- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
O rybarine nejen ze strednich Cech
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsadraj - Profil | Ne 12.7.2009 17:51:20
Nsadraj - Profil | Ne 12.7.2009 17:28:59
jinak mit garáž tak to snad ani nevyndavám z auta . proto se dostavam na fišle tak malo kdy ser...e me to přenašení kramu od auta do baraku a to naštěstí nemám do baraku ani schody takež se s tim dá to co má kolečka zajet až do výtahzu naštěstí ale je to čim dal twežší a je toho vic a vic , Navic sem linej převazovat a chytam na všechny zpusoby krom muškařiny takže když to tahnu všechno s sebou tak mám i 6 deliček s navijakama nejterý bna prubežno jiný na pevný olova jeden pár na candáty a sumejše a dva klacky na plaačku ne jedmnou a na dalklu s anglanem pak jeden nebo dva vlačáky a srtojan hafo dalších veci šak t zaš . dva -3 kyble s krmením , neopc olov , neco třpytek dva fidry teda fidr a picert a ono se to poskladaá jen futral na pruty ten dvoumentrovej je narvanej k praskknutí . dlouhej podberák lopatky na nahzovaní tyč k čeřenu a čeřen a dalsí kramy sotva to zapnu a jen tah futrám mí skoro 50 kilo . k tomu par kufřiku s přislušenstvim par olov , harfadní civky k navijakum , jen navijaku asi 12 na všech možnejvch prutech a ono se to poskládá kilo ke kilo , v patek jsem šel 4x dneska sem jednu cestu ušetřil unbylo krení a koule ale kdby byly misto toho ryby tak bych stejně jel dolu 4x .a to epočitam s bivakem lehatko radši ani nemám a podobnejma vecma + žrádlo a vodu na 3 dny na vaření na kafe a na pití a je toho pto jednoho plnej kombík jen to švihne . nekde sem to dneska při odjezdu fotil . tak to sem pak lupnu až to stahnu. jo + vařič nadobí nejakej muž mečetu na vysejkaní mista a pdobný kraviny a to nepočitam lod to je dalších 40 kilo + betrerka 30 + motor . + sonar a je toho hnedle plnýauto bych to musel asi vozit do auta už z bytu na kolečlu a nnebo to zabednovat a vozit to jako vozej kapely nastroje v bednách z překližky s kovovejna rohama a asi takový 3-4 bedfky přesne do kobm,ika by to byly urřitě a klacky buch musel ddát na střecvchu . a když pak ještě v autě máš chrapat , tak nejen čuchas boulis bo když ho nechaš venku sežeou ho krysy oíndytry apodobná havet i když je ana strome a nebo když leje tak je rano jako hnuj
takže tohel k tomu promočený hadry , nejaká nevonící noha a ono se to poskladá . Zlatá garáž a jeden druh rybyřiny třeba muškařina neo přivla batužek na zada , klacek do rulyky a jde se . a žadný váhy podleožky lopatky a podobný podberák jak pálka na tenis nebo bedmongton a htovo prsačky na sebe a jedem
to je nevýhoda univerzálu ale zase me na fleku nic nepřekvapí a henusim převazovat šahnu do futrálu vytahnu poskladam dokupy a chytám kde potřebuju a jak portřebuju jen t chce bejrt u vdy dýl an pár hodin se to nevyplatí . spíš sem stavenej na takovej baraček na ilotách nekde u řeky nebo na přehradě a bydlet tam na trvalo , nebo kousek tak 2-5 kilaku nekde poblíž v baraku s garáží a jedno auto jen na ryby komplet vybavený i na spaní to by bylo neco bych tam byl furt a hlavně bych nebyl po jedný výpravě tak strhane j.
Nbaitruner2 - Profil | Ne 12.7.2009 16:27:59
Jdu psat tu praci.Tak vecer se jeste ukazu.Zatim cau.:-))
NDenny - Profil | Ne 12.7.2009 16:23:29
Nbaitruner2 - Profil | Ne 12.7.2009 16:09:45
Vcera jsme si byli s Evcou sednout a i pivko Mi nak moc nechutnalo.
