Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmacek - Profil | St 21.1.2009 15:04:53

Alan >> no jo, jsem zapomněl. taky s jourgensenem. tihle dva se zjevně hledali, až se našli. :)

    NAlan - Profil | St 21.1.2009 14:59:51

    mildas - Quinn >> mildas >> To jsem rozepsal a smazal, ať moc neodbočujem! :--D

      Nmildas - Profil | St 21.1.2009 14:48:20

      Alan, macek: hlavně No Means No, pánové ! Hlavně NMN........

        Nmildas - Profil | St 21.1.2009 14:47:18

        Alan >> kua, možná to byl RwCH !

          NAlan - Profil | St 21.1.2009 14:43:03

          macek >> Tak to si to pamatuju dobře.
          kennedys a ministry mám rád -> a LARD samozřejmě taky :-)

            Nmacek - Profil | St 21.1.2009 14:31:03

            Alan >> jo jo, jeden můj ex známej si s ním tak trochu dopisoval. psal mu takový věci, jako že Reagan je fašista, že dělá z ameriky policejní stát a zakládá tam koncentráky. to museli estébáci řvát smíchy. :-)))

            je to zpovykaná smažka, ale kennedys a ministry mám rád.

              NVendelín - Profil | St 21.1.2009 14:19:34

              Nerekli vcera temer vsichni, ze uz se k dane diskuzi nebudou vyjadrovat ? Uz jste pomalu jak baby, za chvilku zacnete chodit do obchodu jen tak - vyzkouset a na cumendu.

              Bono: Zkousel jsem loni Vision Flywater (ta nejnizsi rada od Vision). Predpokladam ze velikosti budou stejne u vsech modelu. Mam 175 cm /70 kg (ramena jak kdyz vrana srazi paty, pupek skoro zadny, prdel malou). XL (regular) pro me byly priserne velky - jak delkove, tak pres pupek a nohy. Na osobu 170-175 bych rouhodne zvolil mensi. Pokud je tloustik, tak asi ty XLS, pokud bezny tak asi L.

                NAlan - Profil | St 21.1.2009 14:17:10

                mildas>Jo Klíma, to je jiná, ale o Biafrovi jsem to neřek! Ale rudej musí bejt pěkně. Nepsal náhodou někdo, tuším macek, že jeho kámošovi posílal docela divný dopisy? :-))

                  Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 14:08:15

                  Pike 33,7 >> jestli tys neměl být pedagogem...

                    NDanX - Profil | St 21.1.2009 14:05:59

                    Někteří brodáci jsou fajn kluci!!! alespon ty Z Uherského Brodu

                      NPike 33,7 - Profil | St 21.1.2009 14:03:03

                      siri >> S prominutím, ty o voze a my o slonovi. Přitom problém byl definován naprosto jasně a zřetelně.
                      Dovolím si tvrdit, že celý tento tvůj příspěvek a i tvé další byly o něčem zcela jiném.
                      V diskuzi o cenu vůbec nešlo, stejně jako nešlo o to, že by se nemělo nakupovat na eshopech či že by se měli podporovat obchodníci v šutrových obchodech. Bo si myslím, že to opravdu není tak složité k pochopení, zkusím to naposledy rozvést téměř polopaticky:

                      1) Osoba X ví předem, že si třeba brodáky nekoupí v ČR, ale koupí si je na eshopu v UK. Opakuji předem ví, že si zboží v šutr obchodu nekoupí

                      2) Osoba X ale neví, jakouže velikost si má koupit. Proto nakluše do šutr obchodu a dělá, že se o tyhle broďáky zajímá. Předstíra zájem, broďáky si vyzkouší, pobaví se s prodavačem a tváří se, že do obchodu přišla se seriozním zájmem broďáky koupit. Přitom již z bodu 1) víme, že tomu tak není. Prostě vychcaně se přišla ujistit, že velikost bude dobrá, matroš je pěkný, broďáky vypadají tak, jak si představila. Šutr obchod tak slouží jako show room eshopů.

                      3) osoba X odchází z šutr obchodu a kupuje zboží na eshopu

                      Pokusím se do toho vložit jeden bod, který by celou situaci změnil a osobně bych s tím neměl problém. Tento okamžik nazvu následovně:

                      2a) Osoba X přichází do obchodu a na férovku osobě za pultem řekne, že bude nakupovat na eshopu a že si přišla věc prohlédnout a vyzkoušet. Osobně bych nebyl ani proti, kdyby s prodavačem osoba X smlouvala, to je ok.

                      Tedy summary, snad je to k pochopení. Buď vyložit u obchodníka karty na stůl a nebo radši nehrát divadlo a neolizovat mozky.
                      Nikdo nic nemá proti nákupu na internetu, je to racionální a naprosto v pořádku.
                      O tomhle se bavím já celou dobu, mám za to že i Strejka a Mildas. Pepa a ty do toho přidávate nesmyly, zlé prodejce, předražené ceny. O tom jsme se ale nebavili.

