Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

NLedňáček (Iceman) 32,25 - Profil | St 21.1.2009 19:48:34

Já tomu přestávám nějak rozumět. A na žíle fakt nemám.

    NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 19:47:02

    macek >> firmy sou nejaka forma samostaneho organickeho zivota? nejaky novy druh- firmus vulgaris?:-)) a ja vzdycky myslel, ze sou tvoreny z nejakyho poctu lidi:-)))

      NZN - Profil | St 21.1.2009 19:44:38

      macek >>
      popravdě, mi už taky ne.

        Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 19:44:34

        Čím déle si říkám ale punktlich to samý co píšeš, tím více se v tom přesvědčení viklám. Je tu totiž třetí konstanta, a to je lidská blbost a naivita. Věčná a neměnná. Ta to totiž kurví ze všeho nejvíc.

        Edit: pro strejku

          NZN - Profil | St 21.1.2009 19:43:54

          drozďák 30,42 >>
          dvacet tři let se starám sám o sebe. Žiju z nabídek, které dělám, žiju z toho mizivého procenta z těch úspěšných nabídek. Je to kšeft. Vím moc dobře, jak je tvrdý chleba. A žiju proto, že se vracím k firmám, pro které jsem už dělal a v rámci možností se chovám jakž takž fér. Ale o to tady myslím nejde.
          Na MRK jsem se chodil vždy bavit a svým způsobem odreagovat, páč tady vždy byla dobrá parta lidí. Mohli jsme se pohádat, dělali jsme si srandu, ale po rameni jsme se nikdy neplácali, nebylo to třeba. V poslední době to začíná být nemožné. Souhlasím s tebou a nelíbí se mi to taky. Vůbec. Myslím, bez nostalgie a patetismu, že tato diskuze ukázala, že je definitivně odzvoněno hromadným akcím zde diskutujících. I když je to jenom web. Zavleklo se sem příliš mnoho osobních věcí, které jsou samozřejmě dány diskutujícími. A možná je to tak dobře.

            Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 19:38:38

            drozďák 30,42 >> ona moje PR a reklamní branže taky není zrovna křišťálové jezírko, je třeba ale mít alespoň povědomí o tom, co je a co není levá, mít v tom sám vůči sobě jasno a mít mantinely, co ještě jde a co už ne, že je má každý jinde, je jasný a asi i správný, abych s tebou mohl jít na pivo, musíš je mít aspoň tady, abych s tebou mohl pravovat, musíš je mít aspoň tady atd..., ale velcí střelci bez zábran ve finále kurvěj kšefty i sobě a většinou jim to do pár let dojde, ale to je to zas už o kousek domrvenější, jsou to větrný mlýny, ale přesto jim to taky nepřestanu říkat...

              Njiris - Profil | St 21.1.2009 19:36:24

              Bosanac >> jasny musis to nakoupit u toho, komu si vysal mozek. Pak je to OK.

                Nmacek - Profil | St 21.1.2009 19:33:35

                ZN >> víš, zdeňku, něco bych ti řekl. ale nechce se mi.

                  Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 19:28:15

                  Kšeft je velká střecha pod kterou se schová kdejaká prasárna. Dvacet let pracuju v branžích, který jsou o byznysu, tvrdém vyjednávání, licitaci a pěkných podrazech. Specielně film je branže, z jejíhož zákulisí by jste svorně blili na tři doby.
                  Uživit se v tomhle byznysu je velmi těžká a tvrdá práce, pakliže si člověk chce zachovat relativně čistý štít, musí hodně slevit ze svých ambicí i snů. A je to tak na obou stranách toho pomyslného pultu
                  A tím už končím definitivně, hrubě se mi nelíbí finále této diskuse. Jestli je to vůbec finále...

                    NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 19:24:17

                    mildas - Quinn >> mildas >> a to je to co ti říkal siri, žes tam nebyl a ty ho okřikl, že nepotřebuješ tam být, že víš.

