Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

Nteam77 - Profil | Pá 10.3.2017 21:24:29

Přihazuji další foto feeder krmítek.

    NFlicek - Profil | Pá 24.2.2017 20:53:51

    Taky prihodim par fotek.Kdyz se do toho clovek dostane,tak to jde jak po masle.

      Nteam77 - Profil | Pá 17.2.2017 18:39:25

      damoz >> Pošli mi přes SZ email pošlu foto.

        Ndamoz - Profil | Pá 17.2.2017 18:32:02

        team77 >> ano, pouze pro sebe, přibližně 50kusů..:)

          Nteam77 - Profil | Pá 17.2.2017 17:24:36

          damoz >> Jaké množství a pro vlastní spotřebu?

            Ndamoz - Profil | Pá 17.2.2017 16:00:11

            kluci a je tu někdo od koho bych mohl pravidelně odebírat vlastní krmítka.? :)

              Nteam77 - Profil | Pá 17.2.2017 15:51:09

              Martin02 >> Jde použít klidně na oboje.

                N1975 - Profil | Pá 17.2.2017 12:45:41

                Tak ja pridam svoji tvorbu fotky z lonska

                  Nerin - Profil | Pá 17.2.2017 9:43:22

                  nasus >> parada. Vsetci su taky sikovny a ja take drevo...

                    NSLAVAST - Profil | Pá 17.2.2017 8:42:29

                    Samo domo na trhanov

                      NMartin02 - Profil | Pá 17.2.2017 7:36:29

                      team77 >> Tenhle typ krmítek používáš na balaton nebo i na obyčejnou průběžku?

                        Nnasus - Profil | Pá 17.2.2017 4:45:30

                        Připraveno na sezonu.

                          Nteam77 - Profil | St 15.2.2017 21:49:01

                          nextfish >> Ok.

                            Nnextfish - Profil | St 15.2.2017 21:21:34

                            team77 >> Ty taky :-)

                              Nteam77 - Profil | St 15.2.2017 21:08:50

                              nextfish >> Máš SZ.

                                Nnextfish - Profil | St 15.2.2017 21:01:21

                                team77 >> Mně taky ?

                                  Nteam77 - Profil | St 15.2.2017 20:54:39

                                  TOPR >> Není problém.

                                    Nteam77 - Profil | St 15.2.2017 20:52:46

                                    já 2 >> Slušně

                                      NTOPR - Profil | St 15.2.2017 20:51:26

                                      team77 >>nechceš jich pár udělat navíc ?

                                        Nteam77 - Profil | St 15.2.2017 20:49:55

                                        TOPR >> Ano