- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokuty za porušování předpisů
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NMrknato - Profil | Pá 24.7.2009 18:39:26
NSlaughter Maniak - Profil | Pá 24.7.2009 18:35:44
NMrknato - Profil | Pá 24.7.2009 18:32:46
NSlaughter Maniak - Profil | Pá 24.7.2009 18:30:09
NMrknato - Profil | Pá 24.7.2009 18:30:08
Nkakr - Profil | Pá 24.7.2009 18:27:31
Pláčeš na cizím hrobě, ČRS a MRS nemohou ani za příplatek povolit lov na 3 pruty.
Trošku si to naštuduj...
NSlaughter Maniak - Profil | Pá 24.7.2009 18:23:05
NMrknato - Profil | Pá 24.7.2009 18:18:15
NSlaughter Maniak - Profil | Pá 24.7.2009 18:08:49
Nkam!kaze - Profil | Ne 14.6.2009 1:47:38
NCottus - Profil | Po 25.5.2009 18:31:25
PS: dělám si z tebe , sebe i jakůbka srandu.
(PS: to není VČS).
NZikmund - Profil | Po 25.5.2009 13:47:35
Nkakr - Profil | Po 25.5.2009 13:47:34
Zpět k tématu otázky. Bohužel zadavatel uvádí pokuty jen za vcelku banální přestupky proti BP.
S Tebou je to mnohem horší , neznám nikoho, kdo byl dvakrát vyhozen z MRS. Ani ve snu nedovedu určit jaká pokuta by za vyloučení měla být a už vůbec ne za dvojnásobné. Možná by se dalo inspirovat mariášem, uhraná stovka násobí výhru a Ty to máš za stodeset. To by byla pálka!!
Snad jsi studiem na VŠP nepřispíval k rozložení režimu? Poděl se s námi o Tvůj boj proti bolševikovi. Je to něco podobného, jako vznik partyzánských oddílů v roce 1945, nejvíce jich bylo registrováno po 15 květnu.
NCottus - Profil | Po 25.5.2009 13:26:38
Každý však jiný.
A drž se otázky: Pokuty...
PS: nestudoval jsem jediný semestr na Tebou zmiňované VŠ:-)
Nkakr - Profil | Po 25.5.2009 13:21:00
Omyl pane nekolego, neměl jsem na mysli bonzování, to máš zvládnuté dokonale. Zřejmě již v úvodních semestrech na VŠP byla bonzování věnována patřičná pozornost a pilný student, kterým jsi určitě byl si semínko bonzování pevně vložil pod kůži a vydržel z něj čerpat do dnes.
Nesmyslnými správními řízeními je míněno Tvé neustálé odvolávání se proti rozhodnutím Kú, CHKO, Mze a jiných institucí. Chlubíš se jimi i na MRKu.
Je přímo žinantní si Tvé protesty proti všemu a všem pročítat.Například škodlivý vliv elektrolovu na populaci ledňáčka.
To se nám to odvolává, když to jiní zaplatí....
Je škoda, že náklady správních řízení nezaplatí ti, kteří je napadají. Chodil bys o žebrácké holi.
NCottus - Profil | Po 25.5.2009 12:57:44
viz.níže: "fakt dobrej x jsi spláchnut "
Nkakr - Profil | Po 25.5.2009 11:04:31
Jako bonzák jsi fakt dobrej.....
Už to s tebe leze, tak se vyzpovídej koho jsi ještě napráskal.
NCottus - Profil | Po 25.5.2009 10:46:29
Vedl jsem několik správních řízení - v nihž bylo uděleno několik pokut subjektům MRS za protiprávní jednání na úseku ochrany přírody.
Nkakr - Profil | Ne 24.5.2009 22:25:07
Tak nevím,co vlastně chlapče chceš. Jednám sám za sebe, nepotřebuji se schovávat a lézt po zádech nějakému guru, jako Ty.
Ještě nám napiš, kolik jsi vedl nesmyslných správních řízení. Vždy jsi spláchnut jak hajzlpapír.
Jo a Vysokou školu politickou jsem na rozdíl od Tebe nenavštěvoval.
NCottus - Profil | Ne 24.5.2009 22:16:49
Jsi posera , který mě nezná - ale který rozdává soudy jiných (výše postavených).
Zítra zavolej třeba Habánovi , abys věděl - co máš také podepsat.
To s tím ,že jsi nelízal prdel komunistům - tomu nevěřím.
Nkakr - Profil | Ne 24.5.2009 22:13:55
Autorem fakt nejsem, tak pravdivou a vytříbenou charakteristiku Tvé osoby bych nedokázal.
Nicméně se pod ni podepisuji, stačí?
Nkakr - Profil | Ne 24.5.2009 22:09:31
Omlouvám se, citace "proto se pod ni podepisuji" podpis nenahradí. Tak ještě jednou.
pan Miko je velky mluvka a slibotechna - nikdy nedolozil dukazy (zejm. o vyskytu ruznych druhu v ruznych lokalitach), ktere avizoval a o ktere se opiral pri svych vyjadrenich v ramci mnoha zbytecnych spravnich rizeni, ktera svymi nepodlozenymi tvrzenimi vyvolal..
kakr
Doufám, že jsi spokojen a bude se Ti dobře usínat.
