- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Boty k vode
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
NSoulfish - Profil | Pá 20.1.2012 18:24:29
NKarásek22 - Profil | Pá 20.1.2012 18:17:58
http://www.sports.sk/obchod/action/productdetail/oc/1647/product/graninge-obuv-sarva-g20705-c38.xhtml
NSoulfish - Profil | Pá 20.1.2012 18:12:46
NKord@ - Profil | Pá 20.1.2012 18:02:36
Ndosec - Profil | Pá 20.1.2012 17:58:26
Pokud budu kupovat boty(ještě jsem žádný nekoupil) tak takový co budou dejchat a budou lehký a pohodlný.Nechodím po horách ani v žádných extrémech,abych kupoval nějaký kožený pohory kde neohnu kotník.Pokud mluvíš o té impregnaci tak to můžu šplíchnout i ty textilní a vyjde to nastejno voda dovnitř ne a ven taky ne :-)))
Asi bude taky hodně záležet z jaké textilie je ta bota šitá.
NSoulfish - Profil | Pá 20.1.2012 17:47:04
Prodyšné to asi moc nebude, ale to je něco za něco. Radši budu mít zpocenou nohu (vyměním fusekle a jdu dál..), než pak ťapat v promoklých botech (stačí na to louka s rosou)
Ndosec - Profil | Pá 20.1.2012 17:38:28
Ndosec - Profil | Pá 20.1.2012 17:33:41
NSoulfish - Profil | Pá 20.1.2012 17:19:30
preferoval bych kůži, protože ta se dá impregnovat a při dobré péči ti vydrží dlouho dlouho
když ti v textilních botách odejde membrána ( a ona odejde, tím si buď jist), tak jsi pravděpodobně nahraný a bota už nebude odolávat vlhku
(aspoň to jsem vyčetl z jakéhosi outdoor fóra, když jsem pohorky vybíral)
NTWIN 69 - Profil | Pá 20.1.2012 17:11:59
http://www.ukapraaparmy.cz/ukapraaparmy/eshop/16-1-Obuv-pro-rybare/0/5/1170-Boty-Prologic
NNeznaboh:-D - Profil | Pá 20.1.2012 16:21:10
Ndrako - Profil | Pá 20.1.2012 14:56:08
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 14:33:42
No a mluvit o současné kvalitě standradní armádní výstroje je úplně zbytečné. Ty časy, kdy vojsko mělo kvalitní oblečení jsou dávno pryč, věř mi..... :) Samozřejmě nemluvím o výstroji kterou dostaneš na misi atd, ale k tomu se civil vůbec nedostane.
NJarda Š. - Profil | Pá 20.1.2012 14:25:24
Ndrako - Profil | Pá 20.1.2012 14:20:00
Npeterson - Profil | Pá 20.1.2012 14:07:13
za tu cenu koupíš outdoorovou kvalitní botu s membránou typu goretex nebo podobně. Zajdi si ve svým městě do outdoorovýho obchodu a tam nakup, chceš-li tedy za své peníze kvalitu.
NKnedlhans - Profil | Pá 20.1.2012 13:58:45
Myslim ze tady si vybere kazdy.jedna se boty pro bezpecnostni slozky,sice trosku drazsi(2-5 papiru),ale boty na hoodne dlouho.Ja se rozhoduji mezi temito dvema,ale obavam se ze nebudou mit moji velikost,mam bohuzel kanoe jak svin.(49-50 EUR)
http://www.magnum-eshop.cz/magnum-boty-obuv/eshop/1-1-Magnum-Elite/0/5/1-MAGNUM-Elite-II-8-Leather-Sympatex-CT-boty-obuv
http://www.magnum-eshop.cz/magnum-boty-obuv/eshop/1-1-Magnum-Elite/0/5/14-MAGNUM-Elite-Spider-8-0-boty-obuv
NIwík - Profil | Pá 20.1.2012 13:52:11
nejraději je nosím, když je zima všude to klouže :o))
ale v létě jsou taky dobré ;)
NBerserkr - Profil | Pá 20.1.2012 13:39:42
NIwík - Profil | Pá 20.1.2012 13:32:00
nemám jim co vytknout ;) hezky hřejí ;)
NBerserkr - Profil | Pá 20.1.2012 13:30:31
http://www.chytapust.cz/prologic-boty-max-4-polar-zone-2-pary-ponozek-zdarma/d-72637/
NKreja - Profil | Čt 27.10.2011 18:22:32
Ndosec - Profil | Čt 27.10.2011 17:36:14
nemáte někdo zkušenosti s touto obuví?Co si mám představit pod pojmem voděodolný.
http://www.sportcarp.cz/obchod/obleceni-a-boty/boty-prsacky-brodaky/tfg-extreme-boots.aspx
NDan.J - Profil | Čt 8.4.2010 19:09:20
Nladikxxx - Profil | Čt 8.4.2010 18:36:13
Nfishmen17a - Profil | Čt 8.4.2010 18:32:40
NTi Sento - Profil | Čt 8.4.2010 18:27:33
Nladikxxx - Profil | Čt 8.4.2010 18:18:36
NDan.J - Profil | Čt 8.4.2010 17:51:45
NDan.J - Profil | Čt 8.4.2010 17:49:00
NMirek.Smrz - Profil | Čt 8.4.2010 17:45:48
http://www.danner.com/product/boots/vanish+gtx+scent-lok+uninsulated+hunting+boot+-+5.do
NMilda - Profil | Čt 8.4.2010 17:42:04
Nviktorb - Profil | Čt 8.4.2010 17:40:29
Sice jsou drahé, ale na to, kolik vydrží budu přemýšlet o této značce .http://www.windsport.cz/Produkt/DACHSTEIN-ROCK-HIGH-L-KORK-obuv-2037
Jinak pěkné boty jsou ty chlebáky od Bruzkina
NDan.J - Profil | Čt 8.4.2010 17:39:38
NMirek.Smrz - Profil | Čt 8.4.2010 17:32:10
Mám plochou nohu takže nemůžu cokoliv a tahle firma vyrábí boty i pro poštaky:) fakt pohodlné.
NDan.J - Profil | Čt 8.4.2010 17:06:34
NPavel S. - Profil | Čt 8.4.2010 16:56:08
http://www.tropicliberec.cz/boty-2/boty-afars-valle
,já nosim botasky od adidasu nebo nike,do terenu steel a v zimě icebug.
NDan.J - Profil | Čt 8.4.2010 16:32:27
NMDC - Profil | St 7.4.2010 12:24:27
NPavel S. - Profil | St 7.4.2010 11:19:10
NMartin... - Profil | St 7.4.2010 11:14:58
NPetak - Profil | Čt 11.3.2010 7:16:38
Nfishmen17a - Profil | St 10.3.2010 22:03:45
Nkaštan01 - Profil | St 10.3.2010 20:58:21
Nmrázeček - Profil | St 10.3.2010 20:55:25
NKyselinár - Profil | St 10.3.2010 20:43:51
NKyselinár - Profil | St 10.3.2010 20:40:28
Njambo - Profil | St 10.3.2010 20:21:41
NPája7 - Profil | St 10.3.2010 20:20:39
Njambo - Profil | St 10.3.2010 20:17:57
NKa-vec - Profil | St 10.3.2010 20:14:28
Njambo - Profil | St 10.3.2010 20:11:10
Kde to žije - kaprařina
15:34NKrátkodobá kaprařina x 10021
13:02NKyjský rybník, Džbán 50911
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
9:46NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...





















