Maďarský kapr 2009

Ahoj,příští rok bych rád jel na kapry do Maďarska.Nemám žádné zkušenosti,dejte někdo typ.Dá se koupit povolenka přes internet?
Autor diskuse: Indianos - Profil , 17.8.2008 kaprařina - revíry, cestování
20 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nemiliano - Profil | Út 19.8.2008 13:48:58

a co nějaké ryby??? nebyly by???

    NSmetana - Profil | Út 19.8.2008 10:36:25

    snake-To je nádhera......Už jen chytat na takovéto vodě musí být neskutečný zážitek.

      Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:39:50

      Vše státní vody,cety provázené mnoha útrapami a strastmi ale rád na ně vzpomínám.

        Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:36:37

        Tak ještě přidám ať naladím Atmosféru :-)

          NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Po 18.8.2008 19:30:55

          snake: To mě povídej..o)§

            Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:30:07

            Luděk-Jo jo ale bylo krásně :-) Už se těším na podzim :-)

              Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:28:39

              Taky jednu z Hu přidám no :-))

                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Po 18.8.2008 19:24:04

                snake: Hezký Dunaj.o))§

                  Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:22:27

                  Taky jednu z Hu přidám no :-))

                    Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:15:48

                    Luděk-Mooooc pěkný :-)) To bude ňákej brčálníček co :-)

                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Po 18.8.2008 19:12:48

                      Takovej kačák..o)§§

                        Nsnake - Profil | Po 18.8.2008 19:03:16

                        Osobní zkušenosti mám jen ze státních vod a ty nehodlám nijak šířit jsou opravdu dost cenné a stálo mě to dost času.Byl sem na jediné soukromce v Hu a to už je pár let nazpět jednalo se o Haromfu.I zde je nutno zamlouvat místa několik měsíců předem oblíbili si ji nejen Češi ale i zahraniční rybáři.

                          NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Po 18.8.2008 18:40:43

                          trtas: Copak se vám tam stalo.?))
                          soulfly: No tak to se máš na co těšit..o)§§

                            Ntrtas - Profil | Po 18.8.2008 17:20:12

                            http://cenger.wz.cz/index.htm akorat jedna rada na polozske je treba se obednat at to s tebu nevyjebe jak s nama

                              Nsoulfly - Profil | Po 18.8.2008 17:16:42

                              Indianos - Zatím ne. Za měsíc jedu na Merenye a příští rok uvažuju o zeleným pekle.

                                NIndianos - Profil | Po 18.8.2008 16:47:51

                                mužeš mi nějaký doporučit z vlastní zkušenosti.dík.

                                  Nsoulfly - Profil | Po 18.8.2008 15:01:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tahle stránka ti dost pomůže. Jen si vybrat. http://cenger.wz.cz/index.htm

                                    Ncerrtik - Profil | Po 18.8.2008 13:48:40

                                    Indianos - ®: snake tím nejspíš myslel merenye...koukni na www.merenye.carp.hu, to jsou jejich oficiální stránky, ale v maďarštině...je to rybník kolem 100ha, někde píšou míň, někde víc a je to absolutní vana s převážně bahnitím dnem...

                                      NIndianos - Profil | Po 18.8.2008 13:44:57

                                      napiš mi něco víc o té vodě co znáš

                                        Nsnake - Profil | Ne 17.8.2008 20:58:51

                                        Ne nedá pokud se tedy jedná o státní vody.Jak to chodí na soukromých revírech v Hu netuším, ale spíš ne maximálně si můžeš zajistit termín a to vím jen o jedné vodě u které to je možné.