.at se ti nepřepálí kukuřice, ...sakra !! mě to tam smrdiiiii

                              Ntomku - Profil | St 20.5.2009 19:42:00

                              rehak.82 >> Dospel som k záveru, že som nebol ďaleko od pravdy......:)))))

                                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:39:35

                                tak chlapi ja vam moc vsem dekuju co jte mi poradily az to vyskousim tak vam napisu jak jsem dopak

                                  Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:37:54

                                  Sven >> sven >> ja myslim ze mi chlapi poradili jak mohli

                                    Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:36:09

                                    hrušák >> hele tohle delam a ted este tam zacala list vodni trava ale ja po zaseku cejtim rybu na prute a za chvily je fuc

                                      NMajsher - Profil | St 20.5.2009 19:35:05

                                      hrušák >> :)))

                                        Nsven - Profil | St 20.5.2009 19:34:17

                                        rehak.82 >> rehak >> Možná, že pokud by si občas použil nějaké to kouzelné slovíčko, bylo by těch odpovědí víc a serioznějších.

                                          Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:34:10

                                          tomku >> taky by sis mel uvedomit ze to nectu jen ja

                                            Nhrušák - Profil | St 20.5.2009 19:33:01

                                            To bahno může udělat svoje, nečetl jsem to celé, ale zkus po náhozu až dopadne na dno mírně potáhnout aby se dostalo nad bahno.

                                              Ntomku - Profil | St 20.5.2009 19:32:45

                                              rehak.82 >> rehak >> Sorry, proste som mal chuť niekomu vypičovať.

                                                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:31:18

                                                tomku >> jasne jsem psal co mi nejde a takova krasna odpoved odpovida o vsem

                                                  Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:28:15

                                                  tomku >> to samy muzu ric o tobe

                                                    Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:26:33

                                                    GUGU >> ty me znas

                                                      Ntomku - Profil | St 20.5.2009 19:23:06

                                                      Jedna možnosť je že si kokot.
                                                      Ale nič proti tebe...:)

                                                        Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:21:38

                                                        Kevin >> promin ja jsem to video videl az ted ale jsou to svine plivajici ale metoda funguje je to to samy jako na bojlis akorad misto bojlis tam je kuku

                                                          NMajsher - Profil | St 20.5.2009 19:11:42

                                                          rehak.82 >> rehak >> to je nějáká 0,40 ne? kluci ti to už řekli, co děláš špatně, ale i jinak...zkus se tu trošku inspirovat. To se poddá. :) Chyť a Pusť Zdar!

                                                            NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:09:52

                                                            rehak.82 >> rehak >> zamkni otázku,a přečti si to padesátkrát...nadá se nic dělat :-D já myslím,automechaniku,120cítku na Oktávku,to mě mučí,víš :-) a jestli mi na to bude stačit můj průměrnej důchod,noo:-DD

                                                              Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:07:58

                                                              Majsher >> vlasec ale skousel jsem i pletenku a to samy

                                                                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:07:04

                                                                GUGU >> myslis stiku

                                                                  NKevin - Profil | St 20.5.2009 19:06:25

                                                                  rehak - V tom VIDEU to olovo co jsem sem dával,kdyby jsi raději pozorně četl možná už by jsi věděl kde ja chyba!!!!

                                                                    NMajsher - Profil | St 20.5.2009 19:05:32

                                                                    rehak.82 >> rehak >> ještě mi řekni-ty návazce jsou z pletenky nebo vlasce?

                                                                      Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:05:30

                                                                      no ale jak jsem si to vse tak cet tak kazdej rika abych kuku propich az k raminku tak asi tady bude chyba skusim vetsi hacek vyskousime a uvydime

                                                                        NGUGU - Profil | St 20.5.2009 19:05:23

                                                                        rehak.82 >> rehak >> JE TO DOBRý ! napichni to tak jak píšou a jdi na ně !!!...jinak se tady sejdou supi,a udělaj z tebe blbce,utíkej,zavírej otázku,problém máš vyřešený! (a co ta 120cítka,na oktávku,by to šlo nějakým fíglem,elegantním,asi?)

