- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Zkušenosti s broďákama Vision
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmacek - Profil | St 21.1.2009 17:51:29
NZN - Profil | St 21.1.2009 17:47:18
máš pravdu. Člověk by si měl vybírat, s kým půjde na pivo.
Ale už jen ta myšlenka:-)
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:45:26
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:42:56
NZN - Profil | St 21.1.2009 17:35:58
je to webová diskuze. Tak jak ty napíšeš svůj názor, tak mají i ostatní právo napsat svůj. S tím musíš počítat. A to, že se tvé vychcané chování někomu nelíbí, s tím nic nenaděláš, a plky nepomůžou. A jestli je to pro tebe normální, tak pro mě je zase normální tvrdit, že jsi tady (myslím do muškařiny na MRKu) zavedl vandráctví a potíráš něco, co tady vždy bylo. A to nadhled, humor a a bezproblémové se podívání do očí při třeba náhodném setkání.
A nepleť tady nějaké moralizování, nemá to s vychcánstvím nic společného. Nikdo z nás není svatý, v žádném případě. Ale ty jsi tomu dal korunu.
Řízek:
bez smajlíků, bez sentimentu. Od tebe bych to fakt nečekal.
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:34:24
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:30:18
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:26:37
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:23:50
Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:21:18
Řízek: ono když něco vysvětluješ posté, ta trpělivost trochu ubývá.
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:18:37
NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 17:18:28
z Út 20.1.2009 20:01:15
příběh první:
u kajmana jsem si koupil Ironfeather na multík (za 9tku). Pak jsem chtěl ještě jeden na smekáč v jiný délce a gramáži. Došel jsem tam ošahal ho a uznal, že ho chci, na cenovce opět za 9tku. Doma jsem zasedl ke googlu a našel ho za 3ku. Protože jsem sráč, nekoupil jsem ho u kajmana.
příběh druhý:
Rozhodl jsem se, že chci chytat štiky na mouchu, vybíral jsem okem začátečníka osmu. Pak mi drozďák půjčil svojí XP 8wt a já byl na trhu pro 10wt. Obešel jsem kupu obchodů (3x Ger, 1x Bel) a taky Legerku a Zemana, nikde se mi nic nelíbilo nebo to bylo zcela mimo můj budget. U Zemana jsem si taky (jako všude před tím) nechal ukázat 9-10ft v 10wt, co tam měl a padl mi do ruky Vision GTfour fast 10wt. Na cenovce 9500. Zasedl ke googlu a nenašel ho za míň. Díky Řízkovi, ale teď vím, kde se dá koupit za 230E, a protože jsem sráč k Zemanovi se pro něj nevrátim.
co z toho je olizování mozku? Z koho tahám rozumy? To duševní vlastnictví o které jsem údajně okradl prodavače spočívá v odpovědích na otázky:"Co tady máte v desítce?" "Můžu se na to podívat?" "Kolik stojí tohle?" ???
Na kolik bys odpovědi (údajné dušení vlastnictví) ocenil (odpovědi: "Tohle a tohle a tohle a tohle a tohle." "Ano, můžete." "4500,6000,25000,9500,12000")
O žádnou pomstu za vysoké ceny nejde, pouze se chovám racionálně s ohledem ke svým zdrojům. Nehodlám se nikomu z vás za svůj způsob nakupování omlouvat nebo vám ho zdůvodňovat. Jsem-li pro kohokoli z vás vandrák nebo cokoli jiného, budiž, vaše věc. Pokud se cítite díky svému moralizování (o němž si myslím, že je pokrytecké) jako lepší a morálnější, budiž vám přáno. Byla to pro mě velmi poučná diskuze.
NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:17:27
NAlan - Profil | St 21.1.2009 17:15:35
siri>Škoda, že mu Z nevnutil ty neprodejhný bidla.
NTarn - Profil | St 21.1.2009 17:12:15
Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 16:58:14
siri >> a nedám ti pokoj, o konkrétních nákupech jsi tu mluvil jenom ty a PepaČadek, navíc k odsuzovanému xkrát zcela polopatickému modelu popisovanému mnou, mildasem, Pikem, Aldou atd. se PČ sám přihlásil, měl xmožností zahlásit, že se uchvátnul a že to tak vlastně nedělá, vycouvat z toho, neudělal to, proto diskuze pokračovala...
víc číst, míň mluvit...
PepaČadek Út 20.1.2009 14:39:04
strejka >> ano, přesně tak to dělám, jsem tedy sráč.
v reakci na
strejka - ® Út 20.1.2009 14:35:29
NPike 33,7 - Profil | St 21.1.2009 16:54:26
Kdysi dávno řízek napsal:
Řízek 28,37 - ® Út 20.1.2009 9:21:51
Korak >> dyt je to jednoduche, dojdi si je vyzkouset, tam kam to mas bliz...., a pak uvidis:-)))
Na to Mildas reagoval a rozpoutal diskuzi:
mildas - ® Út 20.1.2009 13:44:13
Řízek 28,37 >> Podruhé dnes naražím na Tvůj příspěvek, aby si šel někdo někam něco vyzkoušet a pak si to koupil jinde. Pro mě je to vrchol sráčství !!!!!!!
Následně PepaCadek:
PepaČadek - ® Út 20.1.2009 14:02:34
mildas >> Proč? To dělám taky. Ošaham tady prut, s pak ho koupím ze zahr. za třetinu nebo polovinu. Sráčovskýho na tom nevidím nic. Když si vybírám byt, taky nekoupím každý, do kterýho se se mnou chudák realitní makléř vlekl. Přijde mi to stejný.
Siri, podle mne do toho motáš něco, co k tomu nepatří a meleš nesmysly.
Nsiri - Profil | St 21.1.2009 16:40:46
Kde to žije - muškaření
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
18:35NO muškách, umělých 34434
7:52NPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
Co je nového - muškaření + obecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














