Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmacek - Profil | St 21.1.2009 17:51:29

ZN >> no a mě se zase nelíbí, jak tady někomu nasazuješ psí hlavu defakto kvůli hovnu. jestli ti to leželo v žaludku tak moc, tak jsi mu to mohl dát vědět přes SZ. to, jak to nafukuješ, je na mě trochu silný kafe a pepa tě měl poslat do prdele už dávno.

    NZN - Profil | St 21.1.2009 17:47:18

    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >>
    máš pravdu. Člověk by si měl vybírat, s kým půjde na pivo.
    Ale už jen ta myšlenka:-)

      NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:45:26

      ZN >> co? tamto? sem uz mildasovi vysvetlil, ze osobnenemam potrebu tohle delat,a co si tak vzpominam sem to snad ani neudelal, a take sem zduvodnil proc sem zrovna tohle poradil, bylo to spojeno se zcela konkretni situaci a se zcela konkretnim obchodem. Pokud jsem te zklamal, tak je to sice smutne, ale clovek nemuze byt zadobre se vsema, tak uz to chodi.

        Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:42:56

        Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> V tom případě si to má přečíst. Jenže i tak jsme mu všichni vysvětlili, že je na druhém nástupišti. Stejně prd platný.

          NZN - Profil | St 21.1.2009 17:35:58

          pepa-č >> PepaČadek >>
          je to webová diskuze. Tak jak ty napíšeš svůj názor, tak mají i ostatní právo napsat svůj. S tím musíš počítat. A to, že se tvé vychcané chování někomu nelíbí, s tím nic nenaděláš, a plky nepomůžou. A jestli je to pro tebe normální, tak pro mě je zase normální tvrdit, že jsi tady (myslím do muškařiny na MRKu) zavedl vandráctví a potíráš něco, co tady vždy bylo. A to nadhled, humor a a bezproblémové se podívání do očí při třeba náhodném setkání.
          A nepleť tady nějaké moralizování, nemá to s vychcánstvím nic společného. Nikdo z nás není svatý, v žádném případě. Ale ty jsi tomu dal korunu.

          Řízek:
          bez smajlíků, bez sentimentu. Od tebe bych to fakt nečekal.

            NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:34:24

            mildas - Quinn >> mildas >> treba se jen proste neorientuje v tom mnozstvi prispevku:-), dyt to neni nutny bejt tolik agresivni, ano kamarad to je, ale to s tim nema co delat, me vadi takovy to demonizovani.

              Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:30:18

              Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> Hele, Řízku, já vím, že jsi se sirim kámoš, ale když tu mně, strejkovi i Pájkovi vkládá do hub něco, co jsme neřekli, na to reaguje a oponuje tomu, přičemž mu každý z nás vysvětlí, že o tom se nepřeme, smrdí mi to schizofrenií.

                NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:26:37

                mildas - Quinn >> mildas >> rybar ma byt trpelivivy a nerozcilovat se kvuli picovinam, tohle v zasade uz picovina je.

                  Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:23:50

                  pepa-č >> PepaČadek >> Hele, od začátku si to tu prezentoval jinak, tak ted nekopíruj příběhy, které to dostávají jinam !!!!!!

                    Nmildas - Profil | St 21.1.2009 17:21:18

                    Tarn >> přesně....o tohle vůbec nejde.

                    Řízek: ono když něco vysvětluješ posté, ta trpělivost trochu ubývá.

                      NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 17:20:04

                      Alan >> ano, většina mých streamrů je 20cm+

                        NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:18:37

                        Alan >> zatim ne, ale uvazoje o nem, zajimaji ho totiz hlavne ryby pres metr, co je na tom divnyho?:-)). vnutit si zadnou sracku urcite nenecha, bo neni tak hloupy za jakeho ho mas.