                                                                          NHermis_s - Profil | St 20.5.2009 19:03:22

                                                                          kukurice se napichuje az za obloucek!!!!zakladni vec

                                                                            Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:02:08

                                                                            Vítek >> takze tu kanicku od bot nemam pouzivat

                                                                              Nrehak - Profil | St 20.5.2009 19:00:54

                                                                              Kevin >> jaky olovoted nevim o cem mluvis jestli myslis to pod tim prmitkem tak to je gumovi koralek aby se to ne zasekavalo

                                                                                NVítek - Profil | St 20.5.2009 18:57:09

                                                                                rehak.82 >> rehak >> tak misto klacku vem prut a provaz navaž na něj

                                                                                  Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:56:05

                                                                                  Majsher >> ja rikam ze chvili citim rybu na prute a pak nic

                                                                                    NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:56:02

                                                                                    Akorát to olovo natvrdo v tom videu odsuzuju ale jinak ta ryba se prostě musí píchnout sama a co jsem koukal tak ty máš háček schovanej v tý kuku,to je podle mě špatně.....třeba ale někdo má jinej názor.....

                                                                                      NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:54:49

                                                                                      rehak.82 >> rehak >> ne,ne,bylo to tak jak řek mistr smradzjzd - ®,von to tušil :-) ...a máš to,ryby třeste se,jede rehák :-D (s tak blbě napíchnutou kuku nepomůže změna montáže).tečička. Edit :(hlavně už to nikomu neukazuj :-D )

                                                                                        Nbambus11 - Profil | St 20.5.2009 18:54:07

                                                                                        Vase zprava

                                                                                          Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:52:52

                                                                                          GUGU >> tak to nakresli

                                                                                            NMajsher - Profil | St 20.5.2009 18:52:23

                                                                                            rehak.82 >> rehak >> to bude tou kukuřicí značky bonduel - taky s ní nemám obrý zkušenosti - zkus jinou a uvidíš

                                                                                              NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:50:58

                                                                                              http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=8444 mrkni na tohle třebe ti to pomůže.....

                                                                                                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:50:29

                                                                                                GUGU >> hele myslis navazat navazce na krmitko a krmitko tovnou na vlasec i to sem skousel a zadny uspech

                                                                                                  NMitchell - Profil | St 20.5.2009 18:49:21

                                                                                                  rehak.82 >> rehak >> jinak doporucuji jak uz tu psal kolega chytej na vlas a mas to v cajku ;-) ryby ti budou sedet

                                                                                                    Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:48:14

                                                                                                    kukuřici musíš propíchnout úplně aby háček trčel ven jako na mojí fotce

                                                                                                      NSumec - Profil | St 20.5.2009 18:48:06

                                                                                                      Přesně,dávej jiné háčky a kuku jen do obloučku.

                                                                                                        NMitchell - Profil | St 20.5.2009 18:47:55

                                                                                                        rehak.82 >> rehak >> kdyz chytas na kuku na hacku tak davej kuku do obloucku a musi vzdy videt spicka hacku

                                                                                                          Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:47:46

                                                                                                          rehak.82 >> rehak >> tak to je jasný :-)
                                                                                                          Napíchni to jenom za úplnou špičku zrna a stáhni dolů do obloučku.
                                                                                                          Ještě trochu víc pod háček, než to má grizzly72 .

                                                                                                            Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:47:45

                                                                                                            Vítek >> ne pitlacku asi kdyz pisu fe se mi to stava i na fieder ta to je asi klacek

                                                                                                              NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:46:32

                                                                                                              rehak.82 >> rehak >> hovadina,háček musí bejt holý,jak od matky.

