Úspěchy v Luhačovicích

Jaké máte uspěchy na Luhačovské přehradě? Na co jste chytaly?
Za fotky bych byl taky rád. Předem děkuji
Autor diskuse: Zd3ndA - Profil , 28.1.2009 kaprařina - revíry, cestování
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NBest Carp - Profil | St 23.6.2010 23:38:43

Martimo >> čau prosimtě na jakém místě jsi chytal ?

    NMartimo - Profil | Pá 14.8.2009 13:09:01

    a pak ze to v luha moc nejde rikali okolni rybari.za 6 hod lovu na boilies a pelety kapri 79 cm a 8 kg a 50 a 51 cm.jeden zaber kolem 23:00 po zaseku upadl

      Nhanz.333 - Profil | St 5.8.2009 20:24:07

      čaute nevite jestli se muže po podzimnich zavodech chytat na luhačovich a jestli to ma cenu tam ještě jed třeba na tři dny dik za informacci

        NMartimo - Profil | Po 13.7.2009 20:05:49

        Spratter >> to je presne muj nazor,krome tech bylich ryb.kam to mam davat?jinak je to nejvetsi zlodejna jakou sem za 12 let rybariny zazil.sem tam jezdil kdyz to stalo 450 ty zavody ale pak sem pochopil ze davam penize lumpum

          Njarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:16:35

          Malda512 >> Ten tam bude na to dej jed.

            Njarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 20:16:06

            Freefish >> Tak tak zdráví základ pohody.

              NMalda512 - Profil | Čt 2.7.2009 17:01:19

              jarda 2004 >> dám ti vědět kdy to vypukne. Kluci tam jezdí ted tké pracovně tak 4x do týne.Jen doufám že se tam ukáže i pan hospodář tlučhuba.

                NFreefish - Profil | Čt 2.7.2009 15:05:07

                jarda 2004- Vidíš nad touhle variantou jsem ani nepřemýšlel.No zůstaneme radši u bivaků a zipů :-) zdraví je přece jen na prvním místě

                  Njarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 14:27:06

                  Freefish >> A to si vem že pokud budeš pořádně rozespalej tak to může skončit otřesem mozku no žádna sranda.

                    Njarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 14:26:00

                    Malda512 >> Dík za gratulaci a když bereš Novu já beru Primu ať to je komplet.

                      NFreefish - Profil | Čt 2.7.2009 13:46:42

                      jarda 2004- Já to taky nechápu,ale prostě tam jsou taková pravidla a je jasné,že tam nikdy nepojedu,protože běžet k záběru a otvírat u toho dveře klikou mě neláká B)

                        NMalda512 - Profil | Čt 2.7.2009 12:53:10

                        jarda 2004 >> Dobrá tedy. Beru kameru , foták a televizi Nova. Máš sakra pěkné kapry.Jen jsem ti mrk do karty. Gratuluji.

                          NMalda512 - Profil | Čt 2.7.2009 12:51:27

                          luli >> Tys tam byl s ním na rybách že se mu omlouváš?

                            NMalda512 - Profil | Čt 2.7.2009 12:49:48

                            luli >> Tvé chápání je momentálně na nule.Přešti si co jsem psal. Pak nemusíš zbytečně reagovat.

                              Njarda 2004 - Profil | Čt 2.7.2009 12:41:58

                              Malda512 >> Fajn já tam hodím oko jen dej vědět kdy to tam přesně bude a pak se domluvíme přesně.

                                Nmans - Profil | Čt 2.7.2009 12:09:59

                                luli >> to je jedno

                                  Nluli - Profil | Čt 2.7.2009 11:53:10

                                  mans >> promin jak sem to psal tak si to mezitim napsal ty

                                    Nluli - Profil | Čt 2.7.2009 11:52:01

                                    Malda512 >> jenze on nepise o kaprech ale cejnech napsal 70kg cejnu a ty pises o kaprech jestli to chapu dobre

                                      Nmans - Profil | Čt 2.7.2009 11:51:56

                                      Malda512 >> ale jako jenom cejnů a kdybych to sečetl tak jako já sem nechytal celí týden na feeder já sem myslel týden jsme tam byly ale jinak sem tak chytal tak 5 dní a to třeba ten jeden den jsme sa přestěhovali a tam sem jich chytil snád 5 a ten jeden den taky skoro vůbec nebrali to brali jenom kapři to sem jich chytil asi 7kusů 50

                                        NMalda512 - Profil | Čt 2.7.2009 11:20:31

                                        mans >> Za týden 70kg. Na mušově jsem jich chytil za 24 hodin (převedu to na kg) 120 kg. A to na mušově nejsou rekordní kapři.

