- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s broďákama Vision
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLedňáček (Iceman) 32,25 - Profil | St 21.1.2009 19:48:34
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:47:02
Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 19:44:34
Edit: pro strejku
NZN - Profil | St 21.1.2009 19:43:54
dvacet tři let se starám sám o sebe. Žiju z nabídek, které dělám, žiju z toho mizivého procenta z těch úspěšných nabídek. Je to kšeft. Vím moc dobře, jak je tvrdý chleba. A žiju proto, že se vracím k firmám, pro které jsem už dělal a v rámci možností se chovám jakž takž fér. Ale o to tady myslím nejde.
Na MRK jsem se chodil vždy bavit a svým způsobem odreagovat, páč tady vždy byla dobrá parta lidí. Mohli jsme se pohádat, dělali jsme si srandu, ale po rameni jsme se nikdy neplácali, nebylo to třeba. V poslední době to začíná být nemožné. Souhlasím s tebou a nelíbí se mi to taky. Vůbec. Myslím, bez nostalgie a patetismu, že tato diskuze ukázala, že je definitivně odzvoněno hromadným akcím zde diskutujících. I když je to jenom web. Zavleklo se sem příliš mnoho osobních věcí, které jsou samozřejmě dány diskutujícími. A možná je to tak dobře.
Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 19:38:38
Njiris - Profil | St 21.1.2009 19:36:24
Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 19:28:15
Uživit se v tomhle byznysu je velmi těžká a tvrdá práce, pakliže si člověk chce zachovat relativně čistý štít, musí hodně slevit ze svých ambicí i snů. A je to tak na obou stranách toho pomyslného pultu
A tím už končím definitivně, hrubě se mi nelíbí finále této diskuse. Jestli je to vůbec finále...
NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 19:24:17
"neslibuju jeho provozovatelům nákup, nepředstírám zájem, abych z toho měl užitek"
celý scénař je odehrává takto: "Máte to a to? Může se podívat? kolik to stojí? Děkuji."
hotovo. To jsou ty rozumy?
Jiný příklad a divím se že ti ho jako podnikateli musím dávat:
Když jsem začal podnikat koupil jsem si nejdražší věc v životě (i auto mám výrazně levnější) ,3D Cad software. Prodejce A, kde jsem poptával produkt A do mě investoval 4dny na prezentačkách, školeních apod. (nebylo třeba uměl jsem to ze školy - tak že jsem to tam v závěrečných ročnících učil) pak jsem koupil konkurenční produkt B od prodejce B během jednoho dopoledne. (rozdíl v ceně byl několik set tisíc)
Pro prodejce A byly náklady se mnou spojené prostě jen neuspěšný prodej. S tím musí počítat. Ani já ani ty určitě neprodáš vždy a neprodáváš bez nákladů. I neúspěšný prodej tě něco stojí. Okradl jsem prodejce A? Určitě ne. Jenom mi nebyl schopen nabídnout cenu za A, která by byla konkurencesopná k B.
Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 19:22:43
NBosanac - Profil | St 21.1.2009 19:22:09
NMrknato - Profil | St 21.1.2009 19:19:17
NZN - Profil | St 21.1.2009 19:19:07
donutil jsi mě se vrátit.Známe se přes net tak čtyry, pět let. Takže si nemusíme nic vysvětlovat, či nalhávat. Víš moc dobře, že jsem vždycky napsal, co si myslím. Já se nijak nezměnil, chovám se furt stejně. Ale zdá se mi, že ti nějak ležím v žaludku. Budiž, máš na to právo. Myslím si, že jsi to přehnal a máš k tomu zřejmě své důvody. Tak si posluž, myslím si o tom své.
Macku, jestli si myslíš, že mě nasereš, tak ne. To, co provádíš teď, je u mě daleko horší, páč nejednáš na rovinu a snažíš se soustavně nasměrovat diskuzi svým směrem. Já aspoň jednal na rovinu. Ty se chováš jak sráč.
Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 19:19:07
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:17:31
Nejdřív se tu angažuješ a když Tě to přestane bavit, musíme se na to všichni vykašlat ?
Kde to žije - muškaření
StNO muškách, umělých 34434
StNPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












