Feederová krmítka - vlastní výroba

Kde se dá sehnat olověný plech a za kolik? chci si vyrábět feederová krmítka ale nechci tavit olovo, chtěl bych ho natříhat z plechu.
Autor diskuse: carp.david - Profil , 9.2.2009 feeder - domací dílna

NTOPR - Profil | St 15.2.2017 20:35:14

team77 >> to si děláš sám , ty jsou pecka

    Njá 2 - Profil | St 15.2.2017 20:33:52

    team77 >> Jak Ti lítá ta obrácená kapka?

      Nteam77 - Profil | St 15.2.2017 20:28:45

      Pro letošní sezónu pár feeder krmítek.

        Nfanda žižkov - Profil | St 11.3.2015 20:42:33

        Čík >> dobry napad s tim plastem.

          NKendy.007 - Profil | Ne 2.2.2014 12:38:26

          jariss >> taky jsem používal tyto formy a hlavně když jsem ještě neměl 100gr a více tak jsem přidávat ty nugety

            Nmarmyš - Profil | Ne 2.2.2014 12:35:40

            Kendy.007 >> už tu raději nic neprozrazuj,nebo nám ty ryby vychytají:-)

              NKendy.007 - Profil | Ne 2.2.2014 12:30:05

              marmyš >> thle jsou moje první výtvory cca 3 roky starý a tohle má přesně ten problém co zná plno kluků že to jde špatně z vody

                NKendy.007 - Profil | Ne 2.2.2014 12:22:10

                Zajda >> no skoro týden už jsem na dílně a snad ještě chvilku budu

                  NKendy.007 - Profil | Ne 2.2.2014 12:21:29

                  marmyš >> to máš pravdu že to jde .ale tam pak jde o to že máš placku a když to táhneš z vody tak to má odpor jako kráva

                    NZajda - Profil | Ne 2.2.2014 9:40:48

                    Kendy.007 >> Tak to na tom stole, jak skládáš krmítka do hraničky, máš hodně hodin práce..:-(

                      Nmarmyš - Profil | So 1.2.2014 12:57:08

                      Kendy.007 >> Udělej si přiměřenou jamku,do ní nalij olovo a zatlač tam to krmítko s olovem. se ti to zalije a bedeš mít vystaráno.

                        Njariss - Profil | So 1.2.2014 12:31:41

                        Kendy.007 >> Díky. Já mám nejvíce takovýchto.

                          NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 22:50:51

                          tady je vidět to letování

                            NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 22:47:55

                            jariss >> tak je pravda že já to dělal taky spíš pro zábavu (u hasičů na to bylo dost času )olova krmítka splávky dnes to dělám hlavně kvůli závodům přesně to co potřebuju nebo se snažím aby to bylo co nejvíc podobný mé představě

                              Njariss - Profil | Pá 31.1.2014 22:44:13

                              Kendy.007 >> Ty bláho, obdivuji a klobouk dolů. To jsem úplný břídil vůči tobě.
                              Chytám rekreačně, ale kecám do všeho :-))

                                NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 22:39:54

                                jariss >> já mám asi 60 forem ,ale na tomhle si zatím vylámali zuby všichni co mě nějakou formu dělali

                                  NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 22:38:45

                                  jariss >> nemáš zač je to trochu bláznovina ,ale co by člověk pro závody neudělal

                                    Njariss - Profil | Pá 31.1.2014 22:38:33

                                    Kendy.007 >> Já to na kšeft ani nechtěl, ale rád se přiučím něčemu novému. Sám mám jednu samo domo formu a druhou komerční. Jen mě zajímala inovace.

                                      Njariss - Profil | Pá 31.1.2014 22:36:42

                                      Kendy.007 >> Díky.

                                        NKendy.007 - Profil | Pá 31.1.2014 22:33:16

                                        jariss >> jinak pokud mě to hodně sedne tak dělám max 4 krmítka za hodinu tak na velkej kšeft to není