Zkušenosti s broďákama Vision

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti s broďáky Vision. Jestli zip i při častém používání funguje, tak jak má, jak dlouho vám vydrželi a jakou by jste doporučili velikost na postavu vysokou (nízkou) 170cm? Kamarád uvažuje o koupi Vision Radipor nebo Extreme. Děkuji moc.
Autor diskuse: Bono 27,15 - Profil , 20.1.2009 muškaření - ostatní

Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:09:43

LSD >> taky by mě zajímalo, jak dlouho milošovi trvá, než zkonstruuje a odladí takovou větu, aby tam nebyl nějaký bug, vlivem kterého by se ta věta stala třeba úplně nesrozumitelnou...

    Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 22:08:45

    Pike: navíc ani jeden z nich nepije a může nám jít vzorem. Napadlo mě něco o kozlovi a zahradníkovi

      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 22:07:50

      PČ: tak už se k tomu zase nevracej.

      "Já si naopak myslím, že se jen snažím, aby oni neokradli mě, když prodávají věc 2krát dráž než o 600km jinde. No nic. Obraťme list."

      Tím spíš, když si touhle megakundovinou zralej na metál. Fakt se na to vyprdni, děláš ze sebe vola. Tohle je tak primitivní (a navíc podpásový) argument, že snad ani není z tvé hlavy.

        NMikulas - Profil | Út 20.1.2009 22:06:01

        tak chlapci, konečně o jídle?

          NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 22:05:29

          drozďák 30,42 >> RwC je od fochu. A řízek v laborce by taky ten plášť nosit měl. A co Mudr. Herbert?

            NLSD - Profil | Út 20.1.2009 22:05:12

            Miloš_Dia >>
            kdybys to napsal rovnou jak ti narostl zobák, tak to nemusíš psát po druhé
            :-)

              NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 22:03:55

              Pike 33,7 >> myslím, že ano, byl jsem nařčen, že okrádám prodavače o jejich čas, úsilí a duševní vlastnictví. Já si naopak myslím, že se jen snažím, aby oni neokradli mě, když prodávají věc 2krát dráž než o 600km jinde. No nic. Obraťme list.

                Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 22:03:22

                Strejka: to se nechá. Největší průser bude v téhle komunitě sehnat bráchu v bílém...

                  Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 22:02:57

                  strejka >> tak propíchni to, že jsi závislák na televizi.
                  beztak na ní evidentně moc koukáš. :)

                    NJirka_K - Profil | Út 20.1.2009 22:01:50

                    strejka >> ....kde je Mutzlinger?

                      Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 22:00:32

                      Žít jako člověk, chtít lepším být,
                      pracovat pilně, přestat už pít (každý nechť si dosadí svou vinu).
                      Líbat svou ženu, rodiče ctít,
                      dětem svým příkladem jít.

                      Můj bratře v bílém (v triku), pomoz mi žít,
                      pomoz mi hledat, pomoz mi chtít.
                      Pomoz mi dávat, Pomoz mi brát,
                      pomoz mi zas rovně stát...

                        NMiloš_Dia - Profil | Út 20.1.2009 21:58:49

                        ZN >> Ser na slovník. Byla to jednoduše děkovačka za upozornění na souvislosti, které mi v té debatě unikly. Btw. díky za tu auru, ta mi taky v tom složitém kontextu vypadla.

                          Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 21:58:49

                          macek >> ty zmetku, v televizi po tomhle vždycky následoval potlesk, takhle mi zrovna moc nepomáháš...

                            Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 21:58:41

                            Strejka: jak je text toho songu z dobrých holubů? To si tady můžem vcelku kolektivně zazpívat.

                              NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 21:58:08

                              strejka >> Zrovna jsem chtěl napsat, že máš u mne na CW panáka, ale když si se teda přiznal, má ho u mne Rimmer.

                                Nmacek - Profil | Út 20.1.2009 21:57:33

                                strejka >> to neplatí, musíš na sebe prásknout něco co ještě nevíme! :)

                                  Nstrejka - Profil | Út 20.1.2009 21:56:44

                                  dobrý den, jmenuji se Daniel a jsem alkoholik...

                                    NPike 33,7 - Profil | Út 20.1.2009 21:55:53

                                    pepa-č >> PepaČadek >> zrovna v celé diskuzi níže o prachy a slevy nešlo vůbec.

                                    Macek: ty si opravdu jantar :-) Mladý sportovec, prý :-)

                                      Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 20.1.2009 21:55:50

                                      Macek: on měl ten ZN (nebo P8jka či kdo to byl) s to aurou pravdu.
                                      Kdejakej píčus má 100%, vidíš jak málo stačí, ještě devět takových dní a máš to v kapse :-)))

                                        NPepaČadek - Profil | Út 20.1.2009 21:53:17

                                        vyjebávám s prodavači a obchodníky (nejen rybařiny, čehokoli), smlouvám, kroutím se, vyžaduji extra slevy, při nakupování čehokoli rvu každou korunu, jinak jsem svatý jako ZN. :-)