                                          NMalda512 - Profil | Čt 2.7.2009 11:17:25

                                          jarda 2004 >>Tak to je vystiženo na jedničku.Jen mně mrzí že kvůli nějakýmu chytrákovi co má bujnou fantazii si budou ostatní rybáři dobíratz i ty mladý. Ale zase na druhou stranu pokud loví na svém revíru tak nemohou být zas tak blbí aby ještě lobovali za takovou stupidní reklamu. Pokud tam pojedeš tak doufám že se tam někde potkáme. Pokud mne budeš hledat tak budu u kádě s rekordním kaprem.

                                            Nluli - Profil | Čt 2.7.2009 10:40:15

                                            mans >> no na feedr par kapru ale vse okolo 45 az 55 jinak od ocek po cejny a jednoho uhore.. pro me celkem uspech

                                              Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 23:22:42

                                              Malda512 >> Hele tohle vedení je parta, která pro peníze udělá pomalu všechno to, co ti poslali v SZ je jen důkazem toho že to nemají v hlavách úplně v pořádku anebo naopak mají a lobování způsobem co předvádí mě jen a jen utvrzuje. Pokud někdo prohlásí, že v tomto revíru jsou největší kapři v ČR tak to je jen ukázka jak úzkoprsí a jednodušší jsou tito lidé, co hlásají tento blábol a ti mladí kluci v jejich stínu jim to chroupou bez skrupulí. Jediné přirovnání co k tomu jde napasovat je buranov hlásá bludy.

                                                Nmans - Profil | St 1.7.2009 23:07:28

                                                luli >> a cos na ten feeder chytil my jak jsme tam byly tak sem za týden chytil asi 70kg cejnú

                                                  Nluli - Profil | St 1.7.2009 22:32:46

                                                  mans >> jj byl sem tam na 3denim pobytu... ja chytal sice jen na feeder ale on na boilis a pelety...neco se chytlo ale porad sem chodil za rybareme oklo nas ...

                                                    Njudas.d - Profil | St 1.7.2009 21:49:32

                                                    Malda512 >> přeci by jsi tam nejěl:-))))

                                                      NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 21:37:26

                                                      jarda 2004 >> Asi se jim rozsvítilo v palicích.Zřejmně je Luhačovickej hospodář pěkný šprýmař.Asi před dvěma týdny mi přišla SZ. Tam stálo: Vůbec nic o zdejším revíru nevíš tak nemel blbosti. Jsou tak největší kapři v čr. Prý tam chci jet kvůli tomu abych pak mohl na mrku dělat hrdinu že jsem ty kolosy viděl na vlastní oči. Jednalo se o nějakého člena výboru. Tak jsem mu ani radši nepsal abych se nemusel dozvědět ještě další rekordy.

                                                        Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 20:42:02

                                                        Malda512 >> Co je zajímavé že v dřívějších diskuzích o Luha se ozvalo několik ortodoksních zastánců pana hospodáře a téhle vody a teť ať koukám jak chci se jeho věrní do diskuzí nehrnou. Čím to asi bude?

                                                          Nmans - Profil | St 1.7.2009 20:34:35

                                                          luli >> a chytals tam nekdy vůbec

                                                            Nluli - Profil | St 1.7.2009 20:09:40

                                                            taka blbost aby tam byl nejaky rekord mozna tam jsou nejake trochu vetsi ale vubec nehrozi aby se tahali takovi obri jak rikaji,,,, jinak na tech zavodech co nedavno byli se taky zadne rekordy netahali videl jsem ty ryby pekne jsou ale ne tak obrovske a pochybuju ze tamk nejake jeste o tolik vetsi jsou same kecy!!!

