Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 19:43:37

ZN >> A to jsi Zdenku udělal dobře.

Chtěl jsem k tomu ještě něco dopsat, ale smáznul jsem to.

    NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 19:42:02

    ZN >> tyhle stavy mas kvuli tomu jidlu, shrnuto strucne- Moc zeres, malo chytas!:-))

      NZN - Profil | Út 20.1.2009 19:39:38

      Pike 33,7 >>
      na protest proti morálnímu bahnu, které se tady nepokrytě ventiluje na úrovni bulvárního plátku okresního formátu jsem si udělal dvě 200 gramové krkovičky, naložil spoustu ajvaru a paprikove natěrky, cibuli, Dijon hořčici (ale té jen malinko), zapil pivem. A je mi tak těžko, že jsem si musel dát dvě slivovice.
      A vzhledem k tomu, že nehodlám moralizovat, což jsem ostatně nikdy nechtěl, přemýšlím, jestli mě ještě baví muškařit na stránkách MRKu. Páč momentální stav zdejší muškařiny se rovná stavu mého přecpaného žaludku, což bude asi nějaká přímá úměra, či co. Asi se obleču do broďáků VISION (prevence je prevence) a pustím si "Konec starých časů".

        NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 19:35:06

        Mildas: Já tomu též nerozumím. Celou dobu se tu bavíme o situaci, kdy is někdo vědomě jde ozkoušet věc do kšeftu, jen aby se ujsitil, že koupí dobře. přitom ji má doma v košíku eshopu a už se čeká jen na checkout. Jednoduchá situace, holé popsání faktu a přitom to ne a ne pochopit.

          Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 19:35:00

          drozďák 30,42 >> Přesně tu zhovadilost a přízemnost, kterou je škatulkování lidí a odsuzování na základě příspěvků z netu, kterou ty tolik kritizuješ Milane, právě teď už několik hodin děláš.

          Naopak. Já tvrdím, že si z netu lze udělat obrázek dost jasný. Jen diskuze bývají trochu jiné než u piva z oka do oka. Člověka, se kterým si nebudu mít co říct, poznám po pár příspěvcích. Ty ne ?

            Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 19:32:10

            siri >> Další.........

            On tam ale jde s tím, že si to nekoupí. To je podstata.

              Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 19:31:15

              drozďák 30,42 >> Že zrovna Ty budeš mít takový problém s pochopením, to bych nečekal.

              Tak ještě jednou: něco si někde zkoušet s tím, že si to tam nekoupím, je PODLE MĚ prasárna.
              K čemu mám zapojit zdravej rozum ???? Nebavím se o tom, že někdo nakupuje na netu, nebavím se o tom, že všichni zkoušíme koupit levně.

              Udělal jsem spustu věcí, na který nejsem pyšnej, tuhle nikdy.

                NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 19:26:37

                Ještě dodám, že nemá cenu se v této konkrétní diskuzi ohánět tím, že je to na eshopu levnější. Navíc nikdo proti kupování na eshopu nic nenamítá, jde tu pořád jen o to jedno, což tu bylo milionkrát zmíněné.
                PS: pořád se bavíme o situaci, kdy jde někdo do obchodu s jasným cílem, že si věc ošahá, prohlídne a už předem ví, že si to koupí jinde.

                Siri: Pepa Čadek skutečně na straně poptávajícího je, ale na místně jiném trhu, než je onen kamenný krám v ČR :-)

                  NPV - Profil | Út 20.1.2009 19:24:11

                  drozďák 30,42 >> fakt výstižně a upřímně napsáno. Máš můj obdiv. bez smajlíku........

                    NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 19:22:48

                    Tak se nám tu ty absolutní pravdy pěkně hromadí :-)

                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 19:15:55

                      Strejka: a kde jsem řekl, že k Zemanovi lezu? Nebyl jsem tam minimálně rok a půl a když tam vlezu, tak koupím konkrétní materiál, který jinde nemají. Jedinej kamennej krám, kterej navštěvuju (a dělám to proto, abych tam nakoupil pár píčovin, který stejně většinou na krámě nejsou je Cormoran, protože je nejblíž). Občas vlezu k Voráčkovi, kde opět poptávám konkrétní věc a stejně odnesu polovinu toho, co jsem potřeboval.

