- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feederová krmítka - vlastní výroba
Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
98x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 22:32:31
jariss >> nafotit celej proces by asi nešlo je to ruční práce to snamená nastříhat pletivo zabrousit stočit sletovat vystříhat konus znova vybrousit a vytvarovat pak vzít odlité zátěže a přiletovat a samozřejmě zabrousit.Jinak taky chci nějak vymyslet formu že by to bylo zalité ,ale nevím jak to dopadne už na tom maká známej co dělá na slévarně ve škodovce a pořád něco na tom nefunguje teda pokud by se to nelilo pod tlakem.
Njariss - Profil | Pá 31.1.2014 20:53:26
Kendy.007 >> Máš to moc hezké, jen je otázka, to je zvlášť zátěž a klec, kterou nějak zakomponuješ v jeden celek, a nebo naopak tu klec zaliješ do olova a utvoří do kulovitý tvar uvnitř formy v jednom kroku?
Formu si nedovedu představit, jak to sestavit. Živí mě jiné odvětví, ale nějaké krmítka dělám. K tomu jsem pořídil komerční formu před pár lety.
Pokud by to nebylo moc tajné a nebylo to vůči tvým zábranám, jsi ochoten uveřejnit fotky polotovarů a formy pro výrobu takovýchto krmítek. Pokud ti to činí problém, nemám s tím problém, že odmítneš. Stačí napsat slovo "NE"
Předem děkuji za jakoukoli odpověď.
Formu si nedovedu představit, jak to sestavit. Živí mě jiné odvětví, ale nějaké krmítka dělám. K tomu jsem pořídil komerční formu před pár lety.
Pokud by to nebylo moc tajné a nebylo to vůči tvým zábranám, jsi ochoten uveřejnit fotky polotovarů a formy pro výrobu takovýchto krmítek. Pokud ti to činí problém, nemám s tím problém, že odmítneš. Stačí napsat slovo "NE"
Předem děkuji za jakoukoli odpověď.
NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 15:44:03
Diki >> Ahoj nemám a to je používám jen na stojce ,ale možná je to tím že jsem měl klipnuto jako základ 70m a pak 90m a cestou zpět by se to mělo vyplavit určitě .
NDiki - Profil | Pá 31.1.2014 13:42:40
Kendy.007 >> Ahoj, nemáš problémy s vyprazdňováním lepivější směsi? Tím ,že při dopadu na dno, krmítko je ve svislé poloze a pokud je jemnější bahno, tak se může zabořit. Když máš zátěž na krmítku na plocho, leží na dně větší plochou a tak se nezaboří do bahna.
NLejboj - Profil | Pá 31.1.2014 13:25:59
Joo, tak MM jde s dobou :) viz foto vedle, jsem zvedavej, kam to bude na Pasohlavkach posilat ted !
NLejboj - Profil | Pá 31.1.2014 13:12:58
Kendy.007 >> aerodynamika je s kapkou jasne lepsi, ikdyz jsem ted videl ty po obvodu ztoceny do konusu, asi taky stale laborujou, at to lita :)
NKendy.007 - Profil | Čt 30.1.2014 20:59:39
ernestoceka >> je to nějaká slitina hliníku mám je dělaný na zakázku
Nernestoceka - Profil | Čt 30.1.2014 20:52:48
Kendy.007 >> Zdravím, můžu se zeptat z čeho máte udělané formy? lukopren, hliník, či jiná slitina? ( snad to není tajemství)
NKendy.007 - Profil | Čt 30.1.2014 20:42:00
Lejboj >> kvůli tomu je dělám a jinak ty s olovem po obvodu tak dobře nelítaj a maj cekově větší odpor při stahování ty jsem dělal předloni
NLejboj - Profil | Čt 30.1.2014 20:31:47
Madari to uz nejaky ten patek pouzivaji, ted ma Haldorado upraveny krmitka, neni tam ta kapka ale zatez po obvodu, lim jim to vypadava ven, na Musarne by se dala posunout vzdalenost :)
NKendy.007 - Profil | Čt 30.1.2014 20:12:02
Čík >>celkově to líp lítá a hlavně přesněji jinak se mě osvědčili i když to teče
Nernestoceka - Profil | Čt 30.1.2014 19:38:56
damoz >> Jaké krmítka potřebuješ? Když tak písni do sz.
Nsolich76 - Profil | Pá 24.1.2014 20:55:03
trošku jsem potunil krmelce ne feeder .......až bude chvilka tak to tu dám.
Čtenáři této diskuse také sledují
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NFeederařina na řece64304
NPickermánia-ultra light fishing49055
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NLov dravců na feeder849
NFeeder videa - výběr MM201
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NVše kolem parmových prutů Bárbel.6058
NPreston - vše kolem této značky.4055
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











