Morava 7A - štěrkoviště Veselí nad Moravou

Chodíte? Jaké máte úlovky? Kapři, amuři - fota ...
Autor diskuse: Orient - Profil , 4.5.2009 kaprařina - revíry, cestování

tak kecalové,po domluvě s kopr69 jsou 3 termíny na brigádu,ten co to vyhraje to bude.pytle a odvoz zajistil kopr.

A) 27.1125%

B) 4.1245%

C) 11.1230%

Od 15.11.2010 hlasovalo 53 čtenářů.

kopr69 - Profil | St 6.5.2009 23:45:35

Mirek.179:Vis jaky je mezi nami rozdil?Ja tady vystupuji jako chlap a ty jako zbabely anonym.Tve dalsi lzi uz neminim komentovat.Myslim ze o kazdem z nas si pritomni udelali usudek sami.A to jsem o tobe ja nemusel napsat ani slovo (protoze ani nevim kdo jsi a co po me chces).Sam nevim proc se nam tu nepredstavis, z ceho mas porad strach???No nic, pro me jsi jen dalsi anonym ktery kolem sebe meta lzi a pomluvy ale ja verim tomu ze se najde vic tech poctivych a slusnych lidi nez tech jako jsi ty.Tve dalsi pripominky a lzi k me osobe uz ignoruji-do te doby nez si vyplnis kartu jako vsichni ostatni.Dekuji za pochopeni.

    kanic - Profil | St 6.5.2009 20:17:07

    syny - ® - to také

      syny - Profil | St 6.5.2009 20:15:46

      kanic >> spíš o ůrovni hospodáře.

        kanic - Profil | St 6.5.2009 20:14:15

        syny - ® - no a to je právě o úrovni RS

          syny - Profil | St 6.5.2009 20:12:30

          kanic >> jako že by mu řekl "hele,jestli nezačneš pořádně kontrolovat,tak budeš sedávat v hospodě sám v koutě a né s náma " vzpamatuj se,nejde jim o nic jinýho než vystrnadit cizáky,aby tam mohli chytat jen místní.

            kanic - Profil | St 6.5.2009 20:07:36

            Horda - ® - asi máš pravdu,ale tady musí nastoupit místní hospodář,který má řízení RS v kompetenci a zasáhnout.Je lépe méně a kvalitní RS než obráceně.

              Horda - Profil | St 6.5.2009 20:05:44

              kanic >> nejhorsi je neochota to resit, takovi porybni jsou jen proto Rs ze maji zadara povolenku

                kanic - Profil | St 6.5.2009 20:00:42

                Bígo - ® ,Horda - ® - co k tomu dodat? Chování uvedených RS je politováníhodné.Skutečností je,že úroveń dobrovolné RS je různá.

                  Horda - Profil | St 6.5.2009 19:37:49

                  syny >> spis vlastni manzelce

                    syny - Profil | St 6.5.2009 19:33:37

                    Horda >> přece neveme vlastní babičce papíry :o))

                      Horda - Profil | St 6.5.2009 19:27:08

                      Bígo >> ano, RS by mela mit na vsechny stejny metr, dnes jsem byl na rybniku opatovicich (cezava 1a) a sedela vedla nas nejaka mistni duchodkyne, kdyz se ji povedlo vytahnout kaprika cca 40 cm tak ho hned bodla a zacla balit (mira je tu 45cm) kolega se ji sel optat kolik mel ten kaprik, odpoved byla tak akorat. Za chvili sla na kontrolu mistni RS ktere jsme rekli, ze mame podezreni na odneseni podmerecne ryby, duchodkyne vedle jeste balila a Rs ji zastihla pri odchodu jen ji zapsala kontrolu do povolenky a ani nechtela videt toho kapra, po chvili k nam porybny dosel se slovi ze se na ni zameri, verim ze byt tam nekdo prespolni tak je bez papiru.

