Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmildas - Profil | St 21.1.2009 12:38:45

strejka >> smiř se s peklem a nepůjdeš do něj vorvanej jak Sisyfos.

    Nsiri - Profil | St 21.1.2009 12:37:24

    macek >> pak nema byt ted ta kriiiza...

      Nmildas - Profil | St 21.1.2009 12:36:20

      LudaT >> Ty od Simms stojí pár korun a jsou fajn. Filcáky s hřebama mi vydržely dva roky a dřív se rozpadly boty, než ta podrážka. Přes 200 návštěv u boty, venku i dost chození.

        Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 12:35:53

        macek >> btw. nejsou to 4 týdny ale 3 měsíce, teda ve státech, kde jsem páchal škodu...
        na rybářskym webu za to asi nikoho necupujou, ale šli by s nim ti, co to z čiré vychcanosti nedělají, na pivo?
        taky musíš chápat, že tu slintáme zhusta proto, že se zrovna v práci nudou rejpem v řiti, být v zápřahu, tak to tu ani nečtu a kdyby, tak na to dlabu, bych z toho vážně dalekosáhlý závěry nedělal, jestli se mi ale povedlo napravit alespoň jednoho hříšníka, brány nebeské jsou mi zas o něco blíž, kua už nejsem nejmladší a za to divočejší mládí musím už pomalu začít makat na karmě...

          Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:35:07

          drozďák 30,42 >> já tam zažil, že nějaká američanka šla klidně reklamovat nějaký žrádlo za pár babek. pozoruhodný bylo, že to žrádlo bylo sežraný. peníze normálně dostala. :-)))))

            Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 12:32:55

            Macek: a já jsem to jako správný čech i jednou využil. Reklamoval jsem boat po roce užívání. Je fakt, že byl rozpáranej jak z Elm Street. Doplatil jsem a vzal jiný.
            Oni jsou schopni udělat doživotní záruku i na hovadiny za dvacet baků. Myslím, že je to jenom marketingový tah. Ale skutečně se nikdo neptá a mění, i když všichni předpokládají, že zboží nikdo reklamovat nebude.

              Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:31:23

              strejka >> no jo, to je už docela extrémní případ. na druhu stranu co jsem se na to vyptával, tak to tam nikoho prakticky nevzrušuje. nesetkal jsem se teda s tím, že by tam za to někoho propírali na rybářským webu. :D

                Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 12:30:38

                vanuz >> na návazce? umím si v tom představit dva ujímané, ocelové lanko, hard mono atd.
                obecně to ale bude spíš na hovno nebo do cen :-))

                  Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:29:56

                  drozďák 30,42 >> je to tak, to uznávám.
                  když jsem to viděl, myslel jsem si že jsem se snad praštil při vstupu o dveře do hlavy... :-))

                    Nvanuz - Profil | St 21.1.2009 12:27:39

                    strejka >> dnes mi od GARRYHO prisli 2 fly wallet zdarma, nevies naco to je? :)))))
                    asi bude cena do CW

                      NLudaT - Profil | St 21.1.2009 12:26:28

                      mildas - Quinn >> mildas >> Myslel jsem si to, proto mě to nijak netrápí. Ale přemýšlel jsem že bych "prodloužil" životnost toho filcu tím že ho po obvodu nahovado přišroubuju samořezkama..

                        Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 12:26:21

                        macek >> běžné je to, že to udělat můžeš, nikoli, že to uděláš, proto to tam taky funguje, kapišto...
                        o vo tom to celý celý je, aby se lidi nechovali jako kokoti a kokoty uměli ze svého středu vyloučit, pak je spousta věcí snazší...
                        jelikož už jsem napravenej a čistej jako okvětí bílé lilie a brány nebeské jsou mi otevřeny, můžu přiznat, že jsem tam před drahnými lety takhle točil i boty, když se mi je nechtělo zahnojený čistit, nebo je zrovna o deset baků zlevnili :-)))

                          Nmildas - Profil | St 21.1.2009 12:22:27

                          LudaT >> Já myslím, že ten filc se časem odlepí u všech. Vyjímkou jsou ty s tlustou podrážkou pod filcem, kde je filc přišroubovaný skrz až do ní.

                            Nvanuz - Profil | St 21.1.2009 12:20:01

                            macek >> bezne je to aj tu v DK.
                            tovar vratis do obchodu bez toho, aby sa ta niekto pytal na dovod.

                              Ndrozďák 30,42 - Profil | St 21.1.2009 12:16:33

                              Macek: ale zapomněl jsi zmínit, že tuto možnost v USA využívají jenom negři, portorikánci a češi...

                                Nmacek - Profil | St 21.1.2009 12:15:07

                                heleďte, a to jsme tu ještě ani nenakousli fakt, že v usa je naprosto běžné něco v obchodě koupit, pijánko to 4 týdny používat, a pak to přijít normálně suše vrátit a dostat vyplacenou plnou cenu.
                                takže můžete mít klidně každej měsíc novou televizi, pokud vás to bude bavit.
                                to je ale kurefstvo, co?

                                  Nvanuz - Profil | St 21.1.2009 12:11:43

                                  Bono tie brodaky su neodskusane, ale som rad ze ich niekto prubne, a povie mi ci sa to oplati :)

                                    NLudaT - Profil | St 21.1.2009 12:11:39

                                    Extreme Zip mám od začátku sezony a jediná výhrada je jak psal níž macek chybějící kapsa. Koupil jsem je s botama v akci za 7777 kč, ty boty sice stojej za hovno (odlepuje se filc), ale za ty prachy na který vyšly to neřeším. Koupil jsem je u Hanáka "po telefonu" nepotřeboval jsem si nic zkoušet, protože jsem se s prodejcem předem domluvil, že pokud nebude sedět velikost (kterou jsme taky spolu vybraly po tel.) tak je obratem pošlu spátky a vymění mi je za jinou velikost. Takže nákupu bez zkoušení bych se nebál (alespoň u Hanáků ne)....

                                      Nmacek - Profil | St 21.1.2009 10:53:48

                                      stále kvoká, stále kvoká... :-))))

                                        NKorak - Profil | St 21.1.2009 10:52:54

                                        strejka >> jestli jsi jen trochu bystrej, tak sis mohl všimnout že je z UK objednávat nechci ;)) A proč bych si tam nemohl vyzkoušet co chci i když bych to třeba pak nekoupil? Kšeft jim tam stejně udělam....