"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NPalo - Profil | Ne 8.3.2009 10:17:31

To samý místo před 14 dnama

    NPalo - Profil | Ne 8.3.2009 10:13:31

    A poznáš tohle místo ty - nápověda asi uprostřed seděls, když jsme byli na podzim na rybách.

      NPalo - Profil | Ne 8.3.2009 10:06:32

      paia >> já to poznal - to je Krakonošovo - teda moje království:-)))

        Npaia - Profil | Ne 8.3.2009 0:32:38

        kdopak pozná tenhle flek? je to z podzimu, takže letos to tam může vypadat úplně jinak.

          NVAlos - Profil | Po 2.3.2009 8:37:32

          Neděle - 471050

            Nantony - Profil | Pá 27.2.2009 19:11:43

            TaH >> TH >> nic mě do toho není, tu diskuzi. o které píšeš jsem četl celou, mám tam i nějaký příspěvek, ale té špiny už bylo na miglanca naházané docela dost.
            Nepatřím mezi jeho zastánce, jak by se mohlo zdát, sám jsem tam ukončil členství někdy v roce 2002, ale mám to asi v povaze se zastávat těch, co se nemůžou bránit, což v tomto případě tak je.
            Daleko lepší řešení takových situací by bylo - prostě tam nejezdit, nedávat jim peníze za povolenky, neúčastnit se závodů, prostě je ignorovat. Když pošleš do řiti třeba mě, potom si ale ode mě koupíš povolenku na dírky na můj rybníček (který nemám), tak hádej, kdo bude spokojenější, jestli ten, kdo si ulevil, že na dotyčného naházel kýbl hoven, nebo ten, co (obrazně) teď kůří havanu někde v hospůdce a chrochtá si, jak do něho ti lidi pořád cpů peníze. Jo, tady si zanadávat možem, ale to je tak asi vše.
            hola
            antony

              NTH - Profil | Pá 27.2.2009 16:28:43

              poool-PavelSečka >> Tady si o něm přečteš více,hlavně na začátku diskuse,řekl bych ,že to vše negativní co o něm napsali je pravda. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=615480

                Npoool-PavelSečka - Profil | Pá 27.2.2009 15:10:55

                TaH >> TH >> ..dobrý hospodář

                  NTH - Profil | Pá 27.2.2009 10:36:42

                  poool-PavelSečka >> Jen jeden nešel zpět do vody,dali jsme ho hospodářovi,aby jsme mu trochu zalepili hubu.Jinak plavou dál.

                    Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.2.2009 22:59:11

                    TaH >> TH >> člověče tak to jsem ještě nezažil. a doufám ani nezažiju!! ..no jo, ale nesmíš ty sumce hned udit:))

                      NTH - Profil | Čt 26.2.2009 22:41:42

                      poool-PavelSečka >> To já jo,jednou hned půl hoďky po příjezdu,sedli jsme vedle skupiny důchodců(domorodců),dojela nás zkontrolovat Policie.Když nás patřičně prověřili,zjistili že je vše OK,tak na dotaz proč právě my,odpověděli,že to bylo na udání.Někomu s těch domorodců asi nelíbylo že chceme zavážet,si nelenili zavolat PČR,jako kdyby nestačila RS.A to jsem měl spoustu takovích situací kdy se i RS snažila najít nějakou drobnost za co by mě mohla sebrat papíry,naštěstí mám vždy vše OK.To jsou zkušenosti z vod,které jsem navštívil mimo naše místní a takovéto věci se stávají i na soukromích vodách,o tom raději psát nebudu,musel bych se rozčílit.Za zmínku stojí jen to,že minulí rok jsem navštívil Luhačovickou přehradu a když jsem tam s bráchou tahal už myslím desátého sumca,tak se řád změnil v průběhu jednoho dne a to proto,aby jsme je už nemohli lovit.

                        Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.2.2009 22:28:21

                        TaH >> TH >> já bych to neviděl až tak černě. pokud se člověk chová jak má tak není problém. ..tím nechci říct že by to u tebe bylo jinak! ..ale jen z vlastní zkušenosti můžu potvrdit že jsem nějaké problémy na cizí vodě ještě nezažil. bohu dík! ..a že jezdím převážně po "cizích" vodách.

                          NTH - Profil | Čt 26.2.2009 22:10:41

                          poool-PavelSečka >> ten Os.....je přece označen na stromech barevným pruhem,jako jeho hranice,tuším to bylo červenou barvou.

                            NTH - Profil | Čt 26.2.2009 22:07:33

                            poool-PavelSečka >> kukni sem http://www.mrk.cz/clen.php3?id=5601&kw=lubomír|kaluža

                              Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.2.2009 22:03:24

                              TaH >> TH >> dal jsem ho tady do vyhledávače a nevím o koho přesně jde. asi ho znát nebudu. nebo možná jen od vidění. a jaké nabarvené stromy. myslíš ty turistické?

                                NTH - Profil | Čt 26.2.2009 21:43:51

                                poool-PavelSečka >> Vývěsku jsem ani neviděl, nějak jsem to tam neštudoval, když jsem viděl ty nabarvené stromy, tak jsem se raději přesunul.Teď nad tím přemýšlím, je to i na pravé straně po proudu?Já jsem byl jen na levém.Co ten Kaluža,neznáš ho?

                                  Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.2.2009 21:38:48

                                  TaH >> TH >> tak to bych ti kecal kdybych ti řekl že u tam toho keře to začíná a u tám toho klacíku končí. to nejde takto popsat. ale vyznačení máš na břehu na vývěsce.

                                    NTH - Profil | Čt 26.2.2009 21:32:20

                                    poool-PavelSečka >> Kdysi jsem si tady na Mrku psal s nějakým L.Kalužou(Backsides),je tam někde od vás,domlouvali jsem společnou akci.Potom se nějak odmlčel a už jsem o něm neslyšel,Neznáš ho?Nevíš co s ním je?

                                      NTH - Profil | Čt 26.2.2009 21:29:43

                                      poool-PavelSečka >> co ten Os.....1 a Os......2,je někde nějaká mapa kde je to vidět přesně,odkud to začíná a kde to končí.Jednou jsem si našel místo a po chvilce jsem zjistil že jsem na území Os......,byl tam nějaký památník.Procházet se mě to nechtělo odkud kam to sahá,tak jsem se spustil trochu níž.

                                        NTH - Profil | Čt 26.2.2009 21:24:17

                                        poool-PavelSečka >> No dyť,není to sranda,vrtule něco stojí.