Lipani - rekordní úlovky

Máte nějaké fotky rekordních lipanů? Posílejte fotky... :)
Autor diskuse: marquess - Profil , 30.3.2009 muškaření - druhy ryb, rekordy

NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Pá 17.4.2009 13:09:29

milošs >> zcela správně, tak tak

    Nmilošs - Profil | Čt 16.4.2009 20:50:50

    XAXAP >> MUDr. Hnátek Herbert >> rybí salát z pěti kil lipana podhorního? Rozumím tomu dobře...?

      Npavel68 - Profil | Čt 16.4.2009 16:17:24

      danecek >> nebo ti začne plesnivět korek...

        Nstrejka - Profil | Čt 16.4.2009 16:12:31

        danecek >> sundej si ten igelit z rukojeti...

          Nskalka14 - Profil | Čt 16.4.2009 14:23:23

          danecek >> gratuluju :)...moje první ryba na mušku byl tloušť ale taky sem z něj měl radost...

            Ndanecek - Profil | Čt 16.4.2009 12:46:31

            moje první ryba na mušku lipan 31cm.krasna ryba taky jsem ji pustil zpet

              Ntrubadurek - Profil | St 1.4.2009 22:04:36

              setr - ahoj kamarýde!! To víš, když je nuda, MRK ji zažene :-)

                NTomáš - Tom - Profil | St 1.4.2009 19:26:14

                CHtěl jsem tady dát foto,ale nějak mi to nejde.

                  Nsetr - Profil | St 1.4.2009 15:36:53

                  trubadurek >> ty koukám taky píšeš všude viď kolego :-)))

                    Ntrubadurek - Profil | St 1.4.2009 13:18:39

                    G.Moolis - nebychybně byl v dobré kondici, dle tvaru filety :-)

                      NŘízek 28,37 - Profil | St 1.4.2009 13:06:35

                      mam, ale nejsou v digi, zkusim nascanovat, az budu doma, se podelate:-))

                        Njarousinecicek - Profil | Út 31.3.2009 23:07:12

                        mimikry >> :-)

                          Nmimikry - Profil | Út 31.3.2009 22:02:21

                          G.Moolis >> Tak to byl ten poslední.

                            NG.Moolis - Profil | Út 31.3.2009 21:56:10

                            Mlíčák, 44 cm. Suchá olivka č. 16, Horní Vltava.

                              Nspinka - Profil | Út 31.3.2009 21:07:54

                              48 cm vkdysi v Ústí nad Orlicí na rotačku.Bylo to v hájení,za týden utekl ze Žamberka z mlékárny čpavek a řeka byla mrtvá na hodně dlouho.

                                Nmajris - Profil | Út 31.3.2009 20:54:36

                                Pouhých 37, větší mi zabral jen jednou, vypnul se.

                                  NMUDr. Hnátek Herbert - Profil | Út 31.3.2009 20:40:14

                                  může to bejt už salát? rekord je z pěti kil lipánků.

                                    Nwild fish - Profil | Út 31.3.2009 14:56:06

                                    zajdi si na prestiž a podivej se tam http://www.mrk.cz/nejnej.php3?iddruhu=13

                                      NBosanac - Profil | Út 31.3.2009 6:21:00

                                      Mam . Neposilam . Bez smajliku . Zkus kapra . Pravdepodobne budes mit vice stesti na prispivajici .

                                        Njarousinecicek - Profil | Út 31.3.2009 0:54:05

                                        Moji největší měli zatím pouze lehce nad 40, ale měřil jsem jen některé, většinou je vyháčkovávám ve vodě. Nevím, jak je tomu ve pstruhovkách, ale v MP revírech jich je někde zatím dost a nejen mrňousů. Na fotce je ale takovej nějakej spíš menší. Existují znalci, kteří by poznali i podle tvaru těla a teček, od kud tento je, ale já vám to neprozradím.