Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 22:51:58

MD: mě rupne cévka z tvého výraziva. Klidně můžeš psát česky, na zajímavosti ti to nijak neubere...

    NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 22:40:39

    Takže je to jasný - facitem tohoto brainstormingu je, že jde o prašule, a jede v tom PČ a hokejisti. Já bych to uzavřel a šel se věnovat filantropnímu chlastu a žrádlu.
    Ještě jeden patron morálky a rupne mi cévka.

      NVýr - Profil | Út 20.1.2009 22:35:47

      macek >> také slovo ani nebýva

        Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:34:47

        Miloš_Dia >> moment, jdu gůglit co je frapantní...

          NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 22:33:45

          macek >> Marceli, ty vole, to je frapantní idea! Do toho jdu!

            Npaul.x - Profil | Út 20.1.2009 22:30:30

            PČ: morální , nemorální snad ty víš nejlíp co si můžeš dovolit a co ne....

              Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:30:12

              PČ> prostě a jednoduše, pro příště ihned po vyzkoušení panu obchodníkovi poděkuješ a koupíš si aspoň orbitky. pokud nebude mít orbitky, tak mu s omluvným úsměvem položíš na pult pade příspěvek občana na svého obchodníka, a všechno bude zase dobrý. při gůglení se pak budeš morálně cítit mnohem líp. ale hlavně, nikomu na mrku o tom neříkej. to je konec, tádydádydádydá. ;-)

                NMikulas - Profil | Út 20.1.2009 22:27:26

                mildas: no konečně někdo - když už ne jídlo, aspon pití!

                  NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 22:27:21

                  pepa-č >> PepaČadek >> Snad aby sis pročetl celou diskuzi znovu.

                    NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 22:25:49

                    paul.x >> U mě rozhodně ano. Ale prý v tý debatě o tom zda jsem nemorální, když si dojdu něco prohlídnout a pak to koupím levněji jinde o prachy nešlo. ???

                      Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:25:36

                      mildas - Quinn >> mildas >> s plnou vervou svých plných šestek?

                        Nmildas - Profil | Út 20.1.2009 22:23:45

                        A nas hokejovy tym v odborarske lize nosil dresy s reklamou "night club Ořech". Pani sefova nam dala kazdorocne docela slusnou sumu. Po par letech nam doslo, ze jsou to jen desetinky procent z toho, co jsme tam nechali. Je fakt, ze obcas se do oslav vitezstvi zapojila s plnou vervou.

                          Npaul.x - Profil | Út 20.1.2009 22:23:02

                          PČ: asi jak u koho

                            NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 22:21:39

                            macek >> S Bulharama pozor, ty joudo. Klaus se po černém bude muset omlouvat i za tebe

                              NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 22:21:19

                              Miloš_Dia >> o ty prý vůbec.

                                NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 22:20:48

                                macek >> Vo prachy?

                                  Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:18:37

                                  drozďák 30,42 >> sakra tak teď už v tom bloudím jak bulhar v kukuřici. o co teda jde?

                                    Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 22:17:02

                                    Macek: víš, že je mi to jedno?

                                      Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:14:09

                                      drozďák 30,42 >> hele ono končit diskuzi tímhle výrazivem, to asi nebude plně funkční, nemyslíš?

                                        NZN - Profil | Út 20.1.2009 22:10:51

                                        pepa-č >> EDIT. seru na to.