"Můj lov" z řeky Moravy

Zdravím všechny, kteří chodí chytat na tuto krásnou řeku. Chtěl bych vytvořit něco podobného, jako je sekce "Můj lov", ale pouze s fotkami všeho, co se týká této řeky ...
Autor diskuse: ruprd - Profil , 25.9.2008 dravci - ostatní

NZajda - Profil | Čt 26.2.2009 21:20:08

Kluci, hlavně trochu kódovaně...U nás na pomezí sever x jih, ten tlak docela sílí..:-(

    Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.2.2009 21:18:21

    TaH >> TH >> projel a několikrát:) tam zavadíš jen o strom nebo nohou motoru o odno.

      NTH - Profil | Čt 26.2.2009 21:07:39

      poool-PavelSečka >> Tak to rozjeď, hoď něco do placu, nebo to udělám já.Už jsi projel s motorem ty osypané břehy?Nebo jak se to jmenuje, kua já se vždy bál že tam o něco zavadím.

        Npoool-PavelSečka - Profil | Čt 26.2.2009 21:02:20

        tady je zase nějak mrtvo:((

          Npoool-PavelSečka - Profil | Po 23.2.2009 13:22:01

          Orf >> zaparkovat, v bufetu jedno na stojáka a hurá na ně.

            NZajda - Profil | Po 23.2.2009 13:20:29

            Orf >> Bohužel není Morava jako Morava...:-(

              NOrf - Profil | Po 23.2.2009 13:13:20

              poool-PavelSečka >> jojo zlatá naše morava takhle to prostě funguje a to je good

                Npoool-PavelSečka - Profil | Po 23.2.2009 10:06:19

                Topi >> auto i s vlekem jsem nechával kousek od bufetu před barákem. zazvonil jsem s lahvinkou v ruce u baráku a bylo pohlídané.

                  NLada78 - Profil | Ne 22.2.2009 16:42:47

                  Orf >> Asi myslíš to betonové koryto. Tam nic nebylo,až v salajce. Skoda že to zavezli u ústí do Kyjovky,tam jsem chodil rád.

                    NOrf - Profil | Ne 22.2.2009 16:38:45

                    Lada78 >> část teplé vody ještě teče do salaje, tak tam by to taky nemuselo být špatný.

                      NLada78 - Profil | Ne 22.2.2009 16:32:57

                      Orf >> Na zimu ted ideální voda,ale říkám,nevím jestli tam chytání vaše MO toleruje,nebo to patří lesákům,nebo je tam úplný zákaz.

                        NOrf - Profil | Ne 22.2.2009 16:30:16

                        na tepláku dle sdělení naší MO se nemůže. myslím to je i ted vyvěšené na nástěnkách. Schválně se juknu v týdnu

                          NLada78 - Profil | Ne 22.2.2009 16:28:06

                          promin,že jsem to neupřesnil,chodíval jsem tam jako děcko,před dvěma lety jsem tam kolem jel a sedělo tam nekolik lidí,kteří ale když viděli pana W,tak brali nohy na ramena-myslím teplák

                            NOrf - Profil | Ne 22.2.2009 16:24:03

                            Lada78 >> počky co myslíš moravu nebo teplák, nebo salaju?

                              NLada78 - Profil | Ne 22.2.2009 16:23:15

                              Orf >> Neni to v Rybářském řádu,tak nevim

                                NOrf - Profil | Ne 22.2.2009 16:22:31

                                Lada78 >> proč by se nemohlo?

                                  NLada78 - Profil | Ne 22.2.2009 16:18:36

                                  Orf >> Víte nekdo,jestli se smí chytat za Elektrarnou v Hodoníně?

                                    NOrf - Profil | Ne 22.2.2009 15:10:48

                                    Topi >> tak jak pecan tam si myslím nebude problém s autem. A nebo ho dej kousek do vesnice a bude v poho. tady bych se toho nebál.

                                      NPecan - Profil | Ne 22.2.2009 14:40:21

                                      Topi.U přístavu v Rohatci Kolonii ti ho nikdo nevykrade.Přímo u přístavu má občerstvení jeden známý a ten je tam jaro-léto nonstop tak že v poho.

                                        NTopi - Profil | Ne 22.2.2009 14:14:41

                                        Orf - ® To vim ale myslel jsem nejake misto kde muzu nechat auto a jet na clunu jinam a nemet strach ze me ho nekdo vybere.