                          NPepaČadek - Profil | St 21.1.2009 17:18:28

                          Pike 33,7 >> Pike 33,7 >> Pro názornost opakuji:
                          z Út 20.1.2009 20:01:15

                          příběh první:
                          u kajmana jsem si koupil Ironfeather na multík (za 9tku). Pak jsem chtěl ještě jeden na smekáč v jiný délce a gramáži. Došel jsem tam ošahal ho a uznal, že ho chci, na cenovce opět za 9tku. Doma jsem zasedl ke googlu a našel ho za 3ku. Protože jsem sráč, nekoupil jsem ho u kajmana.
                          příběh druhý:
                          Rozhodl jsem se, že chci chytat štiky na mouchu, vybíral jsem okem začátečníka osmu. Pak mi drozďák půjčil svojí XP 8wt a já byl na trhu pro 10wt. Obešel jsem kupu obchodů (3x Ger, 1x Bel) a taky Legerku a Zemana, nikde se mi nic nelíbilo nebo to bylo zcela mimo můj budget. U Zemana jsem si taky (jako všude před tím) nechal ukázat 9-10ft v 10wt, co tam měl a padl mi do ruky Vision GTfour fast 10wt. Na cenovce 9500. Zasedl ke googlu a nenašel ho za míň. Díky Řízkovi, ale teď vím, kde se dá koupit za 230E, a protože jsem sráč k Zemanovi se pro něj nevrátim.

                          co z toho je olizování mozku? Z koho tahám rozumy? To duševní vlastnictví o které jsem údajně okradl prodavače spočívá v odpovědích na otázky:"Co tady máte v desítce?" "Můžu se na to podívat?" "Kolik stojí tohle?" ???
                          Na kolik bys odpovědi (údajné dušení vlastnictví) ocenil (odpovědi: "Tohle a tohle a tohle a tohle a tohle." "Ano, můžete." "4500,6000,25000,9500,12000")

                          O žádnou pomstu za vysoké ceny nejde, pouze se chovám racionálně s ohledem ke svým zdrojům. Nehodlám se nikomu z vás za svůj způsob nakupování omlouvat nebo vám ho zdůvodňovat. Jsem-li pro kohokoli z vás vandrák nebo cokoli jiného, budiž, vaše věc. Pokud se cítite díky svému moralizování (o němž si myslím, že je pokrytecké) jako lepší a morálnější, budiž vám přáno. Byla to pro mě velmi poučná diskuze.

                            NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 17:17:27

                            Pike 33,7 >> v zasade si prilis agresivni, siri nemele nesmylsly, proste jen popisuje svuj pohled na vec, ktery neni zase tak velkolepe moralizovani nutny.proste to vidi jinak, no a co?

                              NAlan - Profil | St 21.1.2009 17:15:35

                              Moment! On si PČ koupil kvůli štikám koupil 10wt prut?????????
                              siri>Škoda, že mu Z nevnutil ty neprodejhný bidla.

                                NTarn - Profil | St 21.1.2009 17:12:15

                                strejka >> + Pike : nečetl jsem všechno ale je to trošku o něčem jiném. To že existují možnosti nakoupit přes internet levněji v zahraničí je daná věc a prodejci tady o ní dobře vědí. Mají tedy možnost upravit své marže tak, aby se nikomu nevyplácelo nést riziko koupě , přes internet v zahraničí a ještě na to museli čekat, případně měli složitější možnosti reklamace. To je totiž daň toho nákupu venku tímto způsobem. Pokud kupec chce to riziko podstoupit, odměnou mu je (pokud vše klapne) nižší cena. Pokud ovšem je marže kolikrát vyšší než 100% tak kdo je potom větší sráč ? Nehledě na to, že nikdo prodejci nezaručí, že zákazník který si vybírá delší dobu a při rozhodování o nákupu (zvlášť u dražších věcí) obejde stejně více obchodů a zboží si tam osahá se vrátí k tomu prvnímu. To se má potom jít omluvit všem kde neutratil ? Sám dělám v branži (ne s rybařinou) a dnes a denně dělám spousta cenových nabídek. Úspěšnost je tak deset - patnáct procent. S tím se počítá a nelze jen proto, že to není 100% je nedělat. Z vlastní zkušenosti vím, že do rybařiny, kde jsou ochotní i když zrovna nic nekoupím se rád vracím a nakonec tam stejně nějakou kačku nechám. Oni to ví a celý systém ochoty je na tom založen. Takže bych to tak dramaticky neodsuzoval.

