Maďarsko - jezero Pölöske

Chci se zeptat na zkušenosti s tímto jezerem, myslím osobní zkušenosti? Předem dík za každou odpověď.
Autor diskuse: hexen - Profil , 3.2.2009 kaprařina - revíry, cestování

NERV. - Profil | Pá 13.2.2009 22:07:17

HarryMurago >> Poznal si to své místo?Doufám že ti to nevadí,to nikdo nepoznal kde to je! Dodnes nechápu jak s tama ty ryby dostaneš?!?! ERV.

    NHarryMurago - Profil | Pá 13.2.2009 21:55:25

    Michal Kučera >> to je přesně ono melej METÁ kozelce a velkej je jak by si táhl kanoe !!! Prostě dědek jede tam a pak zase tam a nakonec kuk na toho šmoulu za prutem - přijelo veličenstsvo - KRÁL .

      NHarryMurago - Profil | Pá 13.2.2009 21:51:56

      ERV. >> jsem zvědav kdy se tam ukážeš- na těch propadlin

        Nbrabec(honzak) - Profil | Pá 13.2.2009 21:07:56

        TOMtrinec >> no ty ohnutý háčky bych tipoval na sumíka....však víš v noci ten rachot kolem;-)

          NTOMtrinec - Profil | Pá 13.2.2009 20:34:32

          No je to i pravda, ale když mě vytáhne z křesla a bere si co chce tak nevím... Nebo to mohli být i sumíci....možná. S takovýma rybama mám zkušenosti hlavně z D6.

            NERV. - Profil | Pá 13.2.2009 15:29:07

            Michal Kučera >> To je pravda! ERV.

              NMichal Kučera - Profil | Pá 13.2.2009 14:39:27

              TOMtrinec - ono někdy ty 18-20kg co se podaří vytáhnout jsou často větší než ty nezastavitelné ryby. Ty často mívají 12-16kg. Obvykle když jsem byl přesvědčen, že mám top rybu, mělo to kolem 15, kdežto tu opravdu těžkou jsem vytáhl jak po másle (a to neplatí jen na Poloskei).

                NTOMtrinec - Profil | Pá 13.2.2009 14:34:22

                Já největšího 18 kg, ale pár kusů, co jsem neměl sebemenší šanci!!

                  Nhexen - Profil | Pá 13.2.2009 11:46:58

                  Jakého největšího kapříka jste tam chytili
                  Na stránkách píšou že tam jsou i 30kg kapri tak nevim :-)

                    Nvladys - Profil | St 11.2.2009 15:48:02

                    marsip - jj.nas najvacsi kamarat Gyula - báči. Kurwa-pi§a-špagety-karči :))

                      NMarsip - Profil | St 11.2.2009 13:54:31

                      pewa >> Ďulo... :))

                        NERV. - Profil | St 11.2.2009 13:51:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        hexen >> Pokouším se Ti poslat tu naši těžkou vodu.Je to foceno mobilem, ale ty desítky pařezů jsou trochu vidět.Jak najdu nějakou fotku kapra od tama, tak ti ji pošlu! ERV.

                          Npewa - Profil | St 11.2.2009 13:08:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          A tady je člověk se kterým budete vyřizovat povolenku ten uprostřed.Tak slovník sebou a zdravé ruce i nohy pro úspěšné vyřízení pokud tam už není jiná osoba která by nekomunikovala pouze v maďarštině.

                            Npewa - Profil | St 11.2.2009 13:01:10

                            Náš Titanik ale byl stabilnější nepotopil se.

                              Npewa - Profil | St 11.2.2009 12:59:20

                              Vase zprava

                                NTOMtrinec - Profil | Út 10.2.2009 20:27:34

                                No, jednu o trošku větší jsi měl, ale já jich měl kolem 40-ti!!!!

                                  Nbrabec(honzak) - Profil | Út 10.2.2009 20:04:21

                                  a kdyby si mě nerozptyloval,tak i víc;-))))

                                    Nbrabec(honzak) - Profil | Út 10.2.2009 20:02:09

                                    TOMtrinec >> já měl ale větší rybu;-))))

                                      NTOMtrinec - Profil | Út 10.2.2009 19:56:21

                                      Jo 22 euro, ale na půl hodiny třetí prut!!

                                        NTOMtrinec - Profil | Út 10.2.2009 19:52:48

                                        Woe nesrrr, jen se směj!!!!!!!!!!!!!