"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

Nkečemot - Profil | St 11.3.2009 15:31:57

mufik. nazdar díky za radu , asi si seženu tu vazelínu v té tubě . a v případě že bych nemohl složit ten naviják tak si vyžádám tvou adresu a zašlu ti hromádku šroubku ! ha ha ha !

    Nmufik - Profil | St 11.3.2009 8:10:58

    kečemot >> jak píše TH nic na tom rozdělání není nemusíš ho rozebrat do posledního šroubku. Zkus to prozačátek na něčem starším a uvidíš sám a k te vazelíně,dej tam určitě vodní ložiskovu ma většinou bílou barvu je o moc lepší než običejná třeba červená. Nemusíš pak mazat tak často a líp se čistí ta stará.

      Nkečemot - Profil | Út 10.3.2009 21:09:58

      moravdream. to je vnorovsky jez .

        Nkečemot - Profil | Út 10.3.2009 21:03:51

        antony nazdar tobych od kolegu z blízkého víchodu nečekal , velmi zajímavá je ta pasáž v posledních dvou větách ! jo a děkuju všem za radu !

          NMoravadream - Profil | Út 10.3.2009 20:57:07

          kečemot >> vodkud je to foto?

            NTH - Profil | Út 10.3.2009 20:45:39

            kečemot >> Kdysi mě v servisu doporučili vazelínu na kola, tak používám ji, koupím ji v tubě jako zubní pastu.neboj se to rozdělat, nic na tom není.To WD na to není, maximálně ti to přestane pískat, ale namazané to moc nebude.

              Nantony - Profil | Út 10.3.2009 20:45:23

              kečemot >> WD40 je docela agresivní, ale pokud se ti osvědčil, tak proč ne. Já používám vazelínku, která byla přiložena k multíkům, teď ji dávám do všech navijáků, které si troufnu rozebrat, ale s tou mijí docházkou, kdy navijáky namotají pár stovek metrů ročně ani mazat nepotžebují. Tady ti dám jeden příspěvek, jak to dělají naši kolegové na blízkém východě, zajímavé čtení.
              პროკრედიტ ბანკი, საქართველოს ახალი ინიციატივა: ბანკის ფილიალებში “კლიენტის კუთხე” მოეწყობა
              პროკრედიტ ბანკმა ადგილობრივი მეწარმეების მხარდასაჭერად ახალი პროექტის განხორციელება დაიწყო. პროექტი “კლიენტის კუთხე” ბანკის კლიენტებს, რომლებიც სხვადასხვა სახის ბიზნესით არიან დაკავებულნი, საშუალებას მისცემს თავიანთი პროდუქცია ბანკის ფილიალებში გამოფინონ და ფართო საზოგადოებას გააცნონ.

              hola
              antony

                Nkečemot - Profil | Út 10.3.2009 20:38:42

                tady je jedno omluvné foto !

                  Nkečemot - Profil | Út 10.3.2009 20:33:58

                  nazdar pánové chtěl sem se zeptat jaky používate olej na mazaní navijáku ? ja používam wd40 , dělám dobře ? a to pouze že nic nerozdělávám a jen prostříknu zvenku . ( kdybych ho rozdělal tak už se stim nedomluvím ) dik za odpověd omlouvám se za to že se muj dotaz netyka otazky ! ale tady je to samí odborník !

                    NOrf - Profil | Út 10.3.2009 14:47:52

                    už aby bylo jaro- léto - podzim.....tady vzpomínka na letní ráno u moravy

                      NVAlos - Profil | Po 9.3.2009 7:58:03

                      Palo >> I mně to připadá moc známé:-D

                        NOrf - Profil | Po 9.3.2009 7:24:04

                        nedělní lov u moravy

                          NPecan - Profil | Ne 8.3.2009 19:35:27

                          Trezi.To je dnešní,že?

                            NTrezi - Profil | Ne 8.3.2009 17:21:39

                            Vase zprava

                              NTrezi - Profil | Ne 8.3.2009 17:20:43

                              m6

                                NTrezi - Profil | Ne 8.3.2009 17:18:22

                                Morava 6

                                  NbOB_iK - Profil | Ne 8.3.2009 17:02:58

                                  Na chytání to eště není.

                                    NPecan - Profil | Ne 8.3.2009 13:09:17

                                    Trochu starší foto.Kry zachytlé o pilíř na M5.

                                      Npaia - Profil | Ne 8.3.2009 12:46:45

                                      Palo >> ten jez je trošku přeplněnej, ještě nemáš vodu na zahradě?

                                        NRváč - Profil | Ne 8.3.2009 12:26:53

                                        paia >> ja bych mozna vedel kde to je:-)