                                                              Nmans - Profil | St 1.7.2009 17:20:03

                                                              jak ttento je malí my jak jsme tam dojely tak tam byly boilisácci ty chytli ne 87 13,5kg kapra a ti za den takové chytli 3

                                                                NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 15:07:35

                                                                tomm >> Aha to je kapr. Já jsem myslel že je to tolstolobik. Ale místnímu hospodáři to je fuk. Já doufám že tam bude alespon luhačovický rekord.

                                                                  Ntomm - Profil | St 1.7.2009 14:58:30

                                                                  Malda512 >> To je ten evropský, nebo dokonce světový rekord?

                                                                    NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 14:57:21

                                                                    mans >> Největší kapr v luhačovicích. Jinak pěkná ryba gratuluji ti.

                                                                      Nmans - Profil | St 1.7.2009 14:46:29

                                                                      kdyžtak 82cm 10kg

                                                                        Nmans - Profil | St 1.7.2009 14:43:40

                                                                        tak teda taky něco pošlu bylo to chytlé minulí týden

                                                                          NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 14:23:44

                                                                          jarda 2004 >> aby ale aby tato jejích honba za manonem nebyl poslední.

                                                                            Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 14:20:56

                                                                            Malda512 >> Fiasko je némuže překvapit tohle už zažívají na závodech které jsou teprve honbou za bankovkama tohle lovení je jen kapkou v moří úžasných nápadů místního velení které prozřetelně plánuje veškerou svojí činnost.

                                                                              NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 14:05:46

                                                                              jarda 2004 >> Víš jak to je. To jsou lidi kteří i když vědí že to bude fiasko tak je nezajímá kolik lidí bude zuřit ale kolik lidí tam nechá bankovky.

                                                                                Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 14:01:01

                                                                                Malda512 >> Tak jest hospodář to přeháni a to pořádně ale jako obchodní tah to je dobré sice sprostota vůči lidem co mu to žerou ale tak to už prostě je.

                                                                                  NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 13:57:44

                                                                                  jarda 2004 >> Však jo. Já tam ale nebudu kupovat fotky toho rekordního kapra a ani žádné suvenýry.Nemám v plánu jim cpát po této reklamě peníze do kasy. Kdyby napsali budeme vypouštět přehradu a čekáme veliké ryby tak to beru. Ale takovej blaf. Zřejmně si hospodář plete tolstolobiky z kprama.

                                                                                    Njarda 2004 - Profil | St 1.7.2009 13:50:14

                                                                                    Malda512 >> Celkem jsem nad tím přemejšlel a jet tam znamen reagovat na tenhle paradoxně reklamní tah. Ještě podumám ale na 80% asi jo.

                                                                                      NMalda512 - Profil | St 1.7.2009 13:43:25

                                                                                      jarda 2004 >> Však se necháme překvapit. Dneska jsem tam byl pracovně a mluvil jsem tam z mistním rybářem. Bylo mi řečeno že by to mělo byt dokonce na intrnetu ON-line.Myslím ten výlov. Vůbec jím tam nikomu nic nevěřím. A toho rekordního kapra jím do rána určitě sežer nějaký sumec a nebo před výlovem odletí do teplých krajin. Pojedeš tam na výlov nebo ne?

                                                                                        Njarda 2004 - Profil | Út 30.6.2009 22:57:19

                                                                                        Freefish >> Celkem nechápu nač osvědčení a proč jednu noc? Ale celkem mne to nepřekvapuje LUHA jsou LUHA a místní smetánka je jen důkazem toho co se tam děje. Ale z tím rekorde to je opravdu dementní prohlášení.

                                                                                          Njarda 2004 - Profil | Út 30.6.2009 22:51:57

                                                                                          Malda512 >> jak já se těším na to divadlo co tam propukne to se nedá ani vypovědět a moc mne zajímá co vyřkne tisková mluvčí když tam bude těch rekordů takové hafo.

