Francie - Rainbow, Cassien, Orient

Kluci, chtěl bych se zeptat, kam do Francie a jestli někdo má zkušenosti tady s těmi jezery? Příští rok se chystám na Cassien, tak raďte. Děkuji za rady ... a prosím vás, nepiště sem krávoviny ... Díky.
Autor diskuse: Enigma - Profil , 13.2.2009 kaprařina - ostatní

Kam byste mi doporučili jet?

A) Cassien32%

B) Ranbow24%

C) Orient44%

Od 13.2.2009 hlasovalo 131 čtenářů.

NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 22:00:08

kuna >> Jo já už jsem toho prošel docela dost samozřejmě ještě budu pročítat hodně dalších časopisů...a už mám 5 a4stránek o Cassienu neni toho moc,alepostupně to zbírám........:-D

    Nkuna - Profil | Pá 13.2.2009 21:58:12

    Engima - on měl náký malí ale co byli zač fakt nevým,mi sme měli koule svoje uválený 16mm, plus t ořech .Je dobrý si s nákýma borcema co tam jsou pokecat určitě ti taky něco poví ,Co se týče přípravy určitě bych nic nepodcenil a hlavně bych si prošel různý časáky atd abych měl infa

      Nbart179 - Profil | Pá 13.2.2009 21:58:07

      Enigma >> ja taky slysel ze tam hoden jezdy pelety o velkych prumerech ale uz nevim kde sem to slysel..

        NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:54:24

        Kluci vím že možná někdo nemá zkušenosti přímo tady stěma jezerama nevadí pište sem klidně i kam do zahraničí děkuji.......:-)

          NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:53:13

          kuna >> Díky za odpověd a pelety ty si taky sebou chci brát hodně no......

            Nkuna - Profil | Pá 13.2.2009 21:51:49

            Enigma - určitě se tam vyplatí mít sebou výc druhů koulí ,Apodle a Alina největší problém je když máš jízdu tak tu rybu nechat volně jet pač je tam plno vázek,(hodně vychytávek ,je již v magazínu kapr od Alina ) Chceto prostě mít jasný plán zdůvodu těch vázek,Co se týče míst tak Alin nachytal všude ,ale je dobrý po 3 - 4 Dnech se stěhovat pokavad nemáš jízdu,a co jsem viděl uněj tak hodně používal pelety ,

              Nmládě - Profil | Pá 13.2.2009 21:51:44

              Enigma >> jj nemáš zač a je to Alijn a né Alijan ;-)

                NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:50:06

                mládě >> Díky za odpověd..........

                  Nmládě - Profil | Pá 13.2.2009 21:48:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Enigma_ Tak to máš tady, ale ať mě pak nikdo nekamenuje, že je to blbost :-)
                  Jinak k tomu jezeru Rainbow, někdo už psal, že zprávce Pascal si tam vybírá, koho tam pustí a nevím, jestli by vás tam pustil, neberte si to osobně...
                  další věc je ten dlouhý čas dopředu, kdy se to musí objednávat- asi dva roky
                  a je to opravdu velmi těžká voda, když tam nezachytal třeba Pazdera a hodně jiných....:-)

                    NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:47:41

                    cerrtik >> Jo dobře čekám.......napiš to radši na SZ nějak mi blbne icq.......díky..

                      Ncerrtik - Profil | Pá 13.2.2009 21:47:07

                      Enigma >> my dva budeme kamarádi...hele, ale dostal jsem takovej nápad...ohledně toho Cassu...napíšu ti ho na icq....tak odepiš...

                        NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:45:44

                        cerrtik >> Tak to jsem já na Cassienu si to rozdáme když tě přechytám bude boj a válka bereš..........:-D:-D:-D:-D:-D.dělám si prču......:-)))))))

                          Ncerrtik - Profil | Pá 13.2.2009 21:45:16

                          kuna >> ty jsi byl na Orientu??

                            Ncerrtik - Profil | Pá 13.2.2009 21:44:55

                            Enigma >> toho, kdo nás bude chtít přechytat...=O))

                              NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:44:24

                              bart179 >> Jo tak to děkuju že jste mě ušetřili a koho smetete jako první???

                                NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:43:52

                                kuna >> Tak napiš něco o tom nebo něco o tom Aliana .......

                                  Nbart179 - Profil | Pá 13.2.2009 21:43:52

                                  Enigma >> jo vid ale to nejde :-D

                                    Ncerrtik - Profil | Pá 13.2.2009 21:43:15

                                    Enigma >> nn, ty budeš výjimka...=o)))

                                      NEnigma - Profil | Pá 13.2.2009 21:43:07

                                      bart179 >> Jo tak to se radši nesměj to bude lepší:-D:-D:-D:-D...

                                        Nkuna - Profil | Pá 13.2.2009 21:42:47

                                        Enigma - určitě ,něco málo za infa jsme dostali od Alina ten ho má zmáklí .Tato výprava mi otevřela hodně oči ..

                                          Červené karty: Aimtop