- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Šebkův rybník a kapři.
Máte někdo zkušenost?
Jak je velký?
Možno i na email. Dík za odpovědi
Jak je velký?
Možno i na email. Dík za odpovědi
Autor diskuse: standis - Profil , 12.8.2008 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NPallermo - Profil | Po 12.3.2012 15:09:48
Špek >> aha tak to jo takze to je pekny teda :D tak to chce tam vyrazit ve vice lidech aby jeden sel na 3 a jeden na 6 tku :D akorat oni to tam maj tak blbe napsane takze nevim kolik to tam stoji a jesli se plati za ty pristresky a tak :D jel bych tam na 5-6 dni
NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 15:04:43
Pallermo -tam je to malé, takže je to uplně jedno, hloupka je po celém rybníku skoro stejná ad si na hloubce či mělčině mi sme byli na 4 5 a 6 a uplně stejné akorád že pokud bude nikdo na 3 čí 6 a ty budeš na hrázi jsi omezen nahozem do dálky
NPallermo - Profil | Po 12.3.2012 14:58:43
Špek >> pekne fotecky a jaky misto bys doporucil ja premyslim o miste cislo 4
NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 14:51:12
Já tam byl vloní, a kdo je zvyklí na vetší vody, bude sklamán, nejni to opravdu moc velké,a možná bych se hádal že to ani ha,nemá.Ale je fakt že je tam pěkně a klid.Cena je sice viší,ale zato tam máte dva záchody,jeden suchý druhý splachovací, sprchu, příštřešký,chaty ,které jsou nadstandartně vybaveny.Co se týče ryb, za tři dny sem tahal jen jeseterý a až 4 den kdy se zatáhlo a začalo pršet,tak sem vytách 8 kaprů asi za 5 hodin,a to mě ještě 4 spadli.Všechny měli kolem těch 12kg a kolega tahal amura který než sem stačil ho podebrat tak mu to upálil,ale musím říct že mel určitě přes metr a dobrejch 12kg .Takovou lopatu sem ještě neviděl. Komu nevadí malí rybník tak doporučuji,Ryby se tam nachytat daji,ale i přez to že je to malej kachnák,tak to nejni jednoduché je ulovit!!! Přeju hodně zdaru
NPallermo - Profil | Po 12.3.2012 14:42:57
kdo jede tam letos klidne se pridam :D a rad uvivam hodne infa o tomhle jesli to ma vubec cenu tam jet
NT.Karel - Profil | Po 12.3.2012 14:39:56
JaMi >> Ten rybník patřil Interlovu jako celý ten objekt.Na tom rybníku se pěstovaly kachny tak se není čemu divit ,že je plný bahna.
NPallermo - Profil | Po 12.3.2012 14:35:06
Petanek81 >> taky me to zajma rad bych se tam vydal tak potrebuju na letost hodne infoo
NJaMi - Profil | Pá 12.8.2011 23:43:32
Ano, revír se projel člunem hned na začátku výpravy echolotem, jelikož jsme měli zamluvený celý revýr na tři dny, měli jsme povolený i člun. Revír je opravdu mělký, tak echolot není schopen samozřejmě zachytit ryby /uplavou/ ale teplota, hloubka a dno zjistit lze. Okolo toho 1,4m bylo kousek u výpustě a někde uprostřed. /Směr od přítoku k výpusti. Zřejmě původní koryto. Ale bahna je opravdu dost. Údajně dle majitele je to tím, že nad tímto revírem jsou další chovné rybníky, kde prostě při výlovu se otevřou stavidla a šup s bahnem pryč. Tak bylo řečeno.
NPetanek81 - Profil | Pá 12.8.2011 9:30:24
Jinak kapři tam asi jsou, ale podle fotek se ted moc netahají. Budou tě tam otravovat jeseteři. Pokud jedeš na kapry, tak budeš asi zklamaný.
NPetanek81 - Profil | Pá 12.8.2011 9:27:34
tipek15 >> To co si nesekl byl jeseter co ti táhl montáž ;)
NJaffata - Profil | Čt 11.8.2011 23:16:32
JaMi >> Vy jste to tam merili nakym echolotem? zajimalo by me kde jsou ty hlubsi mista. spravce mi rikal ze na hrazi smerem k vytoku se tahne nejaky koryto ktery by melo byt hlubsi,ale co je na tom pravdy to nevim. Jinak jestery jsme tam nejvetsi vytah cca pul metru od brehu, navnadu vyvesenou jen pod spicku prutu:)
NJaMi - Profil | Čt 11.8.2011 22:29:03
Je to malé cca 2ha a bahnité. Dost jeseterů, kaprů. Záběrů bylo dost, ale většinou do prázdna. Ryby přežrané, moc nebraly. Snad počasí, ale myslím si, že to bylo spíše tlakem rybářů, neb 30minut před ukončením lovu už vedle mě čekali další dva rybáři na to, až zbalím cajky.
Zarybněno mají opravdu parádně a starají se o revír velmi dobře. Ryby zdravé, nepoškozené.
Ale celkově i přes nepřízeň počasí jsme si celkem zachytali. I když někteří ani šupinu nečapli.
Ale zkusit se má vše. Každopádně super revír na trofejní ryby, které tam jsou.
Na Jesíky mě fungovaly Pelety Ultra Fish dipované v Tandembaits Top editon Dip Monster mušle. Na tři dny mě stačilo 2kg balení jak pod háček, tak i na zakrmení. Pokud by někoho zajímalo, jak je to hluboké, tak hloubka se pohybuje okolo 1m a méně, jen asi na dvou místech se naměřilo 1,4m hloubky. Toliko asi vše.
Přeji všem pohodičku u vody a parádní ryby.
Zarybněno mají opravdu parádně a starají se o revír velmi dobře. Ryby zdravé, nepoškozené.
Ale celkově i přes nepřízeň počasí jsme si celkem zachytali. I když někteří ani šupinu nečapli.
Ale zkusit se má vše. Každopádně super revír na trofejní ryby, které tam jsou.
Na Jesíky mě fungovaly Pelety Ultra Fish dipované v Tandembaits Top editon Dip Monster mušle. Na tři dny mě stačilo 2kg balení jak pod háček, tak i na zakrmení. Pokud by někoho zajímalo, jak je to hluboké, tak hloubka se pohybuje okolo 1m a méně, jen asi na dvou místech se naměřilo 1,4m hloubky. Toliko asi vše.
Přeji všem pohodičku u vody a parádní ryby.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
19:05NTrofeje - lín obecný 1
18:29NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5353
16:55NDalešice ?? 8165
16:24NBleskovky: V Českém Krumlově skončil pokus o biologickou regulaci pijavic úhynem celé nasazené obsádky 1
15:42NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1638
15:09NFanclub značky Shimano 16403
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04NOhře, úlovky, nástraha 1055
7:24NKrátkodobá kaprařina x 10040
SoNKyjský rybník, Džbán 50914
SoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...


















