Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

Nmarmyš - Profil | St 22.3.2017 19:48:00

Milan 66 >> Strusky:-)

    NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:47:53

    Milan 66 >> To já nemám vůbec páru. Já krmítka nedělám, se přiznám, že na to nemám trpělivost, čas, ani místo. Nemám představu, co to stojí, tak se omlouvám...

      NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:45:14

      Kucíí z trubek je hodně odpadu/okují, ale pokud jsou zadara, tak jo. jen bacha při tavení na uzavřené konce, kde může být zbytek vody atd.

        NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:45:04

        Flicek >> Taky máš ty své ručičky pozlacené :-)

          NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:43:28

          Dědek >> jo. to už bych asi raději kupoval krmítka. kolik jsi ochoten tak dát za kilo olova?

          Pozor!!! neprodávám, jen otázka.

            Nmarmyš - Profil | St 22.3.2017 19:43:21

            Flicek >> Tak nějak. Asi ti dám nelíbí,že kdeco prozradíš! Jen ať si druzí taky lámou hlavu.

              NFlicek - Profil | St 22.3.2017 19:41:11

              marmyš >> Jo,jo ty trubky jsou na to uplne super.A pokud to neodlivas jako ja,tak je to skoro brz prace.Viz.moje vyrobky o par radku nize.

                NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:41:08

                Milan 66 >> Proč, kvůli té kyselině? Moc o tom nevím, ale dělá to tady tak spousta lidí....

                  NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:39:45

                  Dědek >> Kua nedelejte to z baterek, nejvetsí hnus a odpad.

                    NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:38:39

                    Dědek >> JASNĚ!!!

                      NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:38:22

                      Krom 63 >> Děkuji za info, Lubo si to určitě také přečte :-)

                        NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:37:51

                        marmyš >> Tak to ti závidíme. Tady už to je téměř vše po rekonstrukci, proto nezbyde, než tavit větší kusy, třeba z autobaterií. To máš opravdu fajn....

                          NKrom 63 - Profil | St 22.3.2017 19:35:36

                          Dědek >> Dá a jde to dobře

                            Nmarmyš - Profil | St 22.3.2017 19:35:29

                            Dědek >> Seženu trubky z rekonstrukce baráků ve městě, to zas není problém.

                              NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:33:13

                              Milan 66 >> Dá se to olovo tavit na plynové bombě? Mělo by, ne?

                                NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:32:22

                                marmyš >> neloudi, olova je ve velkých kusech všude dost, ale v plechu není :-)))

                                  NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:31:30

                                  Lubo >> jsem tam, kde to je zajímavé, a tady mají lidi, jako například ty, zlaté ručičky :-)

                                    Nmarmyš - Profil | St 22.3.2017 19:29:02

                                    Lubo >> Dovez mi plech a já ti dám cihlu 25 kg:-)

                                      NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:28:40

                                      Lubo >> Hoj , v kuchyni to ani nezkoušej! :-)

                                        NLubo - Profil | St 22.3.2017 19:25:05

                                        Dědek >> člověče, ty jseš všude :-))))) OK, domluvíme se někdy. Jenom mě to tak zajímalo, jaké by to bylo doma v kuchyni.