Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nstrejka - Profil | St 21.1.2009 10:51:14

Korak >> a nezapoměň si je tam vyzkoušet, ať ti pak z UK nepřijde blbá velikost...

    NKorak - Profil | St 21.1.2009 10:47:41

    Řízek 5,125 >> Řízek 28,37 >> ale tak já k zemanovi stejně půjdu kupovat nějaký drobnosti asi příští týden.....z UK to kupovat te´d nebudu, jen se rozhodnu mezi několika prodejcí samozřejmě v závisloti na ceně...je jasný když je bude mít Zeman zhruba ve stejný ceně jako ostatní tak je koupím tam. Nicméně jen prostě nezastávám ten názor, že bych si nemohl zboží okouknout někde, kde si to pak kvůli ceně nekoupím;)

      NKorak - Profil | St 21.1.2009 10:45:40

      jindraŠ >> jak vidíš tak se tu vše nezjistí, na cenu jsem se ptal několikrát;)

        NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 10:40:47

        Korak >> normalne tam zavolej a na cenu se zeptej: 222 715 855, 721 531 183, je to zeman, jeslti budou o circa 500 drazsi nez v UK, tak bych to asi koupil tady.

          NŘízek 28,37 - Profil | St 21.1.2009 10:38:31

          nevim, v danem kontextu mi na pepove jednani nepride nic zase tak spatnyho, aisi bych to udelal podobne, ten priklad byl pomerne jasnej. Jinak se to uz rozplizlo do pomerne obskurni zalezitosti.

            NjindraŠ - Profil | St 21.1.2009 10:31:35

            Nevidím jeden,jedinej důvod proč lézt do kamennýho obchodu si něco ošahávat,když to tam nekoupím.Vždyť se stačí optat na MRKu,kde se ví všechno. No a dostane se mi jasné odpovědi A: Výborný výrobek v poměru kvalita -cena B:Stojí total za hovno a občas za C. Dobrej průměr
            To samozřejmně na jednu a tu samou věc .
            Neoznačoval bych Pepův postup přímo prasečinou,ale férový to není.

              NMichal - Profil | St 21.1.2009 10:15:06

              Některým lidem tady už asi fakt hrabe a ti ostatní je v tom podporují :-)

                NKorak - Profil | St 21.1.2009 9:52:12

                macek >> díky za radu;) protože šetřit samozřejmě chci ( a určitě každý rád ušetří) tak to udělám tak , jak bych to udělat chtěl, ale rovnou říkám že to tak dělám samozřejmě nerad :D

                  Nmacek - Profil | St 21.1.2009 9:48:13

                  Korak >> prozradím ti sladké tajemství.
                  mildasovi a ZN nešlo ani tak o to, že se PČ snaží ušetřit, protože o to se snaží každej, kdo není Rotschild a nebo na hlavu padlej, protože nikdo ze sebe dobrovolně nebude dělat hejla. Oni tu bazírujou na tom, že si PČ dovolil tuhle myšlenku veřejně ventilovat. Takže to udělej jak uznáš za vhodné, ale tvař se že to tak neděláš. jak říkal Clinton - kouřit, ale nešlukovat. ;-)

                    NKorak - Profil | St 21.1.2009 9:39:16

                    Neví teda někdo kolik stojí Radiptory nebo Extremy u Zemana??
                    To je vlastně to co bych tam šel poptávat ne? Vím cenu od jiného obchodníka, půjdu k tam s tím že bych je samozřejmě koupil, když bude mít good price, když ne tak je tam přeci kupovat nebudu. :D

                      Nmildas - Profil | St 21.1.2009 9:09:27

                      siri >> Ja u niceho byt nemusel ! Pepa nekde zpatky tento styl nakupu obhajuje a priznava. Nebavim se o zadnem konkretnim nakupu. O nem psal az naposledy. Precti si to cele, pak pis.

                        NVýr - Profil | St 21.1.2009 8:53:08

                        siri >> St 21.1.2009 0:24:47 máš tam chybu stačí: "tak jeste jednou" :-)

                          NBono 27,15 - Profil | St 21.1.2009 7:28:53

                          Slušně se to tu rozjelo :-)

                          Takže když to vše vyhodnotím, tak mu doporučím ty od Vanuze - Scierra na zip za 190liber (zdá se mi to za ně jako dobrá cena. U nás se nikde neprodávají, takže si je ani nemá kde vyzkoušet, rovnou je objedná z eshopu :-)

                            NZN - Profil | St 21.1.2009 6:55:51

                            mildas:
                            já ti to říkám furt. Dnes muškaří kdejaký vandrák (pepa).

                              NjindraŠ - Profil | St 21.1.2009 0:47:30

                              Už aby tady bylo jaro.Vypadá to,že ta zima začíná lézt lidem na mozek :-)

                                Nsiri - Profil | St 21.1.2009 0:24:47

                                Mildas: tak jeste jednou a jinak - nebyls u toho, tak nekric... Co ja videl, tak PC hledal nejakou vybavu, prednostne v prazskych muskarskych specialkach, udelal nejakou zkusenost, na jejimz zaklade se rozhodl hledat dal. A o predavani rybolovneho know-how tam nemohlo byt ani reci. To, ze mas o te udalosti nejakou jinou teorii (vim, na jakem zaklade vytvorenou), je Tva vec, a trebas i problem...

                                  Nsiri - Profil | St 21.1.2009 0:24:17

                                  Mildas: tak jeste jednou a jinak - nebyls u toho, tak nekric... Co ja videl, tak PC hledal nejakou vybavu, prednostne v prazskych muskarskych specialkach, udelal nejakou zkusenost, na jejimz zaklade se rozhodl hledat dal. A o predavani rybolovneho know-how tam nemohlo byt ani reci. To, ze mas o te udalosti nejakou jinou teorii (vim, na jakem zaklade vytvorenou), je Tva vec, a trebas i problem...

                                    NMiloš_Dia - Profil | St 21.1.2009 0:19:36

                                    drozďák 30,42 >> Češtinu odmítám. Někdo by to mohl pochopit.

                                      Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 23:02:06

                                      mildas - Quinn >> mildas >> oběšený lasičky, ty jsi vůl :-)))))))

                                        Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 22:56:17

                                        macek >> To zase ne, kozy měla jak oběšený lasičky, ale jinak to byla fajn holka.