NCottus - Profil | Ne 24.5.2009 21:23:37
PS: Anonym = autor neznámý - posero.
Njarda 2004 - Profil | Pá 22.5.2009 23:37:07
Njarda 2004 - Profil | Pá 22.5.2009 23:34:39
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 23:30:57
Zase jsi zapomněl, musím tedy připomenout -
pan Miko je velky mluvka a slibotechna - nikdy nedolozil dukazy (zejm. o vyskytu ruznych druhu v ruznych lokalitach), ktere avizoval a o ktere se opiral pri svych vyjadrenich v ramci mnoha zbytecnych spravnich rizeni, ktera svymi nepodlozenymi tvrzenimi vyvolal..
Je to naprosto přesná a vyčerpávající charakteristika Tvé osoby, proto se pod ni podepisuji.
Dobrou noc.
NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 23:19:00
A co tak § o vzájemné úctě mezi rybáři?
Na mě nemáš , tak aspoň na něj..
Ntony.bobo - Profil | Pá 22.5.2009 23:17:38
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 23:16:51
Ty Diazepamy si raději vezmi tři, usneš a bude se Ti něco pěkného zdát.
NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 23:14:49
NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 23:13:22
NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 23:10:22
Ale hospodaří dobře- s přebytkem , pak může dát na MP vodě štiku a okouna - jako nežádoucí.
NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 23:08:32
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 23:00:08
Diazepam je asi slabý, zkus si vzít dva, to už musí zabrat.
NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 22:57:35
NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 22:55:33
Mirek.179 >>
Zkus si vzít Diazepam, aspoň desítku.To Tě uklidní a možná budeš schopen odpovědět na jednoduchou otázku, kterou opakuji:
Využil kolega možnosti vyjádřit se písemně k zadržení své povolenky?
Já se ptal první na to, jestli malý prut s malým splávkem bez háčku je prut přichystán k lovu. taky jsi mě neodpověděl.pod splávkem bya karabinka.NIC VÍC!!! To že si kluk hrál na rybáře je u tebe na povolenku :-DDD dyť vy nejste normální !! Já prášky nepotřebuju, ale ty si vem meprobamat ... ten je silnější,jak diazepan.Myslím, že ani ten by ti nepomohl :-DDD
NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 22:51:19
NRuHa - Profil | Pá 22.5.2009 14:09:47
Drobné porušení - pokuta (např. neuklizení místa, řezání vidliček a pod.).
Vážnější porušení - pokuta a odebrání povolenky (špatné zacházení s rybou, vymáhání si svého místa k lovu a jeho ter. úpravy a pod.).
Lov zcela mimo pravidel RŘ - považoval bych za lov zcela bez povolenky (i kdyby ji dotyčný měl) a tudíž za trestný čin pytláctví (přisvojování si ryb pod míru, překračování těch i stak strašných 7 kil za den, porušování dob lovu a hájení a tak dále).
NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 14:05:29
Přesto mě svaz nepotřeboval!
Kolega kakr to ví, protože je také hospodář.:-)
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 14:02:55
Je si Tě dovolím upozornit, že diskutuješ s nekolegou, který byl opakovaně (2x) vyloučen Z MRS.
NKamy - Profil | Pá 22.5.2009 14:01:15
NKamy - Profil | Pá 22.5.2009 13:54:56
NKamy - Profil | Pá 22.5.2009 13:52:09
NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 13:48:14
A mám dojem , že se nazývalo "konečným řešením".
Já mám zkušenosti s brigádama velmi špatné .
Dávám přednost výsledkům, nikoli ůpapírové" práci.
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 13:47:18
Největší trest pro rybáře je dočasné odnětí povolenky. Mnohem horší jak pro někoho 10 litrů pokuty.
Co navrhuješ nemá oporu v legislativě.
Malá poznámka -
doufám, že si nepředstavuješ zalehnutí trestance do značkového bivaku na šestinohé lehátko s MP 3 v uchu(náhrada příposlechu) jako alternativní trest?
NKamy - Profil | Pá 22.5.2009 13:43:46
NKamy - Profil | Pá 22.5.2009 13:36:07
Ncuchak - Profil | Pá 22.5.2009 13:20:22
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 13:16:26
z peněz vybraných za pokuty nedostanou rybáři ani kačku.
jdou do státního eventuelně krajského rozpočtu.
NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 13:14:32
už dříve - a zákon o rybářství je jich plný, tak se snaž - abys nějakou neudělal i ty.
Ty bys za to byl totiž potrestán.
Ndosec - Profil | Pá 22.5.2009 13:13:04
NSNOW - Profil | Pá 22.5.2009 13:08:18
Ndosec - Profil | Pá 22.5.2009 13:05:06
NKamy - Profil | Pá 22.5.2009 13:02:06
Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 13:01:20
Snad se ti nezasekla klávesnice u déčka, nesmíš být tak křečovitý, uvolni se trošku.
Jo Diazepam jsi včera požil??
Zkus ho vzít i dnes.
Kde to žije - všechna témata
20:21NATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
19:44NLabe fishing store 18
19:39NStaré Česke rybářské vybavení 392
19:20NŽermanky a bivakovani 4
16:04NPoradna: Sumcařina 2570
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











