Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:14:55

Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Dole jsem psal, že jsem udělal v životě pár věcí, za který se stydím. Napsal jsem to proto, abych nevypadal a nedělal ze sebe matku Terezu, jíž nejsem. Bavili jsme se tu o zkoušení věcí v krámě s úmyslem je tam nekoupit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O téhle věci, ne o jiné !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. To s těma daněma, to už je trochu přes čáru.

    Nmacek - Profil | St 21.1.2009 19:14:02

    mildas - Quinn >> mildas >> ježiši milane, ty máš už taky dost... dělej to prostě podle svýho a vyser se na to. nech to na vztahu prodávající-nakupující, je ti do toho hovno.

      Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:10:16

      pepa-č >> PepaČadek >> To tak právě není. Copak ty sám necítíš, že to je nesmysl ? Fakt mám začít argumentovat tím, že otevřením e shopu neslibuju jeho provozovatelům nákup, nepředstírám zájem, abych z toho měl užitek ????
      Kdybych si s ním vyměnil maily o zboží (které tam nechci koupit), vysál z něho v těch mailech jeho zkušenosti, pak ano, je to to samé.

        Njiris - Profil | St 21.1.2009 19:08:39

        macek >> ale tohle je silně nemorální!

          NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:07:21

          macek >> smutne je, ze to lidi vubec napadne takhle delat, obchod podle me diky tomu neni ferova cinnost, ale mozna je to o tom, ze lidi uz sou proste takova svoloc...

            NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:04:38

            strejka >> vzheldem k tomu ze tu neexistuje clovek se kterym bych si stoprocentne rozumnel, tak ne:-)))

              Nmacek - Profil | St 21.1.2009 19:03:25

              mám takovej nápad. co se tak na to konečně vybodnout?
              je to každýho privátní věc, jak se v krámě chová. zároveň tu nikdo z nás není takovej lumen, aby se tu choval jak na buzerplace a kohokoliv tu sprostě zostouzel a morálně cvičil, což je přesně to co tu provádí ZN.
              vždyť nakonec v kšeftu je naprosto normální, že si člověk nechá udělat od někoho kalkulaci zakázky jen proto, aby ji mohl někomu jinýmu otřískat o hlavu a donutil ho ke snížení ceny. a ten chudák co to kalkuloval utře nos. a spousta jinejch případů.

                NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:01:18

                Alan >> nemusis odpovidat,-proto ze to neni na reseni na netu, ja to nevim, treba ne, pokud se k tomu bude chti vyjadrit, tak se vyjadri. Nefer to v principu je, tak co? Je to dalsi vec jak neco obejit, na neco vyzrat. Podvodnika z nej nedelam, znam nekolik, ktery to nedelaj....

                  Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 18:58:42

                  a propos pořád tu padá, sice se na netu servem, ale na živo bychom si asi klidně spolu dali pivo, napadlo vás někdy, že byste si s někým, s kým si na netu rozumíte, dali na živo do pěti minut do držky?

                    NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 18:57:29

                    mildas - Quinn >> mildas >> já právě myslím, že je to úplně to samý. Obchod je veřejný místo, kde jsou vystavený věci k potenciálnímu prodeji. Ať už na webu nebo v šutrovým obchodě. A jít do obchodu ať už kamenného nebo webového s úmyslem si nic nekoupit a třeba se jenom rozhlédnout, porovnat ceny, vyzkoušet si něco nebo cokoli jiného není nic špatnýho. Jestli to dělám na webu nebo v kamenným není rozdíl.

                      NBosanac - Profil | St 21.1.2009 18:57:12

                      Vcera vecer jsem napsal prispevek ktery jsem pred kliknutim poslat smazal .
                      Ted zkusim znovu . Konkretne Zeman a reseni reklamace . U prutu trvalo vyreseni reklamace 14 mesicu . I po teto zkusenosti jsem koupil brodaky Vision Radipor za 11.500 kc . Mam je 2,5 roku bez problemu , zaplat pan Buh . Loni v lete jsem te same brodaky koupil za 3.700 kc vcetne postovneho 20 liber pres net . Ten e-shop mi je prodal za tuto cenu jako stalemu zakaznikovy .
                      Naposledy co jsem koupil tady v kramu je prut Partridge u pana Grofa ve Vrchlabi . Ocenuji jeho pristup k zakaznikovy velmy , velmy kladne . Byl jsem s Milosem a Dankem , vyzkousely jsem bezpocet prutu . Mimohodem potkaly jsme se se sirim ktery tam nechal behem pul hodky tak 10.000 tisic .
                      Jestli pan Grof ma srovnatelne ceny s dejme tomu anglicky prodejnami uz opravdu nechapu jak pan Zeman ma na pulce prutu i 300% marzi . Kurz koruny az tak drasticky nekolisa .
                      Suma sumarum , vztah obou panu k zakaznikovy je diametralne rozdilny u reseni reklamace , a v cenove politice .
                      K olizovani mozku v prodejne ohledne prutu mam nazor ze pouhe protrepani prutu neni olizovani . Ani prodejce se nemusi semnou bavit , prut beru ze stojanu , podivam se jak vypada , protrepu a konec .
                      A jestli mi jako zacatecniku k tomu nekdo proda slow medium prut jako fast , tak budu nasrany . Nic nenadelam , nevrati mi penize nebo vymeni za jiny prut .
                      Vychcanost je zdrzovani a znemoznovani prodejce venovat se jinemu zakaznikovy ktery chce neco koupit . I ted se nekdy stavim u Zemana , pozdravim pan Pucelika , reknu ze se podivam a neni treba aby se mi venoval . To ze se podivam jaka je cena dejme tomu navijaku Vision co je na pultu a co se mi libi a mam zjistenu cenu z netu ktera je 2,5 krat nizsi je uz vychcanost . Prodejce asi pocita s tim ze se najde vzdy nejaky blbec ktery to koupi .
                      Nam co jsme tady na MRKu stamgasti je situace kolem nakupu bud v krame nebo na e shopu je jednodussi . Jestli neco potrebuji tak se v 90% dozvim o vyrobku primo tady , mam ho moznost i vyzkouset nebo dostanu lepsi popis toho nez co bych dostal v prodejne . Ani nemusim zvednout prdel ze zidle . To je pro mne olizovani mozku , a konfrontace ne jednoho nazoru na konkretni vyrobek .
                      Mejte se hezky a nepostrilejte se mezi sebou .

