Kam na rybářskou dovolenou za slušný peníze?

Plánuju už výpravy na příští rok a vzhledem k tomu, že na tejden bych chtěl vzít i svojí drahou polovičku tak hledám nějakou chatu nebo karavan u vody za slušný peníze. Pokud o nějaký víte nebo třeba někdo by i pronajal tak budu rád za informace. Předem díky
Autor diskuse: Honza - Profil , 7.12.2008 kaprařina - revíry, cestování

F.T.M. - Profil | Út 12.2.2013 2:04:59

juny93 >> Tady máš ještě jednu :-)))))) Musí ti být jasné, že potom je to tam "mrtvá voda" :-(((((

    F.T.M. - Profil | Út 12.2.2013 1:52:09

    HonzaR. >> Maďarsko - Ecsed, poslední dobou tam bylo několik kamarádů a podle nich to tam nemá chybu :-))))))))). Pěkné prostředí, super ryby a hlavně klídek a pohoda u vody.

      F.T.M. - Profil | Út 12.2.2013 1:38:17

      juny93 >> Co tam chceš dělat ?????? Rybářský kemp je zavřený a okolo je to samý soukromý pozemek(včetně ostrovů). Leda tak, že si s prutem sedneš na nuda pláž :-)))))) Já být tebou tak raději jedu někam jinam. Když tam chytíš např. nějaký sraz tak můžeš jít akorát na pivko a nebo tancovat :-)))) Pro mě tato lokalita "palec dolů".

        darrow - Profil | Út 12.2.2013 1:07:06

        HonzaR. >> pridte ku mne do IRL...

          juny93 - Profil | Po 11.2.2013 22:11:13

          chystám jse na píšťanské jezero do žernosek neznám tu vodu tak doufám že uplně nesklamu sám sebe a mojí polovičku .jezdí tam někdo tady? budu rád za skušenosti děkuji

            jambo - Profil | Po 11.2.2013 21:47:04

            to ses po letech probudil :-)) a nejenom tady :-))

              rover - Profil | Po 11.2.2013 21:45:53

              HonzaR. >> Zdá se, že už jsi za hranicí "všedních" dnů, ...tady netřeba radit.

                HonzaR. - Profil | Po 11.2.2013 21:40:36

                Někdo nějaký typ?

                  Žíža - Profil | St 24.12.2008 13:08:20

                  ahoj,sháním nějakou chatku na Orlíku na dovču,hlavně na ryby.Nevíte někdo o něčem?Děkuji!
                  Přeji hezké vánoce!

                    Zip1 - Profil | St 10.12.2008 23:25:44

                    nazdarek Lipno bylo opravdu letos hrozné krmení že by bylo vykrmené prase bylo nas tam víc a propadák roku hrozný ptal jsem se domorodců a ty to potvrdili samej bolen a kaprařina v.........
                    a co se týče cen trochu dost draho

                      Maco - Profil | St 10.12.2008 21:32:07

                      Jirka HL: taky by mně zajímaly nějaké informace k té Oravě, tam sem prosím něco šupni :o)

                      Díky moc!

                        Honza - Profil | Út 9.12.2008 21:09:29

                        Jirka HL.>> nemáš na ně třeba odkaz nebo nějakej kontakt? Když tak mi ho prosím pošli do SZ. Díky

                          Honza - Profil | Út 9.12.2008 21:08:30

                          Zdack>>Na ty jsem koukal a je to tam zajímavé. Tys tam už byl? Můžeš prosím tě napsat nějaký informace ze své zkušenosti? Díky

                            Zdack - Profil | Út 9.12.2008 18:48:48

                            Zkus se podívat na stránky www.chatky-zrubek.cz. Je to tam super.

                              Jirka HL. - Profil | Út 9.12.2008 18:42:47

                              Honza: Ahojky, jestli ti můu poradit tak zkus Oravskou přehradu, dá se tam domluvit hausbot, zaveze tě kde budeš chtít a na zavolání ti přiveze proviant nebo co budeš chtít a za slušný peníze,asi 7000 slovenských na týden, může ti to zakotvit třeba u břehu kde budeš chytat a spát na vodě.

