Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

jindraŠ - Profil | St 21.1.2009 18:43:04

Dneska jsem se rozhodl koupit domácí pekárnu.Na e-shopech jsem si prohlédl nabídky typů. Po vybrání určitého,konkrátního typu ho teď půjdu koupit do kamenýho obchodu.Jak moc mám nechat svědomí,aby mně hryzalo? :-)))

    Řízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:41:23

    mildas - Quinn >> mildas >> ano, chapu a vim to, zde sem jen uvedl duvody, proc sem mu to proste poradil, este se smajlikem, rikam jen- bejt vse tak jak ma byt, ani me to nenapadlo a reknu- di si je tam rovnou koupit. Druha, stejne velka vina je tvoje:-)), bo ty si z toho udelal tuhle moralni tragedii.
    a takovy dotaz- kratis dane? nemusis odpovidat, ale kraceni dani je v principu stejne nefer jednani.......smutny smajlik

      mildas - Profil | St 21.1.2009 18:33:22

      Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Ty fakt nechápeš, že tu o obchodní politiku či ceny prodejců VŮBEC nešlo a nejde ? Možná se sirim kamarádíš moc :-))))

        Řízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:29:38

        Alan >> covece, ja to nebyl, k tomu sem se propracoval nejak sam, ale myslim ze stikam rozumi vic nez kdokoliv z nas, tak si asi vybral dobre. Osobne nerozumim tomu podcenovani stik, sam sem metrovku na prute nikdy nemel, ale par sem jich vyndat videl, rozhodne to nebyla zalezitost na 5 minut, jak par lidi tady tvrdi, ja mu to schvaluju, zajima ho velka ryba, s velikejma mouchama, tak na to chce vybaveni, no a co? Sem blb pro to, ze mi to pride jako rozumna volba?
        btw :jaky svinarny? pis tak, at ti rozumim:-)

          medvěd - Profil | St 21.1.2009 18:28:14

          ZN:tahle diskuse mi včera utekla.Dnes odpoledne jsem trošku nechápal,teď už ano

            jiris - Profil | St 21.1.2009 18:26:25

            Ty wole, tohle je vážně diskuse. Každej má na věc jiný názor a každý má své priority někde jinde. Někdo udělá tohle jiný támto. Ale řešit to pořád dokola to je vážně moc.

              Alan - Profil | St 21.1.2009 18:18:17

              Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Omlouvat se mi nemusíš, mně postačí, když nebudeš reagovat na svoje domněnky a podsouvat ty svoje pravidelný sviňárny.
              PČ je hlavně začátečník. Dál, chce chytat štiky. To se s desítkou úplně míjí. To mu musel někdo "poradit". Takže ten blb, co mu doporučil ten nesmysl jsi ty?

                Řízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:15:40

                ZN >> ale jo, nicmene u mileho a vstricneho obchodnika by me to ani nenapadlo.

                  Řízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:13:26

                  vanuz >> ani me to neprekvapuje, dyt u vas je to skoro stejny kako u nas.

                    ZN - Profil | St 21.1.2009 18:08:49

                    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >>
                    poslední věc k této otázce. Chápu tě, ale sere, nesere, dnes máme možnost si svobodně zvolit, kde nakoupíme. To nemá s vychcánstvím nic společného.
                    Btw., mě taky pěkně nasral, prodal mi nejdražší šňůru pod sluncem. No, a víckrát jsem tam nepáchnul.

                      vanuz - Profil | St 21.1.2009 18:08:21

                      Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> viem ze to sem nepatri, pozri sem, ci si myslis ze veci su predrazene iba v Cesku:
                      http://www.rybarskecentrum.sk/product_info.php?manufacturers_id=182&products_id=4308

                        Řízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:07:45

                        Alan >> sazim, bo to na me z tveho stylu psani vyplyva, kdyz tam mas napsany tohle:
                        Moment! On si PČ koupil kvůli štikám koupil 10wt prut?????????
                        siri>Škoda, že mu Z nevnutil ty neprodejhný bidla.
                        tak z toho na me cumi to, ze pepa cadek je idiot kterej tomu nerozumi, bo si na stiky kupuje 10 wt prut a zeman mu mel vnutit nejakej shit.
                        Pokud je to jinak, rad se ti omluvim.

                          Řízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 18:04:17

                          ZN >> v podstate vela tahle situace vznikla mym zavinenim, ale kdyby zeman reklamoval veci tak jak ma a mel pristup k zakaznikovi takovy jaky ma mit, vubec by k tomu nedoslo. fakt sem byl svedky nekolika nepeknych veci a neustale poslouchani reci typu, ty chces jen 5 hacku, me v zasade uz taky nebavi...
                          A jeste, kdyz si vzpomenu ze sem u nej podelanj titanovej krouzek nad rukojet platil 220 kc, pritom cena je dva dolary..., ale zase ho mel, to jo, ja ho potreboval a tedy se skripenim zubu koupil, to samy vyvazovaci nit v legerce, cena dolar 2,50, vyplaz sem za ni 150 kc, priznam nemusel sem ji kupovat, ale opet sem ji nutne potreboval. Ale to s tim nema co delat, to si jen ulevuju.

                            macek - Profil | St 21.1.2009 18:03:46

                            ZN >> jo, byli jsme na tom totiž předem domluvení.
                            třeba to ještě udělá.

                              ZN - Profil | St 21.1.2009 18:00:50

                              macek >>
                              to klidně mohl udělat. Určitě bych to od něho rozchodil. Na věci by tím nic nezískal. Veřejně to tady napíše, veřejně mu odpovím. Žádná SZ. A silný kafé? On pro mě je.
                              Ale že ti pěkně poděkoval :-)

                                Alan - Profil | St 21.1.2009 17:58:51

                                Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Pořád stejný sviňárny, jako tohle "vnutit si zadnou sracku urcite nenecha, bo neni tak hloupy za jakeho ho mas". Jsem úplně vedle z toho, s jakým klidem to tam sázíš.
                                PČ>To neděláš dobře s tím prutem.

                                  siri - Profil | St 21.1.2009 17:55:44

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Pike ma duvod byt trosicku agresivni - vlastne dva duvody, nejmin. Anebo takovy chronicky trpelivy empatik Mildas... :D

                                    vanuz - Profil | St 21.1.2009 17:54:15

                                    ste tu v poslednej dobe na seba oplsklí, vztahovacní, hašteriví...
                                    uz aby ta zima skoncila.

                                      PepaČadek - Profil | St 21.1.2009 17:52:31

                                      macek >> děkuju

                                        Royal Wulff - Profil | St 21.1.2009 17:51:44

                                        Kurvy a chlast. Ako mali chlapci...