Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

NDante74 - Profil | Út 9.5.2017 9:22:26

Zdravím vás, pokud by tady byla nějaká dobrá duše, která by mi prodala pár krmítek pro mou vlastní potřebu, byl bych moc rád. Z nedostatku času se k tomu, abych si nějaké vyrobil sám, teď už nedostanu. Snad přes zimu. Jsem rád, když mi vyjde chvilka volného času a dostanu se na ryby.

    NValda - Profil | Pá 31.3.2017 14:40:53

    Flicek >> gumová prášková barva

      NFlicek - Profil | Út 28.3.2017 19:07:05

      Valda >>A to je nejaka barva v plechovce nebo jak?Vubec nevim co to je.

        NValda - Profil | Út 28.3.2017 19:03:48

        Flicek >> ničím to je gumová barva ono je to potom pevnější

          NFlicek - Profil | Út 28.3.2017 17:39:00

          Valda >> Cim to mas prosim te nastrikane?

            NValda - Profil | Út 28.3.2017 2:02:42

            Taky přidám

              NFlicek - Profil | St 22.3.2017 20:09:04

              Milan 66 >> Ale vsechno olovo jsem nebral jen pro svoji potrebu.Pres leto je prece hic jak svina abylo nas tam vice,tak jsme museli dodrzovat(hlavne vecer)pitny rezim.A nedaleka sberna nam vysla hodne,hodne vstric:-):-)Mozna vis jake to je na montazi :-)

                Nmarmyš - Profil | St 22.3.2017 20:04:58

                Milan 66 >> Taky zdravím a velké úlovky přeji.

                  NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 20:03:27

                  Flicek >> no tvl!!!

                    NFlicek - Profil | St 22.3.2017 20:02:26

                    Milan 66 >> cca 30 metru :-)

                      NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 20:01:13

                      Flicek >> to je super nález!! gratulačka. bylo toho dost??

                      s těma závoráma to byl jen for!!

                        NFlicek - Profil | St 22.3.2017 20:00:02

                        Milan 66 >> Ne,ne az tak akcni nejsem:-)Bylo to pracovne nekde mezi Litovlem a Losticama uz nevim co to tam bylo za dedinu.Takze alibi mam :-):-)Ale stare to bylo dost.Kdyz jsem to rozparal,tak kupodivu to bylo ciste jak by to bylo vyrobene minuly tyden,ale datum tam bylo vyrazene neco kolem roku 40.Ted uz presne nevim.

                          NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:56:12

                          marmyš >> a jinak čus!!!

                            Nmarmyš - Profil | St 22.3.2017 19:56:04

                            Flicek >> To co ty máš jsem už tady viděl i ve videu, nějaký Angličan to předváděl.

                              NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:54:23

                              Flicek >> to bylo před tím, jak pak na prajzké nešly nikde ty závory??? :-):-)

                                NDědek - Profil | St 22.3.2017 19:52:52

                                Flicek >> Komu čest, tomu čest....

                                  NMilan 66 - Profil | St 22.3.2017 19:51:55

                                  marmyš >> :-) jj, prostě bordel.

                                    NFlicek - Profil | St 22.3.2017 19:51:13

                                    marmyš >> Budu se snazit polepsit a nic nevyzradit.Ani babicku jsem necetl :-)

                                      NFlicek - Profil | St 22.3.2017 19:50:21

                                      Dědek >> To vis,synek z Prajzke:-)

                                        NFlicek - Profil | St 22.3.2017 19:49:43

                                        Milan 66 >> Ja jsem vykopal nejake stare elektricke vedeni nebo co to bylo.Olovena trubka cca.v prumeru 8 cm a v tom hodne tenkych medenych dratku.Takze olovo pro mne a med pro sbernu :-)