Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

NMarfi - Profil | Pá 24.1.2014 8:23:19

Rybatorstr >> Tak jsem to uhodnul správně.... Co jsem vyhrál???? :-)

    Nmarmyš - Profil | Pá 24.1.2014 8:22:35

    hudy1969 >> já je dělám trochu delší--na řeku.

      NRybatorstr - Profil | Pá 24.1.2014 8:09:07

      Marfi >> Jsou tam krmítka :-))) Tři :-))

        NMarfi - Profil | Pá 24.1.2014 8:05:46

        hudy1969 >> Tyy jo... ta fotka s krmítkama na kostičkách je jako optický klam.... Hádejhte co je na obrázku... :-)

          Nhudy1969 - Profil | Čt 23.1.2014 20:35:55

          tak nevím,ale mě to pletivo stačí,prodával jsem i na aukru a nikdo si nestěžoval,pěchuju pěchuju a nic,to ho dřív urvu,když neurvu tak vydrží věčně,

            NKendy.007 - Profil | St 22.1.2014 17:16:34

            damoz >> A jaký potřebuješ když tak do SZ

              Nskupina - Profil | St 22.1.2014 15:40:13

              marmyš >> jj pokusím se něco vypátrat zatím dík skupina

                Nnumen - Profil | St 22.1.2014 15:22:46

                skupina >> u nás prodávaj pletivo s očky 8 mm a 6mm,ale hlavně ve dvou pruměrech drátku. To silnější drží o dost více než klasické. Tuším ,že to silnější 0,65mm,ten drží o dost více .

                  Ndamoz - Profil | St 22.1.2014 14:54:10

                  Vyrobil by mi tu někdo na zakázku krmítka prosím?:-)

                    Nmarmyš - Profil | St 22.1.2014 14:13:23

                    skupina >> musel bych to znova hledat,já si objednal dvě velikosti ok a používám jen ty 6x6,ty větší ne. byly toho 4 metry čtvereční a s dopravou to vyšlo na 600, tak se raději napřed koukni po obchodech,ušetříš za dobírku.

                      Nskupina - Profil | St 22.1.2014 14:06:12

                      marmyš >> ne ne natáčky nepotřebuju už su ostříhaný, ale to pletivo se mi zamlouvá. Budu moset zapátrat po netu.....

                      jestli máš nějaký odkaz....písni

                        Nskupina - Profil | St 22.1.2014 14:03:02

                        marry.24 >>ten stříbrný je normál nerez drátek tl. 0,6mm a ten měd. je zvonkový nebo tel. káblík ( klasický zvonkáč jestli znáš ) ale je moc měký, není to ono.
                        nerez je nerez, ale musí být ta 0,6mm jinak to moc praská.

                        čus skupina

                          NZajda - Profil | St 22.1.2014 13:43:09

                          marmyš >> Ono se k nám dováží ještě nějaké z Belgie okolo 150czk/m a to je o trochu lepší. Poslední krmítko(jediné v tomto roce mi utrh skif jedné slečny. Potom, co si vyslechla, co všechno škaredého je, už využívala celou šířku řeky. A najednou to šlo..:-)

                            Nmarmyš - Profil | St 22.1.2014 13:31:49

                            Zajda >> asi máš velkou sílu v prstech,já to hňahňám opatrně a než ho zmrvím,tak ho stejně utrhnu. někdy i 3 ks. za docházku odejdou. aspoň to neplaší ryby,když je dokrkvané,tak ani jako krmítko nevypadá:-)

                              NZajda - Profil | St 22.1.2014 13:09:05

                              marmyš >> To levné pletivo není nic moc. Jako všechno z Číny.

                                Nmarmyš - Profil | St 22.1.2014 13:00:13

                                skupina >> sorry,sem to popletl. možná by jsi něco zajímavého našel v drogerii,prodávají tam natáčky na vlasy.

                                  Nmarmyš - Profil | St 22.1.2014 12:56:25

                                  skupina >> v některých železářství je mají,oka 6x6 mm,metr čtvereční kolem 70 kč.

                                    Nmarry.24 - Profil | St 22.1.2014 12:49:16

                                    skupina >> Co používáš za ten drátek na ty krmítka, potřeboval bych něco podobného, ale na kapkovitý olůvka, aby se to dalo vytvarovat jako to máš ty.

                                      Nskupina - Profil | St 22.1.2014 11:53:16

                                      007krivanek >> zdar nedělej Vlastičku a prozraď co je to za pletivo ..... jinak krása.


                                      // něco málo z mé tvorby //

                                        N...Cibo.... - Profil | Út 21.1.2014 20:53:06

                                        Takto vyrábame mi