                                Mufty - Profil | Út 9.12.2008 17:24:42

                                HonzaR. >> Honza >> za 7000,- mozesi ist aj k moru ale kapre okolo 10 kg sa tam tazko chytaju. Ak by vas bylo vic tak to vyde levne, pretoze je to cena za objekt a nie za osobu. premluv nekoho z webu :)

                                  Alesek UJD - Profil | Út 9.12.2008 17:07:23

                                  Zdarek tenhle problem taky resim a dost mi pomohla tahle stranka zalezi jen na kraji kde chces chytat.Tak hodne stesti. http://www.rybarka.cz/

                                    Redfish_Brno - Profil | Út 9.12.2008 16:47:16

                                    snook >> To je přesně na míru pro studenty :-))

                                      Eli - Profil | Út 9.12.2008 16:37:53

                                      Stanley 87 >> jó to se někdo má:) Už zkoušela násaďáky s matchkou, ale nějak jí to nechytlo, třeba časem

                                        Stanley 87 - Profil | Út 9.12.2008 13:32:54

                                        Eli >> Mno tk přítelkyni dej prut at pozná co dokáže malej cejnek s feederem nebo to napětí když se potápí splávek,....Mojí přítelkyni to taky nelákalo a ted mě na ryby tahá

                                          Eli - Profil | Út 9.12.2008 12:57:33

                                          Moravadream >> tvrdou realitu:)

                                            Moravadream - Profil | Út 9.12.2008 12:55:57

                                            Eli >> něco mi to připomíná

                                              Eli - Profil | Út 9.12.2008 12:48:32

                                              Stanley 87 >> v tom případě má někdo štěstí na ženský. Já tu mojí nedostanu k vodě ani párem volů, natož aby s timhle přežila tejden někde u rybníka:)

                                                Stanley 87 - Profil | Út 9.12.2008 12:32:03

                                                Eli >> Mno tak koupačka,opalovačka,pivísko:-)určitě by si něco našla

                                                  akvarista - Profil | Út 9.12.2008 12:31:52

                                                  štrkovisko komjatice,najdeš to i na webu,dobře zarybněný,pěkný okolí

                                                    Mafi - Profil | Út 9.12.2008 12:30:07

                                                    HonzaR. >> Honza >> Zkus se podívat na stránky Lipna - dá se tam najít slušný ubytování v chatkách a ryby tam taky ještě nějaký jsou.!

                                                      Eli - Profil | Út 9.12.2008 12:20:55

                                                      Stanley87: tak Vášův mlýn je celkem fajn, ale nedovedu si představit, co tam bude dělat Honzova drahá polovička(za předpokladu, že je nerybářka)

                                                        Stanley 87 - Profil | Út 9.12.2008 10:24:46

                                                        Slyšel jsem že Vašův mlýn není vůbec špatnej

                                                          Honza - Profil | Út 9.12.2008 10:18:45

                                                          mirmen>>Jako dát za chatu 7000 za tejden je doně předražený. Do těch 3000 by to ještě šlo.

                                                            snook - Profil | Po 8.12.2008 22:42:50

                                                            Ahoj tak tady je neco pro tebe..urcite si vyberes jen si nachystej kesenu! www.fishquest.com

                                                              mirmen - Profil | Po 8.12.2008 22:34:22

                                                              jakej je rozdíl mezi slušnejma a neslušnejma penězma?

                                                                oskus - Profil | Po 8.12.2008 13:17:00

                                                                Moravadream >> Jak jsme tam byli tak tam bylo dost muškařů.Zavolej si tam a uvidíš.

                                                                  Moravadream - Profil | Po 8.12.2008 13:01:10

                                                                  oskus >> ok tak děkuji za info v zimě si tam brnknu na ty dírky a pak zkusím kaproně:), nebo nevíš ještě jestli se tam daj třeba teď potrápit duháci na vláčku?