O rybarine nejen ze strednich Cech

Povidani o rybach a rybarich, o vsem co s tim souvisi, ale i o vsem ostatnim, co lidi s timto krasnym konickem spojuje.
Autor diskuse: Jitkagold - Profil , 4.3.2009 všeobecné - ostatní

Bosorka - Profil | St 4.3.2009 19:53:05

mirkac >> taky jsem ryby dnes nějak nestihla a to byl na ně přímo ukázkový den :-)

    JKL - Profil | St 4.3.2009 19:52:48

    Prokristapána !!! Takovejch ženckejch !!!! :-))))))))))))))))))))))))))))

      mirkac - Profil | St 4.3.2009 19:49:52

      Bosorka >> ahoj, to byl den, a na ryby jsem se nedostala.

        mirkac - Profil | St 4.3.2009 19:49:16

        pjarmil >> a kde ty ryby jsou ?

          Bosorka - Profil | St 4.3.2009 19:47:45

          mirkac >> tak vidím, že jsi měla docela žůžo den :-) Ahojky.

            pjarmil - Profil | St 4.3.2009 19:46:58

            jasne ja uz byl 2x nejaky cejnky a sumecky jsem chytil...

              mirkac - Profil | St 4.3.2009 19:46:39

              pjarmil >> jasně, mnohokrát, ale nic jsem nechytla.

                mirkac - Profil | St 4.3.2009 19:45:48

                vranka >> ahoj, ani se neptej, ráno jsem nestihla k zubaři, navalili se mi lidi, pak pršelo jak z konve a finálně jsem si vzpomněla, že kluk nemá pas a jede za 14 dní do Anglie, tak jsem mazala na úřady.

                  Bosorka - Profil | St 4.3.2009 19:44:43

                  pjarmil >> byli :-) a ty?

                    vranka - Profil | St 4.3.2009 19:44:26

                    pjarmil >> já ne, ale brzo to napravím i když si myslím, že tam kam pojedu bude ještě led

                      vranka - Profil | St 4.3.2009 19:43:56

                      mirkac >> ahojky tak jak je?

                        pjarmil - Profil | St 4.3.2009 19:43:13

                        uz jste byli letos na rybkach??

                          mirkac - Profil | St 4.3.2009 19:42:51

                          Jo, já jsem vlastně taky středočech :-)

                            vranka - Profil | St 4.3.2009 19:41:18

                            pjarmil >> já z Jižní Moravy

                              mirkac - Profil | St 4.3.2009 19:41:00

                              Ahojky všem , Jituš dík za sms, jen mi to nešlo poslat zpět.

                                Bosorka - Profil | St 4.3.2009 19:40:34

                                pjarmil >> jsem nejen ze středních Čech...

                                  vranka - Profil | St 4.3.2009 19:39:11

                                  ahojky Jituš, super, tak jdeme za tebou

                                    pjarmil - Profil | St 4.3.2009 19:38:35

                                    jsem ze strednich cech....................

                                      Bosorka - Profil | St 4.3.2009 19:36:18

                                      JKL >> Ahojky...doufám, že ano :-)

                                        JKL - Profil | St 4.3.2009 18:53:46

                                        Ahoj !! Jsem tady dobře ?? :-)))