Ale jidlo bylo super:-)))))
Nbaitruner2 - Profil | Ne 12.7.2009 16:04:02
Jsem porad naky zlomeny a nak se Mi nechtelo?
Jinak musim jit psat stasky a taky se Mi VUBEC NECHCE!!:-((
Nbaitruner2 - Profil | Ne 12.7.2009 16:02:13
Alespon,ze neprudil a dalo se s nim mluvit.
Tak se koukej srovnat a brzke zotaveni preju.
PS:Ja taky vzdycky prijedu ZLOMENEJ JAK VETEV a dostavam se z toho i 3dny:-))
Nbaitruner2 - Profil | Ne 12.7.2009 16:00:16
Jinak si To poradne uzij a capej v klídku dal.:-))
NDenny - Profil | Ne 12.7.2009 15:59:12
Nsadraj - Profil | Ne 12.7.2009 15:24:13
3x od pátku od odpoledne kontrola RS . a jinak každou noc lilo takže zlamovačka v ute na sedačce
jinak par tloučtu 40 + cejni cca 30 + podoustve 20-35, a malý slunky nebo co to bylo ,. chtačka dobrá až na to že dneska rtano kapud baterka v autě . večr sem to normalně natošil a rano už ani škrt . eště že tam dojel včer kamoš s autem tak sme to natočili kabelama a navrat nazpatek jhnedjka 2650 lehčí za baterku . ale krom nočích lijaku super počasí a ryby celkem taky jen kýženej sumec ani jeden a dravci ani okolo a kolen nikdo nike nic . myslel sem že tam bude vic narvano
jinak voda vejškově celkem v normalu jen to teklo rchlejc a jako bílý kade a le i tak to bralo na picklkera celken slušně dá se říc na propad ani to nedopadlo ale v noci ani ťuk a to na nic ,. a navic jsem zlamanej a ze dneška z rana spalenou držku od slunce bylo tma snad 30 ,a zlomenej než sem to všechno natahal nahoru auta a eště mi tma tzbylo krmrní al le to až asi zejtrea jestli se ttreochu zrekreuju , fotky z mista asi až večer , jen na fišle sem nejak zapomel nechtělo se mio je brat ani do ruky tak šly po pletence nahoru a hnedka haček do peeanu a zpatky . jen sem zmasikll jednoh tlustýho abych ho taky ochutnal ja k ký má maso eště sme ho nežrral tak uvidíme. jen ty kontroly RS me zaskočily třikrát po sobe stejnej dedula sice přijemnej ale sedel naproti a chytal a najednu hupky dupky do lodky cca o 100 metru níž v keřikach z ní vylez a za chvili se rothrunuly keřiky a mel sem ho za zadama
a to sem byl na jednom fleku a tekhle mi to udelal všechny tři dny po sobe , nevim jestli je placenej od kusu kontrol , nebo jde jen ppo nemístních netuším. ale slušne se s nim dalo okecat aple proč me vzal 3x to netuším jedněš že by byl nasleplej když tam od pátku stojí na fleku u vody szejný auto tak nevicim duvod a kontrolovat pomalu ci navilkam na hak moh odnaproti dalekohledem . Jiknak klasika vodaku pře dopoledne a k večeru jako nastlano ale nejak posledi dobou celkem slušný
jina zdravím a jdu se nejek zkusit srovnat z tá autosedačky jsem přehnutej v pulce a venkku jak lilo to nešlo ani na žislii a bivak to by me dedula asi v CHKO zastřeliiil na fleku
NTurňa - Profil | Ne 12.7.2009 13:14:29
Jen jsem si vzal jemný prut a občas mi holgegrón vymotá cívku.
Tak zatím:
Kde to žije - všechna témata
12:40NRybáři a vinařství 926
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.