                                                                                            NMalda512 - Profil | Út 30.6.2009 19:15:53

                                                                                            Best Carp >> Omi to první vypustí a za týden budou zvát lidi aby se přišli podívat jak vypada přehrada bez vody. ty kapry trofejáky odvezou aby neměli zánět spojivek z fotoaparátů.

                                                                                              NBest Carp - Profil | Út 30.6.2009 13:32:54

                                                                                              nevíte někdo přesný datum vypuštění luhačovické přehrady? nobo konec rybolovu díky

                                                                                                NZd3ndA - Profil | Út 30.6.2009 12:41:30

                                                                                                aliali >> Jestli potřebuješ nějaké info tak napiš icq nebo piš na SZ

                                                                                                  NZd3ndA - Profil | Út 30.6.2009 12:40:47

                                                                                                  Gočik >> www.rybari-luhacovice.cz tam by mnělo být vše

                                                                                                    NGočik - Profil | Út 30.6.2009 11:55:46

                                                                                                    Pánové nevite náhodou někdo kontakt na chatu u přehrady, na pronájem?

                                                                                                      NMalda512 - Profil | Út 30.6.2009 11:42:48

                                                                                                      Jen mne zajímá který z nich bude mít na podzim těch 40kg a přes 1metr. Uvidíme při výlovu.Luhačovice Jsou jen škrobárna. Tam nejde o ryby ale o prachy. Však jen místní hospodář si už mne ruce jak vytřískají prachy z výlovu.Už se těším na to fiasko.

                                                                                                        NFreefish - Profil | Po 29.6.2009 21:32:54

                                                                                                        Ryby tam asi jsou ,ale podmínky pro kapraře tragické! Chtěl jsem tam jet na týden,ale řekli nám,že můžeme bivakovat jen jednu noc a pak se musíme někde ubytovat nebo si sehnat osvědčení ,že máme ubytování :-o no hnus!!!! Jde vidět o co tam jde prachy a zas prachy :-(((

                                                                                                          Naliali - Profil | Po 29.6.2009 20:41:46

                                                                                                          Zajímalo by mě jak to tam vypadá teď po těch bouřkách ? Dá se vůbec chytat ?

                                                                                                            Naliali - Profil | Po 29.6.2009 20:14:05

                                                                                                            Jedu na Luhačovice poprvé. Budu tam týden. Můžete mi někdo poradit co a jak. Díky

                                                                                                              NZd3ndA - Profil | Ne 19.4.2009 12:13:36

                                                                                                              Včera 73cm 8.6kg. Asi o 150 metrů vedle mně vytáhli sumca 193 na kuku.

                                                                                                                NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 12:43:28

                                                                                                                longer

                                                                                                                  NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 11:04:02

                                                                                                                  a eště jedna a koncim

                                                                                                                    NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 11:02:18

                                                                                                                    9,8kg omlouvam se za kvalitu a za tu misku

                                                                                                                      NhynekL - Profil | Po 13.4.2009 10:30:26

                                                                                                                      az na potreti se nam podarilo udělat záběr od ryby. Nej kapr 86cm a 12,4kg. jinak kapri od 5 do 10,5kg

                                                                                                                        Nbik kapr - Profil | So 4.4.2009 18:05:14

                                                                                                                        bedny >> byli jsme tam týden a celkem jsme si tam dobře zalapali, tady máš dukaz

                                                                                                                          Nbik kapr - Profil | So 4.4.2009 18:01:27

                                                                                                                          TaH >> TH >> já sem tam byl vloni před zavody a malejch kapříku kolem padesátky jsem tam za dopoledne lapnul celkem dost já si myslim že je to hodně zarybněná voda aš moc.......

