Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

NRoyal Wulff - Profil | Po 18.5.2009 19:32:05

Brožeděj >> m.b. 20,1 >> V najnovsom FF&FT je zhodou okolnosti tato ponuka.

    Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Po 18.5.2009 17:27:45

    Baron 007 MC >> do vody jebni všecko, co ti zbylo z kempování, vyser se a vychčij. Jinak pravá láska nevznikne.

      NBaron 007 MC - Profil | Po 18.5.2009 17:07:45

      Ales sumec >> To je k prdu, jak mam pak pustit "message in a bottle" po proudu? Smi se jedine sklenene bottely? Neni to trochu staromodni? Nebo je problem s tema kouskama vlasce a papirovej vzkaz je v pohode? Jak ma vzniknout osudova laska? Co na to Jan Tleskac?

        NAles sumec - Profil | Po 18.5.2009 17:00:46

        Baron 007 MC >> Nevím zda soudíte podle sebe,ale tyhle věci nedělám,tu PETku vemu dom !

          Njarda 2004 - Profil | Po 18.5.2009 16:30:57

          Brožeděj >> m.b. 20,1 >> Po pás v peřejích není co řešit strč ho do dutiny ústní a po přejítí na sucho zem stačí pořádně flusnout.

            Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 16:24:06

            Baron 007 MC >> ne, on má petku na yoyo na zádech

              NBaron 007 MC - Profil | Po 18.5.2009 16:15:33

              Ales sumec >> A pak pustis po vode "message in a PET-bottle"?

                NAles sumec - Profil | Po 18.5.2009 16:06:58

                Na tohle používám PET-lahev

                  Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 15:49:29

                  Pan Slamáček >> jestli znáš nějaký gadget na vestu, tak se s ním, jinak radu, že to mám smotat, jsem si udělil sám ;-)

                    NPan Slamáček - Profil | Po 18.5.2009 15:40:21

                    Brožeděj >> m.b. 20,1 >> ze neprijdes se zeptat. takova zakladni neznalost

                      Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Po 18.5.2009 15:31:47

                      Brožeděj >> m.b. 20,1 >> pletenky? na ty si dávám salám! na housky chytám vyjímečně. A navíc mám radši kaiserky :-)

                        NPike 34 - Profil | Po 18.5.2009 15:25:55

                        esoxboy >> ESOXBOY >> chlape, ale těch jedovatých splodin.

                          NBaron 007 MC - Profil | Po 18.5.2009 15:24:56

                          esoxboy >> ESOXBOY >> Roztavenej nylon pak dela pekne puchejre.

                            Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 15:23:09

                            XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> s pletenkama? jestli ne, tak se di zahrabat!

                              NESOXBOY - Profil | Po 18.5.2009 15:22:55

                              smotám do kuličky a spálim zapalovačem a nezbyde nic

                                Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Po 18.5.2009 15:15:30

                                Brožeděj >> m.b. 20,1 >> jedu srkačku se dvěma návazci, joudo!

                                  Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 15:09:01

                                  XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> to jsi ještě nezkusil srkačku - doporučuji!

                                    NBaron 007 MC - Profil | Po 18.5.2009 14:59:08

                                    Pike 34 >> Na feederu ne, je to jeden z nejlepsich feedruste vubec. Ale je to prasak, takze obcas kdyz vytahne reel z brasny tak ma zamotanou spuly

                                      Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Po 18.5.2009 14:53:09

                                      Pike 34 >> na füderu se mi paffouci nedělají, pyčo!!!

                                        Nmacek - Profil | Po 18.5.2009 13:35:13

                                        Pike 34 >> ten je schopen ukousnout hlavičku i živýmu pavoukovi...

                                          Červené karty: Majsher