                                  Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 16:58:14

                                  Pike: pěkně mě sereš, se s tím smolím, práce mi tu stojí a budu jako druhej?

                                  siri >> a nedám ti pokoj, o konkrétních nákupech jsi tu mluvil jenom ty a PepaČadek, navíc k odsuzovanému xkrát zcela polopatickému modelu popisovanému mnou, mildasem, Pikem, Aldou atd. se PČ sám přihlásil, měl xmožností zahlásit, že se uchvátnul a že to tak vlastně nedělá, vycouvat z toho, neudělal to, proto diskuze pokračovala...
                                  víc číst, míň mluvit...

                                  PepaČadek Út 20.1.2009 14:39:04
                                  strejka >> ano, přesně tak to dělám, jsem tedy sráč.

                                  v reakci na

                                  strejka - ® Út 20.1.2009 14:35:29

                                    NPike 33,7 - Profil | St 21.1.2009 16:54:26

                                    Siri: Bo si opravdu asi ve slabší formě, dal jsem si na rozdíl od tebe práci a podíval se, jak celá ta diskuze vznikla.

                                    Kdysi dávno řízek napsal:

                                    Řízek 28,37 - ® Út 20.1.2009 9:21:51
                                    Korak >> dyt je to jednoduche, dojdi si je vyzkouset, tam kam to mas bliz...., a pak uvidis:-)))

                                    Na to Mildas reagoval a rozpoutal diskuzi:

                                    mildas - ® Út 20.1.2009 13:44:13
                                    Řízek 28,37 >> Podruhé dnes naražím na Tvůj příspěvek, aby si šel někdo někam něco vyzkoušet a pak si to koupil jinde. Pro mě je to vrchol sráčství !!!!!!!

                                    Následně PepaCadek:

                                    PepaČadek - ® Út 20.1.2009 14:02:34
                                    mildas >> Proč? To dělám taky. Ošaham tady prut, s pak ho koupím ze zahr. za třetinu nebo polovinu. Sráčovskýho na tom nevidím nic. Když si vybírám byt, taky nekoupím každý, do kterýho se se mnou chudák realitní makléř vlekl. Přijde mi to stejný.


                                    Siri, podle mne do toho motáš něco, co k tomu nepatří a meleš nesmysly.

                                      Nsiri - Profil | St 21.1.2009 16:40:46

                                      Alda >> to je fakt, nicmene v tomhle pripade slo aspon v prvnim momente ciste jen o reakci na znechuceni PC situaci na prazskem trhu - abys tomu rozumnel, on sel nakoupit matros na stikostreamery, ktery take nakoupil v Legerce i u Z. Protoze uvazuje o nakupu heavy tackles na stiky, zajimal se i o tohle zbozi, proste se rozhlizel, jake wt prut by se mu pozdaval - prodavajicim predem rekl, ze o tom teprve uvazuje a byla to tedy JEJICH volba, zda ho odpalkuji ci zda mu ucini nejakou nabidku - a jakou (u Z. napriklad mel v ruce i wt 12 a 14 prut)... Takze kdyz tu Mildas vyrukuje se svou oblibenou teorii a zacne vykrikovat, ze on (PC) tam jde s tim, ze nic nechce koupit, v tomto pripadku to sice byla pravda, :D ale kdyby mu tam nabidli neco rozumneho, nebyl duvod, aby to pozdeji, v Cadkem na miste avizovane dobe u nich nekoupil... Cili neslo o to, ze by si nasel na netu nejaky klacik a sel si ho osahat k dealerovi prislusne znacky. No a to je uz vazne vse...

                                        Nmildas - Profil | St 21.1.2009 15:37:58

                                        Alan >> Ty ja tuze rad. Videl jsem je jednou v Roxy a jednou v Bunkru. (samo bez Biafry) Dedkum to hralo.