Boty k vode

Nemá niekto skušenosti s botami PROLOGIC Boty - MAX - 4 POLAR

Ntvistr70 - Profil | Po 21.12.2009 16:50:39

Ahoj,mám je taky a jak píše scorpi-po rozšlápnutí už jiný nechci

    Noskus - Profil | Po 21.12.2009 16:34:22

    slavina >> akorát myslím v tom toho moc nenachodíš,Ti upadnou nohy. :-))

      NDrahoš - Profil | Po 21.12.2009 16:30:56

      Karásek22 >> Karásek-Siget >> Zdar nevymíšlej a jdi do tohoto , je to za super prais a kvalita taky..Doporučuji všem http://www.kimot.sk/product_info.php?cPath=176&pro​ducts_id=1918&osCsid=38b42f67f9367ecf48b53b85aa3e852b

        Nslavina - Profil | Po 21.12.2009 9:26:45

          Nslavina - Profil | Po 21.12.2009 9:25:42

          Ládes >> Já taky. Sice žádnej modní výstřelek,ale na sezení u vody dobrý.

            NLádes - Profil | Po 21.12.2009 9:22:47

            Bauer >> Ty woe co to je za samochodky?:-))))
            Slavina: mám takovej dojem,že jsem tyhle sedmimílový boty viděl už jednou v bazaru:-)))

              Nslavina - Profil | Po 21.12.2009 9:18:37

              Bauer >> Kde se to dá koupit?

                NBauer - Profil | Ne 20.12.2009 23:47:12

                Pravé ruské unty z ovčí kožešiny do - 50C :-)V tom určitě nebude zima!!!

                  Nmimes - Profil | Ne 20.12.2009 23:36:53

                  Majo86: cena 8000 Sk

                    NMajo86 - Profil | Ne 20.12.2009 23:32:11

                    jedine tyto: Geoff Anderson Sarva

                      NZip1 - Profil | Ne 20.12.2009 22:58:06

                      otěruvzdorné

                        NKocháč - Profil | Ne 20.12.2009 22:56:29

                        Já používám už pár let Český boty Javořiny od firmy Prabos a spokojenost.

                          NSAHIB - Profil | Ne 20.12.2009 22:55:45

                          hlavoštěpky-))

                            NZip1 - Profil | Ne 20.12.2009 22:48:09

                            samozhášivé

                              NMrCement - Profil | Ne 20.12.2009 22:14:48

                              Rybkin >> a hořlavé :-)

                                NRybkin - Profil | Ne 20.12.2009 22:11:53

                                Zip1 >> A plovoucí:-)))))

                                  NZip1 - Profil | Ne 20.12.2009 22:09:54

                                  Supr podrážka-protiskluz
                                  Do -40
                                  Membrána proti pocení
                                  Plnoprůtokové

                                    NMaroš3310 - Profil | Ne 20.12.2009 21:55:36

                                    loj007 >> Nemůžu je nikde na netu najít. Ale zaujali mě Icebug expedition avšak cena 4000.

                                      Nloj007 - Profil | Ne 20.12.2009 21:52:48

                                      Maroš3310 >> 2200kč klasicka cena na boty do terenu.