Pokuty za porušování předpisů

Nevím jestli tahle otázku tady už někdy zazněla, ale co by jste řekli na to, že by se přestupky na rybách (chytání po 24:00 hodině, chytání na více prutů, atd..) netrestaly sebráním rybářského lístku, ale platily by se pokuty jako na silinicích?:P ... Př: Chytáš po 24:00 , přijede RS a řekne ... no to je za pětikilo ...
Autor diskuse: afjee - Profil , 15.5.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMirek.179 - Profil | St 20.5.2009 23:41:02

XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Po 18.5.2009 12:28:35
famózní přehlídka alegorických volů! :-)


Pod to se s klidným svědomím podepíšu !!! :-DDDD

    NKachnykus1976 - Profil | Po 18.5.2009 18:41:35

    jarda 2004 >> Jasně .......

      Njarda 2004 - Profil | Po 18.5.2009 16:38:08

      Vykastrovat šmejdy pytlácký.

        NMatt91-cz - Profil | Po 18.5.2009 15:40:24

        Pokud někdo toto poruší,není třeba se zabejvat takovýma pitomcema.

          NKachnykus1976 - Profil | Po 18.5.2009 15:39:08

          jindraŠ --- Nejsme ve středověku ikdyž to tak u vody někdy vypadá díky pár jenců pro ktreré jsou jakékoliv pravidla důvodem dělat přesný opak.

            NjindraŠ - Profil | Po 18.5.2009 15:30:17

            Kachnykus1976 >> Anebo zavést útrpné právo.:-)

              NKachnykus1976 - Profil | Po 18.5.2009 15:27:41

              Zdarec všichi , mám takový dojem, že když někdo úmyslně nebo naopak neúmyslně porušuje rybářský řád a měl by za to dostat ´´jen pokutu´´ bylo byto asi dost málý důvod k tomu aby to někdo do budoucna nedělal.Vemte si jen co se dělo na silnicích dokut se přestupky řešily jen pokutou .Každý kdo byl trochu víc u movitý mohl si dovolit cokoliv, protože to uplatil.Odebírání povolenek je podle ného větší trest, než zaplatit pokutu.Kdyby mi někdo odebral povolenku za porušování rybářského řádu příště bych si na to dal větší pozor.
              Abych to shrnul podle ného odebírání povolenek je výchovnější nežli platit pokuty.

                NMilos_Dia - Profil | Po 18.5.2009 14:53:33

                Sven >> sven >> To není žádný nářez, to je krystalická blbost.

                  Nsven - Profil | Po 18.5.2009 12:47:14

                  ..."co myslíš pojmem: průkazku ČRS ?".. Svatá prostoto ! Tak to je tedy nářez. :-)))

                    NGeneticist - Profil | Po 18.5.2009 12:42:29

                    a já platil pokutu 500kč za to, že jsem chcal do vody:-)

                      NProgramátor - Profil | Po 18.5.2009 12:38:57

                      sebrali mi na mesic a pul papiry a pokutu jsem platil 800 za " NON STOP "

                        NGeneticist - Profil | Po 18.5.2009 12:34:47

                        pokuty jsou účinné na cizáky a namístní platí jen pořádná ostuda...

                          NCottus - Profil | Po 18.5.2009 12:32:53

                          XAXAP >> prof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. >> Miloš má zbraně rád - již od vojny.

                            Nprof. MUDr. Hnátek Herbert, dr.h.c. - Profil | Po 18.5.2009 12:28:35

                            famózní přehlídka alegorických volů! :-)

                            Miloši, tímhle se neprostřílíš :-)

                              NLauri - Profil | Po 18.5.2009 12:21:09

                              Nevím jestli to je nějaké řešení,důležité je aby rybářská stráž chodila častěji,protože když budu chytat celou sezónu přes noc a jednou mě nachytá RS,tak jim dám například pětistovku a druhej den vesele chytám dál.

                                NMilos_Dia - Profil | Po 18.5.2009 10:51:45

                                CoDu >> No co bych tím asi tam myslel....mixér?

                                  NJovánek - Profil | Ne 17.5.2009 19:31:55

                                  CoDu >> snad členskou průkazku.

                                    NRváč - Profil | Ne 17.5.2009 18:40:00

                                    Neco na tom bude, ale nejdriv by se musel kompletne zmenit rybarsky rad. Upravit ho vhodne do "modernejsi podoby rybareni" a az pote dat vetsi sankce za jeho porusovani

                                      NCoDu - Profil | Ne 17.5.2009 18:28:09

                                      Milos_Dia >> co myslíš pojmem: průkazku ČRS ?

                                        NMilos_Dia - Profil | Ne 17.5.2009 18:19:07

                                        jindraŠ >> už párkrát tu zaznělo, že dnes má průkazku ČRS kdejakej vandrák...