                                                                                                                            NTH - Profil | So 4.4.2009 11:10:36

                                                                                                                            bedny >> cos čekal, když se chytne něco do závodů, budou to jen ty co se pouští, před závodama tam něco málo nasype, aby se neřeklo a jeto.Poté se to do čtrnácti dní vychytá a je to tak jak to bylo před tím.takto to chodí už nějaký rok po zpátku, chytačka jen chvilku po závodech, poté musíš stražit na ty 70+.V létě si můžeš chytnot nějakého sumíka a na podzim jdou dobře candáti.Za 6000.- jako za darmo :-))))))))))

                                                                                                                              Nbedny - Profil | Pá 3.4.2009 23:32:12

                                                                                                                              Včera sem byl již po třetí na Luhačovské přehradě a pouze bílá ryba . Rybáři místní domorodci mi říkali ,že prvního kapra mají cca při 40-cáté docházce. Takže jak to bude letos kdy se bude přehrada vypouštět na podzim,mně hodně straší .

                                                                                                                                Nkocour 2 - Profil | Po 30.3.2009 19:20:22

                                                                                                                                hynek79 >> jo,jo potvrdil jsi mi to...

                                                                                                                                  Nhynek79 - Profil | Po 30.3.2009 18:53:01

                                                                                                                                  kocour 2 >> odpoved uz znas

                                                                                                                                    Nkocour 2 - Profil | Po 30.3.2009 14:16:04

                                                                                                                                    hynek79 >> když se daří,tak se daří...předpokládám,že přišel na 3xl :-)

                                                                                                                                      Nhynek79 - Profil | Po 30.3.2009 11:25:00

                                                                                                                                      TaH >> TH >> ja jsem ho nevazil, ale byl to macek

                                                                                                                                        NTH - Profil | Ne 29.3.2009 16:58:24

                                                                                                                                        hynekL >> Super úlovek,kolik vážil? Přinesla ho velká voda,na jaře tam toho bývá hodně,hlavně pod kempem.

                                                                                                                                          NhynekL - Profil | Ne 29.3.2009 11:50:08

                                                                                                                                          vcera poprve v luha

                                                                                                                                            NTH - Profil | Út 10.3.2009 23:02:03

                                                                                                                                            OlinP >> Zdravím,tak letos bude chytačka v Luha?Přeju hodně úlovků.Chytali jsme tam kapry i když byl led.Stačilo aby se ho vzadu trochu stratilo.

                                                                                                                                              Njarda 2004 - Profil | Po 9.3.2009 22:04:36

                                                                                                                                              OlinP >> Pohár na dírkách? Taky zajímavé.

                                                                                                                                                NOlinP - Profil | Po 9.3.2009 20:49:59

                                                                                                                                                Vsobotu jsem to byl omrknout a je to ještě celé pod ledem.

                                                                                                                                                  Nbik kapr - Profil | Po 9.3.2009 18:37:48

                                                                                                                                                  Zd3ndA >> Tady máš něco z Luhačovic.Tatovi se tam hodně dařilo.

                                                                                                                                                    Nsmrž - Profil | Po 9.3.2009 16:35:44

                                                                                                                                                    Přehrada se bude vypouštět NEJDŘÍVE na podzim. A to ještě není jisté, prej vše záleží na jednání s Povodí Moravy,a.s.

                                                                                                                                                      Nštikobijec - Profil | Út 3.2.2009 18:55:21

                                                                                                                                                      tak to je super,docela se těším na zavody, jinak díky.

                                                                                                                                                        Nsmrž - Profil | Út 3.2.2009 18:34:31

                                                                                                                                                        jarní závody na 100% budou.
                                                                                                                                                        Přehrada by se měla začít vypouštět až na podzim, ale přesný termín nevím. Víc se dozvíme po výroční schůzi místního spolku, takže budeme Vás informovotat.

                                                                                                                                                          Nštikobijec - Profil | Út 3.2.2009 18:14:50

                                                                                                                                                          no uvidíme zítra tam zavolam,

                                                                                                                                                            NSádra - Profil | Út 3.2.2009 18:12:27

                                                                                                                                                            štikobijec >> Podle toho co vím, zatím ještě není přesně rozhodnuto. Teprve se začíná jednat. Předběžně se by to měl být konec podzimu.

                                                                                                                                                              Nlojd - Profil | Út 3.2.2009 18:08:59

                                                                                                                                                              Vypustene by met jeste nemeli byt.Mam takovy dojem ze se rikolo nejak nap odzim ze se bude vypoustet a bagrovat ale co je natom pravdy???