Závody v plavané a feederu

Chci se zeptat vim že tato otázka tu padla mnohokrát ale bude mi 15let a chci se zeptat jak je to se závodama v plavané a feederu třeba Pohár krále Jiřího Poděbrady a jestli mi můžete doporučit nějaké závody které mi můžete doporučit vy? Mám matchku a pak Z-force feeder od semy . Díky za odpovědi
Autor diskuse: Tolstolobec - Profil , 18.2.2009 všeobecné - závodní sektor
4 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NMajsher - Profil | So 4.4.2009 19:45:15

a co nějaké kolem Prahy? v mém případě jen ta gulášovka :) nemáte někdo prosím přehled??

    NVokys - Profil | So 4.4.2009 19:33:01

    Nechci ti do toho kecat ale pohar krale jiriho je jen pro regitrovane a s matchkou moc neuspejes. u nas je to spis delicka a nebo bic.

      Nhraji - Profil | Čt 19.2.2009 9:45:36

      No záleží jaké závody máš na mysli. Pokud klasické "gulášovky", pak je potřeba sledovat MRK a pokud myslíš závody bodované do řebříčku, pak je potřeba si vyřídit registrační průkaz a závody najdeš na stránkách odboru plavané na www.rybsvaz.cz

        NLeoš - Profil | St 18.2.2009 20:58:06

        Ahoj Kubo jediné závody na které jezdím, jsou v Chuchly u Jeříšna. Jestli chceš tak mi napiš SZ řeknu ti bližší inforamce.