                                                                                                                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:46:15

                                                                                                                nevm jestli to krmitko oloveny je tu dost bahna spis by se vic zaborio jo chytam na rybniku

                                                                                                                  Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:45:07

                                                                                                                  tak povidejte

                                                                                                                    NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:44:55

                                                                                                                    Dej tu kuku na vlas a máš vyhráno!!!!A možná o malinko větší háček...

                                                                                                                      Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:43:24

                                                                                                                      ten háček v pravo je úplně na nic, a důležitý je kukuřici správně napíchnout - viz foto ( sory za kvalitu ale to podstatné je vidět )

                                                                                                                        NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:39:18

                                                                                                                        rehak.82 >> rehak >> poradím ti, protože jseš z Prááhy...:-) , ale ne abys mi vylovil revírek, ne-ne :-( ...jednoduše zarážkou za krmítkem udělej z toho pevnou montáž, a napiš mi sem jestli to jede !!----edit : a šlo by nějak ze 120cítky udělat oktávku...je na to nějakej fígl kterej já neznám?

                                                                                                                          NVítek - Profil | St 20.5.2009 18:37:34

                                                                                                                          prut máš?

                                                                                                                            Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:36:02

                                                                                                                            rehak.82 >> rehak >> ještě namaluj, jak tam máš tu kuku napíchlou

                                                                                                                              NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:35:37

                                                                                                                              http://www.mrk.cz/montaze.php?menuid=17

                                                                                                                              třeba todle bych vyzkoušel nejdříve...

                                                                                                                                Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:35:00

                                                                                                                                hacky tam sou dva druhy

                                                                                                                                  NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:34:29

                                                                                                                                  rehak.82 >> rehak >>
                                                                                                                                  asi bych dal jiné a menší háčka- s kratším ramínkem,nějaká 2ka,..kulatý oblouček a hlavně jak píší ..ostré..a dal bych když už krmelec,tak z olova tak cca 40 - 50gr)dle toho)jak a kam hážeš,trochu bága a je to...a jako průběžku s jedním forpasem nejdříve,aby jsi zjistil,zda to třeba není druhým forpasem..je toho opravdu hodně na odhalení příčin neúspěchu...

                                                                                                                                    Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:34:03

                                                                                                                                    chlapci kukurice nakladana bonduel hacky nove slaby vlasec pozor a stava se mi to i na fieder cejtim ze tu rybu zaseknu a za chvily tam neni

                                                                                                                                      Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:34:01

                                                                                                                                      dva háčky jsou zbytečný - ten prázdnej může zbytečně poškodit chycenou rybu a já bych dal háček s kratším ramínkem

                                                                                                                                        NSumec - Profil | St 20.5.2009 18:30:59

                                                                                                                                        Opravdu skus vyměnit háčky,nejlépe změnit celou montáž.Je jich tady celá řada.

                                                                                                                                          Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:30:07

                                                                                                                                          tak to je ta montaz

                                                                                                                                            Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:28:42

                                                                                                                                            Už sem viděl jednoho, co navlíkal tvrdší kuku na malý háček tak, že prakticky ani nešlo zaseknout.
                                                                                                                                            Nejsi podobný případ?

                                                                                                                                              NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:27:03

                                                                                                                                              nazdar,
                                                                                                                                              nakresli alespon v ruce,jak to asi vypadá..ale tady asi nebude jen ten gháček,bude někde kopnuto více..jak píše Cottus-možná by stálo vše vyměnit,celou sestavu a zamyslet se,co a jak děláš,krok po kroku,rozebrat si to..může to být cokoliv..

                                                                                                                                                NCottus - Profil | St 20.5.2009 18:24:19

                                                                                                                                                Nevíš , kde je chyba???
                                                                                                                                                Tak zkus změnit úplně všechno!!
                                                                                                                                                Někde tam bude .

                                                                                                                                                  Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:22:48

                                                                                                                                                  kup si novej háček a ten tupej po dědovi už vyhoď :-))

                                                                                                                                                    NVydra revírní - Profil | St 20.5.2009 18:21:29

                                                                                                                                                    Chyba je v nejspíš rukách, milý příteli :-)