kde je chyba

ahoj lidi nevim proc ale kdyz mam zaber tak seknu neco citim ze tam je a pak se to vyvlikne nestalo se mi to jen jedno uz nevim co s tim chytam na kukurici jinak navazec vypada asi takhle mam krmitko buzirka asi 30cm navazec a mensi hacek kde je chyba
Autor diskuse: rehak - Profil , 20.5.2009 všeobecné - techniky lovu

NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:46:32

rehak.82 >> rehak >> hovadina,háček musí bejt holý,jak od matky.

    Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:46:15

    nevm jestli to krmitko oloveny je tu dost bahna spis by se vic zaborio jo chytam na rybniku

      Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:45:07

      tak povidejte

        NKevin - Profil | St 20.5.2009 18:44:55

        Dej tu kuku na vlas a máš vyhráno!!!!A možná o malinko větší háček...

          Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:43:24

          ten háček v pravo je úplně na nic, a důležitý je kukuřici správně napíchnout - viz foto ( sory za kvalitu ale to podstatné je vidět )

            NGUGU - Profil | St 20.5.2009 18:39:18

            rehak.82 >> rehak >> poradím ti, protože jseš z Prááhy...:-) , ale ne abys mi vylovil revírek, ne-ne :-( ...jednoduše zarážkou za krmítkem udělej z toho pevnou montáž, a napiš mi sem jestli to jede !!----edit : a šlo by nějak ze 120cítky udělat oktávku...je na to nějakej fígl kterej já neznám?

              NVítek - Profil | St 20.5.2009 18:37:34

              prut máš?

                Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:36:02

                rehak.82 >> rehak >> ještě namaluj, jak tam máš tu kuku napíchlou

                  NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:35:37

                  http://www.mrk.cz/montaze.php?menuid=17

                  třeba todle bych vyzkoušel nejdříve...

                    Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:35:00

                    hacky tam sou dva druhy

                      NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:34:29

                      rehak.82 >> rehak >>
                      asi bych dal jiné a menší háčka- s kratším ramínkem,nějaká 2ka,..kulatý oblouček a hlavně jak píší ..ostré..a dal bych když už krmelec,tak z olova tak cca 40 - 50gr)dle toho)jak a kam hážeš,trochu bága a je to...a jako průběžku s jedním forpasem nejdříve,aby jsi zjistil,zda to třeba není druhým forpasem..je toho opravdu hodně na odhalení příčin neúspěchu...

                        Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:34:03

                        chlapci kukurice nakladana bonduel hacky nove slaby vlasec pozor a stava se mi to i na fieder cejtim ze tu rybu zaseknu a za chvily tam neni

                          Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:34:01

                          dva háčky jsou zbytečný - ten prázdnej může zbytečně poškodit chycenou rybu a já bych dal háček s kratším ramínkem

                            NSumec - Profil | St 20.5.2009 18:30:59

                            Opravdu skus vyměnit háčky,nejlépe změnit celou montáž.Je jich tady celá řada.

                              Nrehak - Profil | St 20.5.2009 18:30:07

                              tak to je ta montaz

                                Nsmradzjzd - Profil | St 20.5.2009 18:28:42

                                Už sem viděl jednoho, co navlíkal tvrdší kuku na malý háček tak, že prakticky ani nešlo zaseknout.
                                Nejsi podobný případ?

                                  NSAHIB - Profil | St 20.5.2009 18:27:03

                                  nazdar,
                                  nakresli alespon v ruce,jak to asi vypadá..ale tady asi nebude jen ten gháček,bude někde kopnuto více..jak píše Cottus-možná by stálo vše vyměnit,celou sestavu a zamyslet se,co a jak děláš,krok po kroku,rozebrat si to..může to být cokoliv..

                                    NCottus - Profil | St 20.5.2009 18:24:19

                                    Nevíš , kde je chyba???
                                    Tak zkus změnit úplně všechno!!
                                    Někde tam bude .

                                      Ngrizzly72 - Profil | St 20.5.2009 18:22:48

                                      kup si novej háček a ten tupej po dědovi už vyhoď :-))

                                        NVydra revírní - Profil | St 20.5.2009 18:21:29

                                        Chyba je v nejspíš rukách, milý příteli :-)