Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

Nřepa - Profil | So 18.6.2011 20:22:27

Marfi >> Plech 1-1,5 mm. Je to hodně pracné a náročné ale co bychom pro ryby neudělali že? Jinak jestli někomu stačí natáčky s nějakým namotaným drátem tak nic proti tomu fungovat to asi bude taky.

    Nřepa - Profil | So 18.6.2011 20:19:38

    martin007 >> Mám to odzkoušené kulaté jsou na stoják takže se nekutálejí.A na motání nemá vliv krmítko ale montáž.

      Nstetak - Profil | Pá 17.6.2011 15:39:33

      Carabus >> Většinou chodím na veslařský kanál Račice kde je kameno písčité dno ale taky se tam dost vázne. ( zřejmně Jsem se umněl narodit ) Petrúv zdar.

        NCarabus - Profil | Pá 17.6.2011 11:49:09

        stetak >> a to chodíš někam na písčitou pláž? znám místa, kde urveš 3 než najdeš flek kde netrháš

          NMarfi - Profil | Pá 17.6.2011 11:06:23

          farevelak >> Jo - max. spokojenost... Z jedné natáčky udělám 2 krmítka a za slušný peníze....

            Nstetak - Profil | Pá 17.6.2011 10:57:25

            Jestli mohu přidat nepatrný příspěvek ,chlapci krmítka máte podle možnosti pěkná , ale ptám se jestli to stojí vůbec za tu námahu shánění a námahu .Sám jsem se vrhnul také na výrobu a udělal zhruba 150 ks .Feederem chodím k vodě dost často ,a za dva roky jsem urval zhruba 5 krmítek ,tak co Vy no to ?

              NZajda - Profil | Pá 17.6.2011 10:55:20

              Krl >> Krmítko padá dolů vždycky první, až zaním návazec...Tak jaképak motání...

                NCronicle - Profil | Pá 17.6.2011 10:54:36

                Krl >> závesné krmítko sa skôr motá ako priebežné..a v tom prípade je absolútne jedno, či tam to olovo máš, alebo nie a rozhodne je úplne jedno ako padá na dno, ak nemáš nástrahu pichnutú v košíku...

                  NKrl - Profil | Pá 17.6.2011 10:45:06

                  Cronicle >> Já problém nemám,používám krmítka klasická.Mám ale pocit ,že krmítka bez olova na jedné straně budou padat chaoticky a tím pádem se zamotají.

                    Nfarevelak - Profil | Pá 17.6.2011 10:44:22

                    Marfi >> Až teď sem si vščiml... ty je děláš s plechových natáček, já s těch umělohmotných :-DD Funkci to splní, je tak ? :-DD

                      Nfarevelak - Profil | Pá 17.6.2011 10:42:42

                      Proč tak pracně? Koupil jsem umělohmotné natáčky babám do vlasů,přidělal obratlík,namotal proužek motaného olova,jak potřebuju na váhu a krmítko za pár šušňů.

                        NCronicle - Profil | Pá 17.6.2011 10:35:58

                        Krl >> Zaujímavá otázka..Ak máš problém so zamotávaním montáže, tak skús inú montáž..Nehľadaj chybu v krmítku..

                          Nmartin007 - Profil | Pá 17.6.2011 10:32:34

                          řepa >> Prosímtě co je to za materiíl popřípadě zdroj?A máš to odzkoušené?Třeba ty kulaté se podle mě budou slušně kutálet a o těch ostatních bych taky řekl že tam kde 50g s olovem bude stát tak tohle ne.

                            NKrl - Profil | Pá 17.6.2011 10:24:25

                            řepa >> Budou bez olova dopadat na dno v té správné poloze,aby se to nemotalo?

                              NMarfi - Profil | Pá 17.6.2011 7:41:56

                              řepa >> Hezký - z čeho to děláš???

                                Nmakass - Profil | Čt 16.6.2011 21:27:57

                                normalně zkus vykupnu surovin, tam by si mohl uspět,

                                  Nřepa - Profil | Čt 16.6.2011 21:25:14

                                  fotky

                                    Nřepa - Profil | St 25.5.2011 18:34:39

                                    Já sem šel trochu jinou tzv. bezolovnatou cestou. Váhu krmítka ovlivňuju velikostí a sílou mat.Mám od 8 do 50 g.Fotky dodám později těď jsou v práškovně.

                                      NMiPo - Profil | Pá 20.5.2011 11:42:41

                                      Marfi >> super,dík

                                        NMarfi - Profil | Pá 20.5.2011 11:37:11

                                        MiPo >> Tyhle mám od kamaráda - ale v bazaru tady je firma která dodává formy na jejich lití.....