Šebkův rybník a kapři.

Máte někdo zkušenost?
Jak je velký?
Možno i na email. Dík za odpovědi
Autor diskuse: standis - Profil , 12.8.2008 kaprařina - revíry, cestování

Jaris55 - Profil | Po 18.6.2012 21:06:37

a jak to je prosimte daleko k te chatce č.6 nebo myslis za plot za chatkou a pak to jenom podat pres plot

    Frantos - Profil | Po 18.6.2012 14:06:14

    Jaris55 >> ahoj, k chatě se zajet nedá, auto musíš nechat za plotem a pak vynést věci ke svému místu....

      Jaris55 - Profil | Po 18.6.2012 13:58:09

      Dobrý den v srpnu jedem na tento revír do chatky 6 tak se chci zeptat jestli se dá zajet autem až k chatě jenom na vyložení věcí nebo se musi nosit nekde od parkoviště.děkuji za info

        Terka1919 - Profil | Pá 8.6.2012 20:51:52

        jak jste si tam ted posledni dobou zachytali a jak byste hodnotili tento rybnik?? chteli bychom tam jet, ale bojime se ze tam bude moc lidi. za vsechny odpovedi moc dekuju:D

          Beny14 - Profil | Út 17.4.2012 10:54:41

          Tak jsme se právě vrátili z rybníka. Počasí navzdory předpovědím slušné, takže nám pršelo jen při balení věcí. Jinak kapři nic, od toho jsme neměli ani záběr, zato jesetery jsme si zachytali slušně. 12 kousků, všechno kolem 125 cm a přes 10 kg. Prostě paráda :-)

            Špek - Profil | Ne 1.4.2012 18:45:44

            c.13 >> jo jo už mě to trklo.... Tome vůbec nenapadlo hochu, tak to sorry to mě netrklo

              Špek - Profil | Ne 1.4.2012 18:43:30

              c.13 >> netuším o co jde:o))

                c.13 - Profil | Ne 1.4.2012 18:22:32

                scorpi >> On Pavlík ví co myslím :-))))

                  scorpi - Profil | Ne 1.4.2012 17:27:54

                  c.13 >> Zeby ta reklama v pozadí ????

                    c.13 - Profil | Ne 1.4.2012 16:10:48

                    Špek >> Ty fotky se mi vůbec nelíbí, jestli uhádneš co se mi na nich nejvíc nelíbí.... ? :-)

                      Beny14 - Profil | Pá 30.3.2012 11:35:02

                      Špek >> Tak jsem zvědavej. Halibutky taky bereme, nějakou oliheň máme taky. Zkusíme taky něco sladkýho, nějaký ovoce, jestli se poštěstí.. :-)

                        Špek - Profil | Čt 29.3.2012 10:14:06

                        Beny14 >> Já sem tam nachztal klasickz na halibut pelety,to se týče jeseterů a kaprý na olihen.Ono to je celkem jedno pokud budou pri chuti tak se ti na tak malém rybníku nemuže stát že bysi neudál záběr

                          Beny14 - Profil | Čt 29.3.2012 9:47:11

                          Zdravíčko, my tam jedem v dubnu, tak jsem na to zvědavej. Na co doporučujete že bychom to měli zkusit?

                            Pallermo - Profil | Út 13.3.2012 12:25:04

                            Špek >> nemyslim on ale ja :D

                              Špek - Profil | Út 13.3.2012 12:12:37

                              Pallermo >> To on asi nebude mit staci zavolat a optat se ono to zase tak horky po zacatku nebude

                                Pallermo - Profil | Út 13.3.2012 12:09:21

                                Špek >> kdybych nemel duben nabitej tak bych taky jel :D

                                  Špek - Profil | Út 13.3.2012 12:05:13

                                  Pallermo >> Já se z chlapama domluvim a uvidíme no...

                                    Pallermo - Profil | Út 13.3.2012 11:59:24

                                    Špek >> tak vyraza podej info ja bych tam chtel cerven

                                      Špek - Profil | Út 13.3.2012 11:48:09

                                      Asi tam vyrázím v dubnu

                                        Špek - Profil | Po 12.3.2012 15:13:30

                                        Pallermo >> platí se za přístřěšek,a den stoji nak 590 nebo kolik a druhy den uz asi jen 490 nebo jak to bylo