                      Omej se vlažnou vodou tentokrát ty, jantare

                      Snažíte se tady moralizovat a bejt papežštější než papež. Po půl dni by jste do toho mohli s Mildasem oba konečně zapojit zdravej rozum. Už je docela na čase.
                      Přesně tu zhovadilost a přízemnost, kterou je škatulkování lidí a odsuzování na základě příspěvků z netu, kterou ty tolik kritizuješ Milane, právě teď už několik hodin děláš.

                      Jenom kvůli důrazu na nějakou morálku. A kurva co to je? Kdo jí určuje? Já, Strejka, ty? Ani jeden z nás na to nemá právo, bo čistej za každejch okolností není ani jeden z nás.

                        NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 18:11:12

                        mildas - Quinn >> mildas >> ja v zasade zadnou negativni osobni zkusenost take nemam, ale ja tam nikdy nekoupil nic zasadniho, ale byl sem svedkem nekolika odmitnuti a da se rici i vylozene sprosteho jendani k zakaznikovi. jak muze fungovat jako obchod, to nevim.
                        btw: tak vaclavuv frequent uz je v cechach, v patek ho vyzvedavam, prislo ho to na 65 cad, bo ten prut nema tu 25 let zaruku, i tak si myslim, ze to celkem jde:-)

                          Nsiri - Profil | Út 20.1.2009 18:11:09

                          strejka - Ÿ Út 20.1.2009 14:35:29 - co je na tom tak nepravdepodobneho? Ja to tak delam docela casto...
                          mildas - Ÿ Út 20.1.2009 17:41:19 - "Ty přece u něj žádný prut nepoptáváš !!!!!!!!!" - jak to vis tak jiste? Byls u toho? Ze jsem si nevsim... Kdyby tam bylo aspon neco jinak, nez jak se to seslo, ten PC by si aspon jednu tu vec (prut nebo navijak) nejspis na miste koupil. [no smile]

                            Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 17:41:19

                            Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Třeba já jsem reklamoval u Zemana lajnu, což bývá reklamace problémová a byla vyřízena k mé spokojenosti. O to tu ale nejde. Že to neděláš, Tě šlechtí.

                            PČ: Musím říct, že jsem o Tobě měl vyšší mínění. (chápání, ne meritum věci)
                            Ty přece u něj žádný prut nepoptáváš !!!!!!!!!

                              NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 17:22:17

                              Bono 27,15 >> me davas zlutou? me ketry je +- stejne vysoky jako dotycny a daval ti primo ukazkovy mustr, co si ma koupit? citim se urazen, jinak vision sou obecne dobry a po nekolika zimnich a podzimnich zkusenostech, kdy sem musel nabalen nekolikrat za vychhazku mocit, bych volil zip. simms ma zase jinak postaveny svy a rek bych ze je z odolnejsiho materialu, ma hlavne neoprenovy zabrany proti pisku, coz je mnohem lepsi nez ty latkovy, lepe to tu botu obejme, ale ten zip, ten zip...:-))

                                NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 17:16:42

                                mildas - Quinn >> mildas >> ano rozumim ti, za vrchol sracstvi to ale v pripade obchodu na vinohradech nepovazuju, bo tam resi reklamace jak resi a to neni z meho pohledu fer, proto take ma rada v ramci fairplay nebyla. Muzu te ale uklidnit, ze jinak to nedelam , bo mi to pride trochu blby, ale na druhou stranu an eknomickem mysleni pei cadka take neco je a ja osobne, kdybychy si treba vybiral prut ci auto- sedlo mi to, nekoupil to hned, zjistil ze obchodnik vedlo to ma o pulku levnejsi, koupil bych to asi tam...., jeste roli hraji vzajemne sympatie, vyrizovani zaruky atd, ale to je na dlouhe povidani....

                                  NZN - Profil | Út 20.1.2009 17:16:31

                                  pepa-č >> PepaČadek >>
                                  tvé plky tě neomlouvají. A pokud s tím skutečně nemáš morální problém, pak máš chování řeznického psa a je mi tě docela líto. Hotovo.

                                    NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 17:16:19

                                    mildas - Quinn >> mildas >> ach jo, ten prut. Ale nekoupím ho, protože je 1,5-2krát dražší než jinde. Proč je 1,5-2krát dražší (nebo tam jinde 1,5-2krát levnější) není moje starost.

                                      Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 17:13:08

                                      pepa-č >> PepaČadek >> Jo ??? A copak v tom kamenném obchodě poptáváš ?

                                        NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 17:11:55

                                        mildas - Quinn >> mildas >> prodejce 1 - nabídka; prodejce 2 - nabídka; já - poptávka