                        NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:55:21

                        Alan >> dobra, dam si na to pozor, ale myslim, ze se stava pravidelne jen u tebe:-)), pokud to tak vnimas, potom me to mrzi. myslim, ze face to face by se to nestalo.

                          NAlan - Profil | St 21.1.2009 18:54:15

                          Řízek>Ty vole, to je prostě děs. Krátíš daně? Nemusíš odpovídat, ale krácení je fuj. Krácení, slabost všech podnikatelů! Děláš z mildase daňovýho podvodníka schválně, nebo z blbosti? Nebo z blbosti, kurva?

                            Nmildas - Profil | St 21.1.2009 18:53:42

                            pepa-č >> PepaČadek >> Mohl bych se podepsat pod strejkův příspěvek.
                            Sere mě a překvapuje, že to stále nechápeš. (viz eshop prohlídka-kamenný nákup)

                              NLedňáček (Iceman) 32,25 - Profil | St 21.1.2009 18:51:47

                              strejka >> kříž, Kříž, to je mě nějaké povědomé.....

                                NjindraŠ - Profil | St 21.1.2009 18:50:53

                                pepa-č >> PepaČadek >> No je to přece jenom něco jinýho. :-) Koukám,že to pečlivě sleduješ.
                                Takže jsi určitě zaznamenal,že jsem Tvé jednání jako sviňárnu neoznačil,ale košer to není.
                                Chtěl jsem to jen trochu odlehčit,tyhle věci si zkrátka musí srovnat každý sám ze sebou a tý diskuze a názorů je za ty 2 dny až,až.

                                  NLedňáček (Iceman) 32,25 - Profil | St 21.1.2009 18:50:08

                                  pepa-č >> PepaČadek >> zapoměl jsi čas na aktualizaci nabídky, provoz serveru, nebo platba za provozování stránek atd.....

                                    Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 18:49:00

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> nevim jak milďasovi, ale myslím že taky, nešlo o rozcupování PepyČadka, kterej k tomu přišel asi spíš jak slepej k houslim a morální ukřižování si víceméně vykoledoval sám svou řekněme neobratností než nějakou vinou, primárně alespoň mě šlo o to, upozornit na to, že takové jednání je sráčské a že to spoustě lidem vůbec nedochází a jednají tak jaksi nevědomky, jak jsem psal níže v recesi o napravených hříšnících, tak jsem v zásadě nechtěl nic jiného, než aby si ti, co o tom nepřímýšlí a dělají to ne zle ale bezmyšlenkovitě, třeba chytli za frňák a došlo jim, že to neni úplně košer, když se ale začne někdo bez vteřiny sebereflexe a využití své mozkové kapacity kroutit jako přišlápá zmije a sekat kolem sebe na všechny strany, startovat jak bejček na rudej hadr slova sráčství, tak si trochu přes čuňu zaslouží, mám v principu povahově dost daleko k tomu přibíjet konkrétní lidi na kříž, i když je to semtam docela sranda...

                                      NAlan - Profil | St 21.1.2009 18:48:17

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Sviňárny? Ty nevnímáš, jak píšeš? Podsouváš v debatě pravidelně druhejm co nenapsali a pak jim to s posměchem vyvracíš. Jelikož tě znám, tak docela věřím, že úmyslu je v tom pramálo, že si jen lempl. Ale sviňárny to jsou. Tak se diskutovat nesmí.

                                        NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 18:45:29

                                        jindraŠ >> v podstatě jsi okradl všechny ty eshopy, jejich programátory, majitele, skladníky apod. protože tím, že jsi si to u nich prohlídl s úmyslem nekoupit, jsi se zachoval jako vandrák.

                                        Dav mravokárců: obráceně to platí taky? Nebo to se vám nehodí? A pravidla, která tady propagujete platí jenom někdy a nějak (pokrytectví)?