jakou tloustku silonu

ahoj ctel bych se zeptat jaky pouzivate prumer vlasce na kapry na dyji
Autor diskuse: tom13 - Profil , 3.2.2009 kaprařina - náčiní, doplňky
24 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NPeter94 - Profil | Po 23.1.2012 17:02:12

Pani myslite si ,ze ked mam 0,28 sufix tritanium ,tak to postaci aj na odhod aj na vyvazku?Lebo sa mi nechcu kupovat dalsie cievky a novy silon na shimano power aero.Dakujem

    Nfishmen17a - Profil | Út 3.2.2009 23:05:05

    ja od mych zacatku pouzivam 28, zatim nebyl duvod zesilit, maximalne dam odhozovku 32 mm, a to je vse.

      NKsk - Profil | Út 3.2.2009 23:03:00

      0,30mm - Sufix Tritanium

        NZip1 - Profil | Út 3.2.2009 23:01:46

        0.32 AWA-shima

          NMitchell - Profil | Út 3.2.2009 22:51:34

          tom13 myslis reku nebo jezera ??

            NWamp - Profil | Út 3.2.2009 22:48:32

            - vyvážka - 0,35mm Sufix Synergy
            - házení - 0,30mm Sufix Synergy

            těmito průměry nic nepokazíš - rozhodující část úspěchu padá na montáž a nástrahu

              NBoule - Profil | Út 3.2.2009 20:36:13

              0.33mm

                Nzubacik - Profil | Út 3.2.2009 20:35:15

                Zle som to precital.To patrilo na odhod vseobecne.O Dijy nemam sajnu ake su tam podmienky.Tak pardon

                  Nzubacik - Profil | Út 3.2.2009 20:30:49

                  0,25 kmen a 0,30 sokovy s 80gr olovom do 140 metrov v pohode.

                    Ndujáč - Profil | Út 3.2.2009 19:56:41

                    na dyji o,28?? spíš tak 0,40...ne- li 0,50 ..pokud je teda míněna řeka..

                      Npjarmil - Profil | Út 3.2.2009 19:19:33

                      na odhoz pouzivam 0.25mm-0:27mm a na reku+vyvazka 0.35mm jistota je jistota.

                        NHermis_s - Profil | Út 3.2.2009 17:59:42

                        kmen 0,28 vlasec,sok 15m 0,20 pletene snury se silikonovym povrchem a chrochtam si:)

                          NPetr V - Profil | Út 3.2.2009 17:49:13

                          tom 13 Ahoj ja používám šokáč až do 0.50 a normálně to nemá cenu pod 0,35 ato záleží jestli chceš řeku nebo přehrady.Kouknise na GScarp mají tam super náviny Sufixu Synergi a Xl za 990kč až 3000metu to jde.

                            Nlojd - Profil | Út 3.2.2009 17:35:56

                            TAk ja jsem driv chytaval na 0,30 ale prsel jsem na 0,285 je mekci a lip se snim nahazuje aspon teda me.A rozdil v pevnosti je tam minimalni

                              ND.O.K. - Profil | Út 3.2.2009 17:15:13

                              jojokill >> v 0.35mm ve velmi dobrej Mikbaits Black Carp...je ho 1000m za nějakych 500kč....ten v 0.28mm, co sem měl, to bych hodil už leda po psovi:-D....ten se odřel jak se namočil:-D

                                Njojokill - Profil | Út 3.2.2009 17:13:00

                                a jaky znacky vlascu pouzivate co rikate na vlasec Awa shima Camu Quatro 0,30mm ma nekdo zkusenost na vetsi ryby dík

                                  ND.O.K. - Profil | Út 3.2.2009 17:00:25

                                  tom13 >> jinak co se týče síly vlasce, nevím jak z jara, ale během léta a k podzimu nehraje sila vlasce roli., co se týče omezení záběru....já s 0.35mm 4 záběry, kluci s 0.25mm po třech

                                    ND.O.K. - Profil | Út 3.2.2009 16:58:25

                                    Koubas >> pokaď nejseš blázen, tak použiješ minimalně 0.30mm....

                                      ND.O.K. - Profil | Út 3.2.2009 16:56:58

                                      tom13 >> tak to pak jo, ja myslel, že chceš na řeku....no Dyje 5 je celkem těžká voda na překážky. Volil bych určitě 0.35mm, slabší vlasce takřka neobstojí. Jak sem tam byl s kamoše´ma, tak kvuli slabemu vlasci nadostali rybu na břeh, a to šli celkem pěkne ryby, ale buď ju urvali, nebo nechali ve vázkách, musíš se do ryby opřít, a nejlepe, když se nad ni rychle dostaneš lodí. Někdo řeší kmenovej(vlasec) 0.35mm, a ještě třeba 20m 0.50mm vlasce....já dávám pouze kmen....ale necpu to moc dokořenů....

                                        NKoubas - Profil | Út 3.2.2009 16:55:57

                                        NO tak pokud cheš na vyvážku tak si kup nějakej tužší s nejmenši průtažností . dobrý sou sufixy
                                        pokud cheš na nahoz tak max 0,28mm a pokud chceš házet extrém tak se nebom 0,25 + (škokovku) na Mlejnech sem používal sufix tento... http://www.sportcarp.cz/obchod/vlasce/duo-core-1000-m.aspx ... ale jak už bylo řečeno:) od přechozích :) zaleží kde budeš chytat , kameny odírání atd atd

                                          Ntom13 - Profil | Út 3.2.2009 16:51:59

                                          D.O.K. >> ja sem myslel dyje5

                                            ND.O.K. - Profil | Út 3.2.2009 16:44:45

                                            tak Dyje je velkem pojem, musíš trochu upřesnit, ale nic nepokazíš, když použiješ 0.30, nebo klidně 0.35mm

                                              NEnigma - Profil | Út 3.2.2009 16:42:57

                                              Já taky nechytám na Dyji,ale používám 0,30 je to super a doporučuji Sufix Tritanium 0,30 je pěkný červený a moc se nekroutí........a mládě to napsal úplně přesně........

                                                Nmládě - Profil | Út 3.2.2009 16:39:49

                                                Sice nechytám na Dyji, ale na jiných řekách chytám a používám 0,28mm, ale 0,30 nic nepokazíš, záleží na tom, jestli je tam hodně překážek či kamenů a jak se vlasec často odírá...