Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:06:55

strejka >> tak. zaplatit to a hned na místě to spálit, aby viděl že tvý věci taky můžou klidně hořet.

    Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 21:03:45

    macek >> a kdyby na to nechtěl přistoupit, tak mu tam na just vlézt a něco nakoupit tzn. si za ty peníze drze odnést i nějaké zboží, prostě ho tím light pěkně skřípnout...

      Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:01:13

      mimikry >> já bych se na to vysral. :-)

        Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 20:58:59

        strejka >> nebyla by to už v podstatě taková light forma raketýringu naruby? :-))))

          NZN - Profil | Út 20.1.2009 20:56:42

          drozďák 30,42 >>
          nebudeš mi možná věřit, ale já jsem tady ani chvíli nemířil do tebe. Nechci, aby to vypadalo blbě nebo análně, ale od začátku si myslím, že jsi se zapletl do něčeho, čeho nejsi schopen. A k té morálce atd.... Je to na p..u ale člověk musí aspoň něčemu věřit, i když je realita jinde.

            Nmimikry - Profil | Út 20.1.2009 20:56:10

            macek >> Udělal bych to tak.Kdo na to má,ať nakupuje v krámě a kdo ne,ať nakupuje na netu,ale jen s potvrzením o výši přijmu.S tím by mohl jen nahlížet do výloh kamenných obchodů :-)

              Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 20:53:27

              Už to nebudu dál pitvat.

                Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 20:52:51

                Miloši, " Morálka-etika-svědomí-duševní vlastnictví", dle mého základní atributy přežití. Každý je má posunuty kousek jinde, ale důležité je, že má. Radost, neradost:-)

                ZN: tohle podepíšu okamžitě.

                Jenže se trochu po tomto flamewaru čílím.
                Morálka-etika-svědomí - to jsou opravdu klíčové atributy. Ale já nemám rád, když se o nich zbytečně moc kecá. Mám zkušenost, že to pak bývá zpravidla k hovnu a ve výsledku jdou právě jmenované atributy fofrem srát.

                  Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 20:52:16

                  macek >> anebo paušálem - dvakrát do roka plato vajíček :-)))

                    Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 20:49:21

                    hele, a co kdybych přišel do krámu, prohlídnul si co potřebuju, vyzkoušel, a pak řekl Koukněte, já si tu věc koupím někde jinde, ale za vaše služby tady máte padesát korun jako můj příspěvek na nájem a na elektriku?
                    to by mohlo fungovat, ne? :-))

                      NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 20:45:14

                      ZN >> ja to mam vetsinou tak, ze kousek vhodneho peciva jen podtrhne chut masiteho pokrmu, ale ja tomu nerozumim, ja sem jen prosty pojidac.typicky lovec- sberac:-))

                        NZN - Profil | Út 20.1.2009 20:31:58

                        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >>
                        pečivo zbytečně zabírá místo v žaludku. Člověk je od přírody masožravec.

                          NZN - Profil | Út 20.1.2009 20:30:25

                          Miloš_Dia >>
                          Miloši, " Morálka-etika-svědomí-duševní vlastnictví", dle mého základní atributy přežití. Každý je má posunuty kousek jinde, ale důležité je, že má. Radost, neradost:-)

                            Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 20:21:26

                            mildas - Quinn >> mildas >> to je jasný, že tvoje reklamace šňůry proběhla v pohodě. vždyť ty jak začneš měnit barvy, jde z tebe hroznej strach. buď že něco vyvedeš a nebo že to s tebou na fleku šlehne. :))))))

                              NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 20:19:59

                              ZN >> to posledni, co jsi napsal, to ti zcela schvaluji. Ze si k tomu nemel ani kousek peciva, tolik ne, ale budiz, kazdy mame chute jine.

                                NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 20:14:36

                                Dal jsem si práci a přelouskal ten flame celý.
                                Morálka-etika-svědomí-duševní vlastnictví...to je matroš! Starej Bill by z toho řičel radostí.

                                  Nvanuz - Profil | Út 20.1.2009 20:09:52

                                  este ma chvilu nasierajte a napisem sem cosi ja aj s menom :)

                                    NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 20:01:15

                                    tak ještě jednou:
                                    příběh první:
                                    u kajmana jsem si koupil Ironfeather na multík (za 9tku). Pak jsem chtěl ještě jeden na smekáč v jiný délce a gramáži. Došel jsem tam ošahal ho a uznal, že ho chci, na cenovce opět za 9tku. Doma jsem zasedl ke googlu a našel ho za 3ku. Protože jsem sráč, nekoupil jsem ho u kajmana.
                                    příběh druhý:
                                    Rozhodl jsem se, že chci chytat štiky na mouchu, vybíral jsem okem začátečníka osmu. Pak mi drozďák půjčil svojí XP 8wt a já byl na trhu pro 10wt. Obešel jsem kupu obchodů (3x Ger, 1x Bel) a taky Legerku a Zemana, nikde se mi nic nelíbilo nebo to bylo zcela mimo můj budget. U Zemana jsem si taky (jako všude před tím) nechal ukázat 9-10ft v 10wt, co tam měl a padl mi do ruky Vision GTfour fast 10wt. Na cenovce 9500. Zasedl je googlu a nenašel ho za míň. Díky Řízkovi, ale teď vím, kde se dá koupit za 230E, a protože jsem sráč k Zemanovi se pro něj nevrátim.
                                    Tolik k tomu. Končím, ať si každý o mě myslí, co chce.

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 19:59:28

                                      Pike: jo, právě jsem smazal asi půlstránkový elaborát.
                                      Nemá to cenu. At si dělá každý co chce a jak chce. A koho odsoudí a za co odsoudí?
                                      To je taky každého problém. Koneckonců skládat účty musí každý především sám sobě...

                                        NZN - Profil | Út 20.1.2009 19:52:45

                                        Pike 33,7 >>
                                        a udělal jsi dobře.

                                        Řízek:
                                        kdepak. Jím zdravě, neměl jsem k tomu ani kousek chleba. Tento stav není stav, je to realita. I když...je to jen web. A jsem si taky vědom, že je světová krize. Perioda (sinusoida) směřuje úprkem dolů pod zlomovou, vodorovnou čáru 0. Tak to na světě chodí. Perioda (sinusoida)zase nabere směr nahoru, lidi se začnou chovat optimističtěji. Jsem optimistický realista a vím, že bude líp. Ale Blesk si kupovat stejně nebudu.