Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

Nsyny - Profil | Ne 10.5.2009 10:24:51

kopr69 >> a co dělala RS těch deset dní,co tam byl?

    NKobrik - Profil | Ne 10.5.2009 6:49:20

    kopr69 >> V pátek před nedělí než odjížděl jich měl ve vezírku 15. Myslím, že to tak žhavé nebude. Řekl bych, na každém šprochu...... Lidi toho napovídají hodně. Akorát nevím, na co by je prodával do hospody. Kvůli přivýdělku? No nevim, ten má větší příjmy, než my tady všichni dohromady

      Nmacc3 - Profil | Ne 10.5.2009 5:23:14

      kopr69 : hmm...teď jde o to, jestli je to pravda, či jedna bába povídala ...jenže teď už to nikdo nezjistí :o(

        Nkopr69 - Profil | So 9.5.2009 23:02:56

        Tak jsem se dnes dozvedel ze Ostravak s karavanem ktery byl na sterku asi 10 dni tak si ve dvou lidech odvezli celkem 32 kusu kapru.Jak pocitam tak pocitam ale porad mi ti kapri na dny ktere tam stravil nejak nesedi!!! A jeste se s tim pry chlubi jaky on je super-kaprar.To jen pro ty kteri se ho tu nedavno zastavali, treba takovymi hloupimi recmi jako ze on i do te vody neco da.Pry ryby prodava do hospody tak takove sportovni rybare nase vody potrebuji.Co rikate panove???

          Nmacc3 - Profil | So 9.5.2009 2:26:34

          kopr69 : njn ...ale u nás nic :o))

            Nkopr69 - Profil | Pá 8.5.2009 17:21:10

            macc3:Plakaty jsou uz mesic vyvesene takze propagace nejaka byla,prijedes?Stale krmim a krmim a nemam cas ani na ryby,byla priprava na zavody.

              Nmacc3 - Profil | Pá 8.5.2009 16:30:53

              Kobrik : ty asi brzy poletíš s tyčí přes záda do vody , jak mě budeš takhle blbnout :o))

                Nmacc3 - Profil | Pá 8.5.2009 16:29:39

                kopr69 : to teda brzo zveš ....tsss ...uvidíme se tam :o) a mimochodem, napiš výsledky krmné kampaně :o)

                  NKobrik - Profil | Pá 8.5.2009 14:52:09

                  macc3 >> Ale tys psal u duba, topol je zprávně :-)))) Už mlčím :-)

                    Nkopr69 - Profil | Pá 8.5.2009 14:01:31

                    Dne 9.5.2009 se konaji rybarske zavody na ramenech Vlaky a Vitovske a take na casti reky Moravy.Zacatek 6.00 hod.Lov dle blizsich podminek.
                    Krasne ceny, bohata tombola a rybi speciality-uzeny tolstolobik primo z udirny atd.
                    Vsichni jsou srdecne zvani.

                      Nmacc3 - Profil | Pá 8.5.2009 13:12:55

                      Kobrik : jj...mám zažitý název topol a nevím proč ...jasně že to topol není :o)) a neser :o))

                        NKobrik - Profil | Pá 8.5.2009 10:48:29

                        macc3 >> To jo :-) Nenaděláš nic, to je šichta. Myslíš jako pod Topolem Osikou? :-)

                          Nmacc3 - Profil | Pá 8.5.2009 10:10:06

                          Kobrik : já byl a poslouchal hokej ...jenže to stálo za prd, to i to :o))...jinak jsem se teď vrátil ze štěrku a je to tam jak na závodech...PS : včera zoral zemědělec pole pod tím dubem až skoro k vodě :o)) zajímavé ... byl jsem se tam mrknout ráno a chlapi tam seděli skoro v brázdě a s autem už tam nemáš šanci projet,ikdyž by jsi riskoval porušení dopr. značky

                            Nkopr69 - Profil | Pá 8.5.2009 9:42:00

                            M@1r :Nejdriv ho pozadam o doklady, pak vse zkontroluji a nafotim, vratim ryb.listek, cl.prukaz a povolenku si ponecham.Bez dobrych nervu a patricne davky odvahy bych RS nemohl delat.Bohuzel bez hadky a nekdy i rvacky se to neobejde.(slovni nebo fyzicke napadeni RS-vylouceni ze svazu)Jak rikam odvaha a dobre nervy-zakladni predpoklady pro vykon RS.

                              NKobrik - Profil | Pá 8.5.2009 6:38:03

                              macc3 >> Byls včera? Sem se díval na hokej, ale radši jsem měl sedět u vody a poslouchat rádio :-)

                                NM@1r - Profil | Čt 7.5.2009 22:58:52

                                kopr69 >> to mu seberes papiry treba za 3 pruty a pak se jdes s fotakem a fotis to???to klobouk dolu....to chce nervi na obou stranach...to jsem jeste nevidel.videl jsem sebrat papiry a pak hadku, ale sebrat papiry a pak fotit...

                                  Nkopr69 - Profil | Čt 7.5.2009 22:14:42

                                  M@1r:Dokladam foto prestupku-tri pruty,podmerecna ryba,hajena ryba,neplatny ryb.listek atd.

                                    NM@1r - Profil | Čt 7.5.2009 20:26:53

                                    kopr69 >> jakou fotodokumentaci dokladas pro odebrani povolenky?to nekomu seberes papiry a pak si ho fotis?

                                      Naliali - Profil | Čt 7.5.2009 19:25:49

                                      Vidím , že se tu opět řeší neřešitelné. Běžte radši k vodě a vychutnejte si to , kvůli čemu jste se stali rybářama!!

                                        Nmacc3 - Profil | Čt 7.5.2009 3:35:46

                                        Kobrik : :o)) ...koukám jako blázen ...njn...já se jezdím kochat přírodou a nemám domluvený s kaprama záběry přesně v 21:28. když řeknu někomu, že o půl to zabere :o))