Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

NDiki - Profil | Ne 11.11.2012 8:30:03

pohodak >> Ahoj, v kadeřnických potřebách si koupíš velkou natáčku, nemusíš ji nijak upravovat, jen nasadíš kroužek a obratlík a je hotovo, žádná věda. Cena 10kč.

    Npohodak - Profil | So 10.11.2012 20:23:48

    007krivanek >>
    pekne spravene a co vide matros nakolko vidim ze to nieje klasicke pletivo

      NP3 - Profil | So 10.11.2012 19:52:32

      007krivanek >> masakr,tím tu rybu zastrašíš:-)) a nebo přilákáš?....

        NKendy.007 - Profil | So 10.11.2012 19:19:27

        007krivanek - 10.11.2012 2:41:07 >Ahoj co to máš za plech na tom velkém

          N007krivanek - Profil | So 10.11.2012 2:41:07

          A pak tu máme zakrmovací na feeder. Rozměr 9 x 6 cm. Náklady cca 15,- za kus.
          A to jsem si letos udělal 3 ks a ani jedno jsem neutrhl.

            Npohodak - Profil | Pá 9.11.2012 21:45:53

            tu je moj vytvor ci skor vytvori

              NKendy.007 - Profil | Čt 8.11.2012 6:25:12

              taková dělám já

                NČík - Profil | Út 6.11.2012 15:34:56

                Koncové krmítko 25 gramů.Chtěl jsem přidat foto formy,ale asi jsem jí někomu nenávratně půjčil.

                  NAzeal - Profil | Čt 1.11.2012 10:48:45

                  nieco po dlhsej dobe :)

                    NMillhausse - Profil | Po 29.10.2012 20:13:02

                    visage >> zkoušel jsem s obratlíkem i bez, ale tam kam chodím jsem v tom neviděl rozdíl, tak ho tam nedávám.

                      Nvisage - Profil | Po 29.10.2012 17:53:02

                      Millhausse >> závlačka , diky za radu

                        NMillhausse - Profil | Po 29.10.2012 17:03:37

                        Já dělám tyto, je to sice tavit olovo, ale fungujou suprově. Toto je první várka a dělám, už jen ty pulkuvatý, různý velikosti i gramáže.

                          NLubo - Profil | So 27.10.2012 19:48:28

                          Taky používám závaží na kola. Když jsem byl vždycky přezouvat gumy na autě, vybíral jsem v pneuservisu použité s kbelíku. A pak jako blbec z toho těžce sundával to staré lepidlo. Nevím proč mě nenapadlo to takhle proti sobě spojit :-) Hold člověk kombinuje až překombinuje. Díky za rady kluci :-)

                            NČík - Profil | Čt 25.10.2012 21:54:11

                            Lubo >> Přesně jak píše pista85.Jsou to samolepící závaží na ALU kola.Jedno váží 5gramů.Beru je od jednoho kámoše z pneuservisu.V nákupu stojí jeden kousek cca 55 halířů.

                              Npista85 - Profil | Čt 25.10.2012 21:48:48

                              Lubo >> to budou ty samolepící co se používají na hlinikáče.........

                                Nstandas - Profil | Čt 25.10.2012 21:26:17

                                jariss >> úpravu nechám na každým jak chce. Labe se už třese:-)))))))))))

                                  NLubo - Profil | Čt 25.10.2012 21:01:05

                                  Čík >> jak tam to závaží máš upevněné? To je závaží z pneuservisu na vyvažování kol ne?

                                    Njariss - Profil | Čt 25.10.2012 19:55:32

                                    standas >> A ještě tím získáš něco podobného, jako vyndavací dno. Kolik má tahle matka? M12 + -? Tavnou pistolí díru v matce zaplníš a máš jistotu, že krmení bude vypadávat jen z boční klece. Ideál na ELBO, už se chystáš, co?
                                    A co tu matku dát vně, pod klec?

                                      Noskus - Profil | Čt 25.10.2012 19:52:17

                                      standas >> nádhera.....