Jak naložit se zamotaným vlascem

Jistě se vám nejednou stalo, že se vám z návazce stal gordický uzel. Když jsem dneska už potřetí rozmotával, napadlo mě, jestli není nějaký doplněk - zásobník na použité vlasce. Nějaká visací krabička s otvorem, uvnitř se zpětnými štěty, do které nasoukám použité vlasce. Do kapsy to samo jde, ale s mokrýma rukama to bývá problém. Google a mrkhledávač neposlaly nic použitelného.

Co Ringo a smotané vlasce?

A) Neskladuje, rovnou namotává na ptačí krky2%

B) Dělá z nich koule a následně vytváří uměleckou kompozici17%

C) Prodává je Knížákovi10%

D) Je to úchyl71%

Od 20.5.2009 hlasovalo 41 čtenářů.

Nstrejka - Profil | Po 18.5.2009 13:34:30

nepřekvapuje mě, že člověk ukusující živým rybám hlavičky je schopen něčeho takového...

    NPike 34 - Profil | Po 18.5.2009 13:32:23

    drozďák 30,42 >> a to si vem, když se mu udělají pavouci na feedru.

      NBaron 007 MC - Profil | Po 18.5.2009 13:30:12

      drozďák 30,42 >> Ja ho dobytka videl. Normalne se mu zamotala spulka ve veste a tech nekolik desitek metru vorval a hodil do reky.

        Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 18.5.2009 13:26:06

        XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> prase

          Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Po 18.5.2009 12:54:08

          já to urafnu a jebnu do řeky

            Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 18.5.2009 12:09:50

            Brožeděj >> m.b. 20,1 >> tak to je jiná.
            Konečně mě někdo trhne v objemu proviantu a kravin, které nosím k vodě.

              NHrochoroh - Profil | Po 18.5.2009 11:42:04

              Brožeděj >> m.b. 20,1 >> To netuším, nikdy jsem to nezkoušel. Jen mě to tak napadlo. Bylo by potřeba to vyzkoušet. Je taky možný, že to vůbec nebude fungovat.

                NRoyal Wulff - Profil | Po 18.5.2009 11:37:33

                Brožeděj >> m.b. 20,1 >>
                1. :-))))
                2. Pozname uz male, lahke a vodotesne baterky. Zivotnost - to mas az taku spotrebu vlasca?
                3. Nechcem baterky.

                  NRoyale with Cheese 31,05 - Profil | Po 18.5.2009 11:27:56

                  Pike 34 >> tak povídej, nestyď se. Jak jeden rozplete zamotanou šňůru?

                    Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 11:27:36

                    drozďák 30,42 >> protože mám rád malé užitečné věci, které jsou ve své podstatě k ničemu, ale přesto jsem spokojený, že je mám a s oblibou je používám

                      Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 11:26:14

                      Hrochoroh >> mimochodem, tohle je docela dobrý nápad, jen kolik se tam toho vejde než ty háčky zaděláš vlascem

                        Nstrejka - Profil | Po 18.5.2009 11:25:52

                        drozďák 30,42 >> kdyby byl takhle mazanej každej, čím bych se asi živil?

                          Ndrozďák 30,42 - Profil | Po 18.5.2009 11:23:46

                          Brožeděj >> m.b. 20,1 >> co takhle třeba ten vlasec vzít, přes prsty omotat, následně z prstů sundat a smyčku zauzlovat, pak strčit do nějaké kapsy a nakonec doma vyhodit.

                          To mě kdysi napadlo bez googlu, MRKu či nějakých rad. A docela to funguje.

                            Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 11:23:07

                            Royal Wulff >>
                            1. podsouvá se, protože jsi vhodná oběť!
                            2. vlhkost, váha, životnost

                              NRoyal Wulff - Profil | Po 18.5.2009 11:17:30

                              Brožeděj >> m.b. 20,1 >>
                              1. Zasa sa mi nieco podsuva, s cim som ja neprisiel.
                              2. A preco nie baterky?

                                Nm.b. 20,1 - Profil | Po 18.5.2009 11:07:16

                                Royal Wulff >> no, s ohledem na vodní prostředí bych se teda na baterky vy..

                                  NPike 34 - Profil | Po 18.5.2009 10:18:31

                                  Máte štěstí, že jdu právě kolem.

                                    NRoyale with Cheese 31,05 - Profil | Po 18.5.2009 9:48:39

                                    Na rozplétání zamotaných šňůr všeho druhu je odborník Pike. S důvěrou se obracej (te) přímo na něj.

                                      NRoyal Wulff - Profil | Po 18.5.2009 9:11:41

                                      Baron 007 MC >> Je to vlastne princip mechanickeho smetaka. S motorcekom a baterkami by to bolo pohodlne a jednoduche, len o nieco nespratnejsie.

                                        NBaron 007 MC - Profil | Po 18.5.2009 9:07:24

                                        Royal Wulff >> Nad necim podobnym jsem premyslel. Na baterky s moturkem, dva valecky ktere sluknou vlasec.

                                          Červené karty: Majsher