                    "neslibuju jeho provozovatelům nákup, nepředstírám zájem, abych z toho měl užitek"

                    celý scénař je odehrává takto: "Máte to a to? Může se podívat? kolik to stojí? Děkuji."
                    hotovo. To jsou ty rozumy?

                    Jiný příklad a divím se že ti ho jako podnikateli musím dávat:
                    Když jsem začal podnikat koupil jsem si nejdražší věc v životě (i auto mám výrazně levnější) ,3D Cad software. Prodejce A, kde jsem poptával produkt A do mě investoval 4dny na prezentačkách, školeních apod. (nebylo třeba uměl jsem to ze školy - tak že jsem to tam v závěrečných ročnících učil) pak jsem koupil konkurenční produkt B od prodejce B během jednoho dopoledne. (rozdíl v ceně byl několik set tisíc)
                    Pro prodejce A byly náklady se mnou spojené prostě jen neuspěšný prodej. S tím musí počítat. Ani já ani ty určitě neprodáš vždy a neprodáváš bez nákladů. I neúspěšný prodej tě něco stojí. Okradl jsem prodejce A? Určitě ne. Jenom mi nebyl schopen nabídnout cenu za A, která by byla konkurencesopná k B.

                      Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 19:22:43

                      mildas - Quinn >> mildas >> paráda jak na idnesu pod článkem o cikánech :-))

                        Nmedvěd - Profil | St 21.1.2009 19:22:31

                        macku,Ty jsi ale macek

                          NBosanac - Profil | St 21.1.2009 19:22:09

                          jiris >> Jak nemoralni ? Ted sbiram nabidky na okna na baraku , srovnatelne kvality a provedeni , to bys cumel jake jsou rozdili v cenach . Manzelce se libi firma X ktera za likvidaci starych oken chce o 8 tisic kc vice nez ostatni firmy . Co to je , je to vychcanost ?

                            Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:20:38

                            ZN, strejka: A na macka ! :-))))))))))))))))))

                              NMrknato - Profil | St 21.1.2009 19:19:17

                              Pánové, tak kdo tu má kamený obchod a kdo e-shop? Potřebuju si osahat nějaký muškařák....

                                NZN - Profil | St 21.1.2009 19:19:07

                                macek >>
                                donutil jsi mě se vrátit.Známe se přes net tak čtyry, pět let. Takže si nemusíme nic vysvětlovat, či nalhávat. Víš moc dobře, že jsem vždycky napsal, co si myslím. Já se nijak nezměnil, chovám se furt stejně. Ale zdá se mi, že ti nějak ležím v žaludku. Budiž, máš na to právo. Myslím si, že jsi to přehnal a máš k tomu zřejmě své důvody. Tak si posluž, myslím si o tom své.
                                Macku, jestli si myslíš, že mě nasereš, tak ne. To, co provádíš teď, je u mě daleko horší, páč nejednáš na rovinu a snažíš se soustavně nasměrovat diskuzi svým směrem. Já aspoň jednal na rovinu. Ty se chováš jak sráč.

                                  Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 19:19:07

                                  macek >> klíd, vždyť mu teď saháš do svědomí nemlich stejně, jako ho za totéž jebeš, je ti do jeho vysvětlování čehokoli komukoli stený hovno, umravňuješ někoho, aby neumravňoval, nemyslíš?

                                    Nvanuz - Profil | St 21.1.2009 19:18:08

                                    Bonooooooooooo, prosim ta daj im cervene karty!

                                      Nmildas - Profil | St 21.1.2009 19:17:31

                                      macek >> Uklidni se. Zatím vedu s PČ vcelku slušnou diskuzi.
                                      Nejdřív se tu angažuješ a když Tě to přestane bavit, musíme se na to všichni vykašlat ?

                                        Nmacek - Profil | St 21.1.2009 19:15:08

                                        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> jak lidi? vždyť takhle se chovají i ty největší firmy. prostě ve kšeftu není nic svatý. kdo tvrdí něco jinýho, je mimo realitu.