                        Bígo - Profil | St 6.5.2009 19:19:50

                        koukám, že níže se diskutuje o RS- jsem pro přísné kontroly, ale na všechny stejný metr!!
                        viz. můj jeden negativní případ z loňska- v klidu si chytám na feeder brali kapříci 35-40 cm, naproti mě nějakej děda, taky mu brali, ale z každým zmizel za keřem a zpět vylezl bez kapříka, jen byl vždy slyšet tupý úder, měl jich min. 10, když v tom:"co tady děláš", říkám, no asi chytám ryby,"papíry" mám tady tak toaletní, byla má odpověď," já jsem rybářská stráž" a já santa klaus- jsem mu na to řekl, byl bez označení atd. nakonec vytáhl průkaz a mě zkontroloval skoro i slipy, když bylo po kontrole, tak vytáhl vercajk a sedl si asi 10 m vedle mě. Děda naproti pokračoval ve svém úspěšném vraždění a RS nic, tak jsem za ním zašel a šel jsem se ho zeptat co on na to, jeho dpověď byla-no to víš to je normální. dodatečně jsem se dozvěděl, že jsem tomu pánovi rádoby RS seděl na místě a to si tam nikdo nedovolí. Jinak chci říci, že s RS mám dobré zkušenosti, ale jsou vody, kde ji ani nepotkám-bohužel, jednou dokonce RS zabránila vykradení mého auta, když dělal kontrolu ve 23.00 hod

                          kanic - Profil | St 6.5.2009 18:50:02

                          Mirek.179 - tvůj výklad BP je specifický,ale můžu tě ubezpečit,že o povolenku by jsi přišel i při mé kontrole.

                            hraji - Profil | St 6.5.2009 15:34:26

                            Mirek.179 >> myslím, že ubožák, který si zde léčí komplex jsi především ty. Sleduji tvoje výlevy docela dlouho a mám pocit, že bys vážně měl vyhledat odbornou pomoc, aby se ti ten stav nezhoršil. Neber to na lehkou váhu.

                              Mirek.179 - Profil | St 6.5.2009 15:15:16

                              Včera pod rančem kapr 58cm :-)))

                              kopr69: a taťkovi proč jsi sebral povolenku?? že se byl vyčůůůrat a já hlídal 4 pruty.
                              to može udělat jen takový člověk jako ty.ty jsi jeden s těch hrdinů, co nedojde za rybářem sám.napadáš, že jsou hrdinové na netu a sám jsi posraný!!
                              kdyby ses choval normálně a neměl radost s toho, že někoho zbavíš povolenek,jinaké by bylo o tobě mínění.
                              stará tě doma odkopne a ty jsi deš léčit ego na rybářích :-)))
                              že jsi pytlák, to mám od taťky a sám jsi uznal, že jsi pytlačil!! Dnes za to bereš povolenky :-))) chudáčku malej.všichni ti ubližují.
                              Pro vysvětlenou jiným...byli jsme s taťkou a já neměl RŘ..jinak oba dva všechno máme dohromadya chodíme převážně spolu.Naco by jsme měli mít všechno dvakrát?? to si vymyslel jen Kopřiva!!! prostě pako!!

                                kopr69 - Profil | St 6.5.2009 0:30:06

                                Kobrik:Opet se nemylis co se tyce te nasady.Min.rok nejak nevyslo tak se to dohanelo az tento rok.A to pred 14 dny-2000 ks K2.A na podzim pujde dalsi varka v poctu 2000ks K2.
                                Take bych odstranil uplne vyraz Veseli.Nekolikrat jsem to Martinovi navrhoval ale az ted to snad pochopil.Proc sem lakat jeste vic lidi nez sem jezdi.Myslis ze to te vode prospeje?Martin si asi pri zadavani otazky neuvedomil jake to muze mit nasledky.

                                  Kobrik - Profil | St 6.5.2009 0:11:09

                                  Jinak k otázce. Kapříci berou, jenom to chce vědět kdy a kde na ně. Jinak vesměs je to s velikostí do 50ti, že Martine Macc3 :-). Sem tam něco lehce nad.

                                  kopr69 - Zajímala by mě jedna věc. Mám zato, že se loni na štěrk násada nedávala, je tak? Nebo se pletu? Na feeder se totiž dá nalapat mraky kapříků do 20cm. Jedná se o samovýtěr? Pokud mám mylné informace, tak je to bezpředmětné.

                                    Kobrik - Profil | St 6.5.2009 0:06:46

                                    kopr69 >> Právěže to nic neřeší :-( Já bych výraz Veselí nad Moravou úplně odstranil z celého MRKu :-). Ono se to zvrhne úplně stejným způsobem. Podle mě je to marné

                                      kopr69 - Profil | Út 5.5.2009 23:43:42

                                      Kobrik:Rozumne reseni.

                                        Kobrik - Profil | Út 5.5.2009 23:37:57

                                        Teď jsem zjistil, že stará otázka byla zrušena. Nu což, pokračujeme ve druhé. No to mě poser :-D :-D