Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:51:26

tak já teda taky. já nelžu. mimochodem, těma plkama o broďácích, ctnostném zdeňkovi a kozatkách mi dneska narostla aura o celých 5 %. :-) hosááána!!! :D
pěkný úspěch mladého sportovce, že? ;-)

    NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 21:47:48

    Když jsme u té sebereflexe, tak já jdu taky s pravdou ven. Tak já, já, teda strašně lžu.

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 21:47:21

      Faustovka? Vynikající téma!

        Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 21:46:01

        Jezdil jsem zlitej tři roky imrvére. Sousedka nebyla moc prsatá a nešukal jsem jí, neboť opíchala ona mě a ještě k tomu si to dovolila udělat naživo a ne ve snu. V životě jsem vyjebal s hodně lidma, v některých případech hodně hnusně.
        Od určité doby se těhle těžkých hříchů snažím (snad úspěšně) zbavit.
        Proto, abych se mohl každé ráno podívat do zrcadla bez pocitu nevolnosti a možná tomu někdo nebude věřit, ale vím co to je těžká morální kocovina a splín. A vím to setsakra dobře, až mi to milé není.
        Takže od jisté doby se mohu pyšnit tím, že už nejezdím zlitej autem a své manželce jsem věrný.
        Na oplátku přemýšlím, jak co nejefektivněji ojebat kocourkovskou daňovou soustavu, což jsem dřív neřešil. Nějaká nectnost mi musí zůstat.

        ZN: ani na vteřinu jsem si nemyslel, že své příspěvky míříš proti mě. Vážně. Dokážu se projevit jako megačurák, ale znám svojí cenu.
        A čím jsem starší a přikládám si na bedra, tím je obtížnější si nějakou morálku vůbec udržet.
        Specielně v konfrontaci s okolím a dobou. Proto jsem u ní hodně opatrný a dokážu dost postojů pochopit, i když se s nimi neztotožňuji.

        A fakt už dost, výlev je u konce.
        Pojďme kolektivně už obrátit list.

        To žrádlo, pití i ten posranej řízkův prut je lehčí téma. Borďáky se zipem jakbysmet.

          Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 21:45:52

          macek >> Ony ty mimikryho příběhy jsou občas trochu negustovní záležitosti a to nejsem žádná princezna. Znám osobně vynálezce faustovy vidličky !

            Nmimikry - Profil | Út 20.1.2009 21:43:36

            LSD >> Bono: změň otázku na zkušenosti s Kozákama

              NLSD - Profil | Út 20.1.2009 21:32:41

              mimikry >>
              tak já zase naopak úplně supr !!!
              Kozatice v Prostějově, minimálně šestky, studentka OP a na privátě !
              Boha jeho, to bylo něco
              :-))))))

                NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 21:32:05

                Možná teď na to Zn kápnul. Prakticky jde o jakousi soudnost. Jak už jsem psal, nejde o to se zpovídat před ostatními, ale před sebou, že.

                  NZN - Profil | Út 20.1.2009 21:30:30

                  macek >>
                  žádný pupínky nedělám. Jen mě zaráží, že čím větší prasárna, tím větší aura. Prasáren se člověk nadělá dost, ale chlubit se tím je pro mě přes závit.

                  Miloši, nerozumím ti ani slovo. A slovník se mi hledat nechce. Nepotřebuji ho.

                    Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:25:47

                    ZN >> tak nedělej sakra pupínky!

                    mimikry> nemůžu se dočkat :-)

                      Nvanuz - Profil | Út 20.1.2009 21:24:30

                      Všetko je to Bonova chyba, zadal uplne zlu otazku o moralke. Bono daj si červenu kartu :)

                        NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 21:24:15

                        Pike 33,7 >> se uvidi, kdyz tomu budu verit, tak to dokazu:-)))

                          NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 21:23:15

                          Jirka_K >>:-) snuru ti v patek poslu, cenu ti take reknu v patek, posli mi prosim adresu, nejlepe sms, tel kdyztak v karte.

                            NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 21:22:15

                            ZN >> Sakra, ten morální drift mi z toho sociálního sushi nějak vypadl. Díky za upozornění, nějak mi to v té mravní makulatuře splynulo.
                            Dobrej matroš, dobrej...

                              NZN - Profil | Út 20.1.2009 21:21:20

                              macek >>
                              Polib mi řiť.
                              A btw., všechno jsem udělal, jen s tím pivem, toho si vědom nejsem:-)

                                Nmimikry - Profil | Út 20.1.2009 21:20:56

                                macek >> ..že tak odbíhám od téma otázky, ale s kozatejma ženskejma mám jen ty nejhorší vzpomínky.Jednou Ti to u piva budu povídat.

                                  Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:14:24

                                  ZN >> blbě a análně to vypadá i tak. prezentuješ se tu jako ušlechtilec, co nikdy nevyjebal s prodavačem, nikdy neošidil berňák na daních, nikdy nesedl za volant po jednom pivu, nikdy neuhádal bod v nohejbale a nikdy ani ve snu neojel tu kozatou sousedku.
                                  teď teprve chápu, proč tady věčně nadáváš na zkurvenej život - copak je tohle k žití?

                                    NJirka_K - Profil | Út 20.1.2009 21:12:28

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> tak to tam budeš muset přivázat minimálně formana Šejtročka!

                                      NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 21:10:39

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> jenže toho na svého univerzála v 30ti kubících nezdoláš.

                                        NŘízek 28,37 - Profil | Út 20.1.2009 21:09:42

                                        ZN >> ano ta vira je kolikrat dulezita, ja treba verim v potocaka 87cm z caddisu, kteryho jednou chytim na kociho:-)))