- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s broďákama Vision
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:14:55
P.S. To s těma daněma, to už je trochu přes čáru.
Nmacek - Profil | St 21.1.2009 19:14:02
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:10:16
Kdybych si s ním vyměnil maily o zboží (které tam nechci koupit), vysál z něho v těch mailech jeho zkušenosti, pak ano, je to to samé.
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:07:21
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:04:38
Nmacek - Profil | St 21.1.2009 19:03:25
je to každýho privátní věc, jak se v krámě chová. zároveň tu nikdo z nás není takovej lumen, aby se tu choval jak na buzerplace a kohokoliv tu sprostě zostouzel a morálně cvičil, což je přesně to co tu provádí ZN.
vždyť nakonec v kšeftu je naprosto normální, že si člověk nechá udělat od někoho kalkulaci zakázky jen proto, aby ji mohl někomu jinýmu otřískat o hlavu a donutil ho ke snížení ceny. a ten chudák co to kalkuloval utře nos. a spousta jinejch případů.
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:01:18
Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 18:58:42
NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 18:57:29
NBosanac - Profil | St 21.1.2009 18:57:12
Ted zkusim znovu . Konkretne Zeman a reseni reklamace . U prutu trvalo vyreseni reklamace 14 mesicu . I po teto zkusenosti jsem koupil brodaky Vision Radipor za 11.500 kc . Mam je 2,5 roku bez problemu , zaplat pan Buh . Loni v lete jsem te same brodaky koupil za 3.700 kc vcetne postovneho 20 liber pres net . Ten e-shop mi je prodal za tuto cenu jako stalemu zakaznikovy .
Naposledy co jsem koupil tady v kramu je prut Partridge u pana Grofa ve Vrchlabi . Ocenuji jeho pristup k zakaznikovy velmy , velmy kladne . Byl jsem s Milosem a Dankem , vyzkousely jsem bezpocet prutu . Mimohodem potkaly jsme se se sirim ktery tam nechal behem pul hodky tak 10.000 tisic .
Jestli pan Grof ma srovnatelne ceny s dejme tomu anglicky prodejnami uz opravdu nechapu jak pan Zeman ma na pulce prutu i 300% marzi . Kurz koruny az tak drasticky nekolisa .
Suma sumarum , vztah obou panu k zakaznikovy je diametralne rozdilny u reseni reklamace , a v cenove politice .
K olizovani mozku v prodejne ohledne prutu mam nazor ze pouhe protrepani prutu neni olizovani . Ani prodejce se nemusi semnou bavit , prut beru ze stojanu , podivam se jak vypada , protrepu a konec .
A jestli mi jako zacatecniku k tomu nekdo proda slow medium prut jako fast , tak budu nasrany . Nic nenadelam , nevrati mi penize nebo vymeni za jiny prut .
Vychcanost je zdrzovani a znemoznovani prodejce venovat se jinemu zakaznikovy ktery chce neco koupit . I ted se nekdy stavim u Zemana , pozdravim pan Pucelika , reknu ze se podivam a neni treba aby se mi venoval . To ze se podivam jaka je cena dejme tomu navijaku Vision co je na pultu a co se mi libi a mam zjistenu cenu z netu ktera je 2,5 krat nizsi je uz vychcanost . Prodejce asi pocita s tim ze se najde vzdy nejaky blbec ktery to koupi .
Nam co jsme tady na MRKu stamgasti je situace kolem nakupu bud v krame nebo na e shopu je jednodussi . Jestli neco potrebuji tak se v 90% dozvim o vyrobku primo tady , mam ho moznost i vyzkouset nebo dostanu lepsi popis toho nez co bych dostal v prodejne . Ani nemusim zvednout prdel ze zidle . To je pro mne olizovani mozku , a konfrontace ne jednoho nazoru na konkretni vyrobek .
Mejte se hezky a nepostrilejte se mezi sebou .
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:55:21
NAlan - Profil | St 21.1.2009 18:54:15
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 18:53:42
Sere mě a překvapuje, že to stále nechápeš. (viz eshop prohlídka-kamenný nákup)
NLedňáček (Iceman) 32,25 - Profil | St 21.1.2009 18:51:47
NjindraŠ - Profil | St 21.1.2009 18:50:53
Takže jsi určitě zaznamenal,že jsem Tvé jednání jako sviňárnu neoznačil,ale košer to není.
Chtěl jsem to jen trochu odlehčit,tyhle věci si zkrátka musí srovnat každý sám ze sebou a tý diskuze a názorů je za ty 2 dny až,až.
NLedňáček (Iceman) 32,25 - Profil | St 21.1.2009 18:50:08
Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 18:49:00
NAlan - Profil | St 21.1.2009 18:48:17
NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 18:45:29
Dav mravokárců: obráceně to platí taky? Nebo to se vám nehodí? A pravidla, která tady propagujete platí jenom někdy a nějak (pokrytectví)?
Kde to žije - muškaření
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNO muškách, umělých 34434
StNPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










