Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

Nahmed - Profil | Po 19.3.2012 21:53:43

skroby >> Je to vysekané z pozinku na vysekávacím stroji.
Závaží tam není. Tohle krmítko je určené na zakrmení, před samotným lovem. Dohodíš dál a je to mnohem přesnější, než to tam házet rukou.
Polotovar vypadal takto: http://www.mrk.cz/Data/Pics/2012/674124_14646.jpg

    Nskroby - Profil | Po 19.3.2012 21:43:21

    ahmed >> ahoj,pěkné krmítko,můžeš mi prosim tě říct co je to za pletivo?a co jsi použil jako nějakou zátěž?díky

      Nahmed - Profil | Po 19.3.2012 21:26:56

      Můj první pokus..objem 1dcl

        Npista85 - Profil | Po 19.3.2012 21:22:11

        007krivanek >> hrany vypadají taky zahlazené

          N007krivanek - Profil | Po 19.3.2012 21:20:58

          ROHY - HRANY - to je rozdíl.

            NIan - Profil | Po 19.3.2012 21:17:27

            mě přijdou ty rohy kulaté, ale mohu se mýlit.

              Nahmed - Profil | Po 19.3.2012 21:00:59

              : vydrák >> Vypadá to jako říznuté laserem. Nemá to moc ostré hrany?

                Npista85 - Profil | Po 19.3.2012 20:58:45

                : vydrák >> pěkná práce.........

                  N: vydrák - Profil | Po 19.3.2012 13:16:42

                  Inspirace - vydrákovo patentní krmítko na feeder (různé gramáže).Vyrobeno z nerezové oceli.
                  Jedná se o čistě ekologické průběžné krmítko:-) Petrův zdar

                    Nvokounek - Profil | Po 19.3.2012 9:38:39

                    007krivanek >> krása. prádne method krmitka..

                      NMarianos - Profil | Ne 18.3.2012 21:16:51

                      Ahoj, taky se musím pochlubit ...., váha 25g.

                        Nbobina - Profil | Čt 12.1.2012 21:14:16

                        007krivanek >>
                        slušivé kousky ............. :-)

                          N007krivanek - Profil | Čt 12.1.2012 21:09:02

                          Tu jsou má nová krmítka nachystaná na sezonu.

                            NROMIČEK - Profil | Čt 12.1.2012 20:55:15

                            deko >> Pozri dolu v diskusiách.Dal som aj foto.V prípade otázok kľudne napíš.http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=644241

                              NCudla - Profil | St 23.11.2011 20:16:41

                              není zač,když víme poradíme

                                Njariss - Profil | St 23.11.2011 17:54:20

                                Cudla >> Mnohokráte děkuji, tohle jsem potřeboval vidět. Super nápadíček. Ještě jednou velký dík za foto.
                                Já dělám takovéto, dle mého názoru jsou zbytečně moc těžké.

                                  NCudla - Profil | St 23.11.2011 14:57:49

                                  Konečky pletiva trochu ohneš a máš to celý zalitý.podložky pérovky+můžeš dát gumovej okroužek(trhací prvek při vázce),nebo zaleješ očko z drátu.Ty "bobky" jsou na spojích pletiva a lépe to drží,novější verze

                                    Njariss - Profil | St 23.11.2011 13:35:11

                                    Cudla >> Díky za info, fotky jsem prohlížel, hezká práce.
                                    Nevypadává zátěž z těch drátů na klícce krmítka, když to není celé obaleno olovem.
                                    Co to používáš za kroužky? To je pérová podložka, nebo něco spešl pevnostního?

                                      NCudla - Profil | St 23.11.2011 11:32:58

                                      jariss >> Vyfrézovaná drážka v jednom dílu druhý protikus hladkýstačí 2- 3mm plech,drážky na pletivo díra na jehlu.Někde dolejš máš foto a tam je vše.

                                        Njariss - Profil | Út 22.11.2011 12:11:55

                                        Cudla >> Hezký krmítka a formy. Můžeš, prosím, napsat nějaké podrobnější technické informace ke tvým formám?