Pokuty za porušování předpisů

Nevím jestli tahle otázku tady už někdy zazněla, ale co by jste řekli na to, že by se přestupky na rybách (chytání po 24:00 hodině, chytání na více prutů, atd..) netrestaly sebráním rybářského lístku, ale platily by se pokuty jako na silinicích?:P ... Př: Chytáš po 24:00 , přijede RS a řekne ... no to je za pětikilo ...
Autor diskuse: afjee - Profil , 15.5.2009 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Njarda 2004 - Profil | Pá 22.5.2009 23:37:07

Cottus >> Úcta je přepich a kór tady tady jsou v úctě jen a jen funkcionáři. Sakra co mi to jen připomíná?

    Njarda 2004 - Profil | Pá 22.5.2009 23:34:39

    Diazepany a léčiva jen pozor ať někomu nerupne pumpa přece jenom není tady žádná raní rosa.

      Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 23:30:57

      Cottus >>
      Zase jsi zapomněl, musím tedy připomenout -

      pan Miko je velky mluvka a slibotechna - nikdy nedolozil dukazy (zejm. o vyskytu ruznych druhu v ruznych lokalitach), ktere avizoval a o ktere se opiral pri svych vyjadrenich v ramci mnoha zbytecnych spravnich rizeni, ktera svymi nepodlozenymi tvrzenimi vyvolal..

      Je to naprosto přesná a vyčerpávající charakteristika Tvé osoby, proto se pod ni podepisuji.
      Dobrou noc.

        NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 23:19:00

        kakr >> to je tvůj kolega...nikoli můj.
        A co tak § o vzájemné úctě mezi rybáři?
        Na mě nemáš , tak aspoň na něj..

          Ntony.bobo - Profil | Pá 22.5.2009 23:17:38

          kakr >> Po pravdě řečeno ani sem nad tím nepřemýšlel,jen sem odpověděl na otázku ale dík za vysvětlení.

            Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 23:16:51

            Mirek.179tý >>
            Ty Diazepamy si raději vezmi tři, usneš a bude se Ti něco pěkného zdát.

              NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 23:14:49

              Cottus >> hospodaří dobře ?? jak to víš ?? a za jakou cenu ?? :-DDDD ....jdu vařit...čus... nebo zitra se mobilem nedovolám nikde :-DDD

                NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 23:13:22

                Cottus >> to bude ještě trvat dlouho...min. dvě generace,než se vymění husákovy a Havlovy děti :-DDD jinak to bude u vody horší,jak na silnici :-DDD jsou to paka ...nic víc. jdu si zehřít guláš...jsem u vody...nějak mě přepadl hlad ... v neděli navečer to zabalíme... co dělat v betonovém městě :-DDD

                  NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 23:10:22

                  Mirek.179tý >> já ho osobně neznám, tak nevím...
                  Ale hospodaří dobře- s přebytkem , pak může dát na MP vodě štiku a okouna - jako nežádoucí.

                    NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 23:08:32

                    Cottus >> jasně, to on nesmí :-DDDD senilní dědek :-DDD on je s těch , co berou povolenku za každou pí.ovinu :-DDD borec jak sviňa :-DDDD

                      NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 23:01:14

                      Mirek.179tý >> na to ti kakr neodpoví - to on nesmí...

                        Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 23:00:08

                        Mirek.179tý >>
                        Diazepam je asi slabý, zkus si vzít dva, to už musí zabrat.

                          NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 22:57:35

                          Cottus >> já sice řidič nejsem, ale ty jsi nikdy neporušil dopravní předpisy?? dyť je to směšné,kam až staví RŘ :-DSDD Banda omezenců, co nejsou schopni rozeznat opravdový přestupek.Viz:popisuju níže.

                            NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 22:55:33

                            kakr >> kakr - ® Čt 21.5.2009 16:56:52
                            Mirek.179 >>
                            Zkus si vzít Diazepam, aspoň desítku.To Tě uklidní a možná budeš schopen odpovědět na jednoduchou otázku, kterou opakuji:
                            Využil kolega možnosti vyjádřit se písemně k zadržení své povolenky?

                            Já se ptal první na to, jestli malý prut s malým splávkem bez háčku je prut přichystán k lovu. taky jsi mě neodpověděl.pod splávkem bya karabinka.NIC VÍC!!! To že si kluk hrál na rybáře je u tebe na povolenku :-DDD dyť vy nejste normální !! Já prášky nepotřebuju, ale ty si vem meprobamat ... ten je silnější,jak diazepan.Myslím, že ani ten by ti nepomohl :-DDD

                              NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 22:52:20

                              Mirek.179tý >> bohužel Stanovy také...

                                NMirek.179tý - Profil | Pá 22.5.2009 22:51:19

                                Cottus >> předpisy,řády a zákony jsou od toho, aby se porušovaly :-DDDD

                                  Nkakr - Profil | Pá 22.5.2009 14:18:19

                                  jindraŠ >>
                                  Tak je to spravne, tak to ma byt....

                                    NjindraŠ - Profil | Pá 22.5.2009 14:16:39

                                    Koukám,je to tady samej zákonodárce:-)

                                      NRuHa - Profil | Pá 22.5.2009 14:09:47

                                      Já bych systém trestů za porušování RŘ odstupňoval takto:
                                      Drobné porušení - pokuta (např. neuklizení místa, řezání vidliček a pod.).
                                      Vážnější porušení - pokuta a odebrání povolenky (špatné zacházení s rybou, vymáhání si svého místa k lovu a jeho ter. úpravy a pod.).
                                      Lov zcela mimo pravidel RŘ - považoval bych za lov zcela bez povolenky (i kdyby ji dotyčný měl) a tudíž za trestný čin pytláctví (přisvojování si ryb pod míru, překračování těch i stak strašných 7 kil za den, porušování dob lovu a hájení a tak dále).

                                        NCottus - Profil | Pá 22.5.2009 14:05:29

                                        Kamy >> a to jsem dodržoval BP, a brigády dělal dvojnásobné...
                                        Přesto mě svaz nepotřeboval!
                                        Kolega kakr to ví, protože je také hospodář.:-)