                        NAlda - Profil | St 21.1.2009 14:01:54

                        Siri:jadro pudla,ale neni v "predrazenosti".Cenu na zbozi sice lepi obchodnik,ale ac v teto branzi nedelam tusim,ze cena je spis tvorena trhem,tzn.kdyz to lidi kupuji...Je naprosto jejich vec za kolik to ci ono prodavaji.Jak jasne rekl nekolikrat Pike,Strejka,Mildas a dalsi,problem je v tom,ze nekdo jde do kamenneho kramu testovat konkretni zbozi uz s vedomim ze ono konkretni zbozi koupuje jinde.Navic me nektere prizpevky vyznivaji jako,ze jde o jakousi pomstu za "vysoke" ceny.

                          Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 13:48:11

                          siri >> absolutně jsi nepochopil, o co tu šlo, vkládáš nám do úst, co jsme nikdy neřekli a pak proti tomu argumentuješ, to není diskuze, ale monolog demagog...

                            Nsiri - Profil | St 21.1.2009 13:19:43

                            strejka a tusim pike >> jeste se preci jen vratim po nejake dobe k rozporu fakta vs. zde s oblibou hlasany blud o hodnych "kamennych (ceskych) obchodnicich", a nutne nasobne vyssich cenach u nich. Ten by mohl fungovat v pripade, ze by nakupovali za koncove ceny jako kazdej jinej (a to i v pripade lokal distributora dane znacky, hmmm?) nebo ze by obdobny cen. rozdil fungoval mezi treba US e-shopy a US kamennym obchodem, pripadne ze by nabizeli skutecne nejakou pridanou hodnotu (jako moznost v US kamennem kramu vyzkouset pruty s lajnou na prilehle vodni plosce, dozvedet se skutecne neco uzitecneho, automaticka instruktaz, ap.). Hlasky typu "ta brzda, to je zvuk" nebo samozrejme ten drazsi je o necem jinem" za neco takoveho nepovazuju. Tomu optimalnimu stavu, pokud zatim vim, se u nas blizi jako jedini ve vrchlabskem Hobby-G (snad proto mam od Zemanu 1 reel s par civkami, z vyprodeje a i tak docela drahy, z Legerky pak jeden prut - a z obou obchodu 2-3 lajny, zatimco z Vrchlabi mam nejake reely a tak asi 2x nekolik prutu...). Dnes tedy muzu s klidnym svedomim rict, ze nemam nic od Snowbee, Greys nebo Partridge, co bych nekoupil v CR. A ne, ze by to byli nejaci mi blizci pratele... Ono nekdy neni problem podporovat halasne kamose na webu - a pak, kdyz se da koupit nekde za stodolar misto nejakych 6K mistni meny, tak presaltovat na "a ja ho znam jen tak od videni..." Na jednu stranu je tedy fakt, ze treba u prutu "na cely zivot" neni takovy problem zaplatit jednorazove vic - zvlast kdyz se clovek spokoji s 2-4 vybranymi kousky. Obchodnik jich proda min, draz, ma s tim min prace, neco vydela. Neni to ale nutne prehanet, konecne treba lednicku, koberec nebo nabytek si clovek taky nekupuje na 2-4 roky, navic fly shopy ziji taky ze spotrebaku (hotove muchy, vazaci matros a pripravky, vlasce a lajny), oproti nabytkarum trebas. BTW - kolik lidi tady si osahalo matros v tuzemsku, aby ho nasledne kupovali z venku - a nemaji s tim nejmensi problem, myslim... Rychle soudy vypadaji dobre - tak uderne a efektne, ale mi trochu smrdi.

                              Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:57:31

                              mildas - Quinn >> mildas >> je to cyp, o tom žádná...

                                Nmildas - Profil | St 21.1.2009 12:52:11

                                macek >> Biafra je komouš ! Říkal to Alan. A já ho (Biafru) míval tak rád.

                                  Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:45:41

                                  strejka >> jak prohlásil v jednom rozhovoru Jello Biafra - To že mám smysl pro humor ještě neznamená, že nemám taky smysl pro zuřivost. :-))

                                    Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 12:43:34

                                    macek >> a to já zas soudim rád, protože prostě některý věci kolem sebe vídat nechci, počítám samozřejmě s odvetou, ale spíš, než rád soudím, se rád hádám...
                                    na smažce povalující se před školou se my dva asi shodnem, další nás zas zjebe s odkazem na svobody jednotlivce atd. atd., porafat se na netu se dá o lecčems, jen to pak člověk nesmí přepálit, aby se pak mohl oponentovi podívat do očí a zopakovat mu to, izi mén...

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 12:40:22

                                      Mildas. strejka si dělá zbytečný naděje. To limbo si už dávno předplatil.

                                        Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:39:00

                                        strejka >> hovno hovno, slavný soude. nesuďte a nebudete souzeni. ;-)
                                        jinak co si pamatuju, tak ta lhůta byla různá kšeft od kšeftu. už fakt nevím.