- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s broďákama Vision
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:06:55
Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 21:03:45
Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 20:58:59
NZN - Profil | Út 20.1.2009 20:56:42
nebudeš mi možná věřit, ale já jsem tady ani chvíli nemířil do tebe. Nechci, aby to vypadalo blbě nebo análně, ale od začátku si myslím, že jsi se zapletl do něčeho, čeho nejsi schopen. A k té morálce atd.... Je to na p..u ale člověk musí aspoň něčemu věřit, i když je realita jinde.
Nmimikry - Profil | Út 20.1.2009 20:56:10
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 20:52:51
ZN: tohle podepíšu okamžitě.
Jenže se trochu po tomto flamewaru čílím.
Morálka-etika-svědomí - to jsou opravdu klíčové atributy. Ale já nemám rád, když se o nich zbytečně moc kecá. Mám zkušenost, že to pak bývá zpravidla k hovnu a ve výsledku jdou právě jmenované atributy fofrem srát.
Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 20:52:16
Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 20:49:21
to by mohlo fungovat, ne? :-))
NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 20:45:14
NZN - Profil | Út 20.1.2009 20:31:58
pečivo zbytečně zabírá místo v žaludku. Člověk je od přírody masožravec.
NZN - Profil | Út 20.1.2009 20:30:25
Miloši, " Morálka-etika-svědomí-duševní vlastnictví", dle mého základní atributy přežití. Každý je má posunuty kousek jinde, ale důležité je, že má. Radost, neradost:-)
Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 20:21:26
NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 20:19:59
NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 20:14:36
Morálka-etika-svědomí-duševní vlastnictví...to je matroš! Starej Bill by z toho řičel radostí.
Nvanuz - Profil | Út 20.1.2009 20:09:52
NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 20:01:15
příběh první:
u kajmana jsem si koupil Ironfeather na multík (za 9tku). Pak jsem chtěl ještě jeden na smekáč v jiný délce a gramáži. Došel jsem tam ošahal ho a uznal, že ho chci, na cenovce opět za 9tku. Doma jsem zasedl ke googlu a našel ho za 3ku. Protože jsem sráč, nekoupil jsem ho u kajmana.
příběh druhý:
Rozhodl jsem se, že chci chytat štiky na mouchu, vybíral jsem okem začátečníka osmu. Pak mi drozďák půjčil svojí XP 8wt a já byl na trhu pro 10wt. Obešel jsem kupu obchodů (3x Ger, 1x Bel) a taky Legerku a Zemana, nikde se mi nic nelíbilo nebo to bylo zcela mimo můj budget. U Zemana jsem si taky (jako všude před tím) nechal ukázat 9-10ft v 10wt, co tam měl a padl mi do ruky Vision GTfour fast 10wt. Na cenovce 9500. Zasedl je googlu a nenašel ho za míň. Díky Řízkovi, ale teď vím, kde se dá koupit za 230E, a protože jsem sráč k Zemanovi se pro něj nevrátim.
Tolik k tomu. Končím, ať si každý o mě myslí, co chce.
Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 19:59:28
Nemá to cenu. At si dělá každý co chce a jak chce. A koho odsoudí a za co odsoudí?
To je taky každého problém. Koneckonců skládat účty musí každý především sám sobě...
NZN - Profil | Út 20.1.2009 19:52:45
a udělal jsi dobře.
Řízek:
kdepak. Jím zdravě, neměl jsem k tomu ani kousek chleba. Tento stav není stav, je to realita. I když...je to jen web. A jsem si taky vědom, že je světová krize. Perioda (sinusoida) směřuje úprkem dolů pod zlomovou, vodorovnou čáru 0. Tak to na světě chodí. Perioda (sinusoida)zase nabere směr nahoru, lidi se začnou chovat optimističtěji. Jsem optimistický realista a vím, že bude líp. Ale Blesk si kupovat stejně nebudu.
Kde to žije - muškaření
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
SoNO muškách, umělých 34431
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















