Zajímavé úlovky do čeřínku

Chytil někdo z vás něco zajímavýho do čeřínku? Mě se včera podařilo chytit štiku 49cm. Zajímalo by mě jestli máte také nějaké podobné ulovky, mě se to stalo poprvé v životě.
Autor diskuse: Zack10 - Profil , 7.8.2008 všeobecné - techniky lovu
43 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NM9 - Profil | So 9.8.2008 13:43:52

pepe 17-kdybys měla někdy takovou štiku v čeřenu,tak určitě nebude na tebe čekat až ju vyfotíš,rozškube ti sítku jak nic

    Npepe17 - Profil | So 9.8.2008 11:47:23

    zajímavé, že nikdo nemá třeba foto.vidět štiku 90cm v čeřínku to bych měla zážitek na celý život.

      Nkozlipet - Profil | Pá 8.8.2008 11:22:11

      sem chyt uhoře 50 cm a soused minulý tyden chyt štiku 90cm 6,5 kg.

        NDetreux - Profil | Pá 8.8.2008 11:09:36

        Jednou jsem chytl v potoku do čeřenu ůhoře tak 20cm, krásnej :)

          NŽralok 007 - Profil | Pá 8.8.2008 10:54:59

          S kámošama jsme učeřeňovaly 50 cm tlouště v tůňce 3 krát 3 m ještě 25cm okyšem.

            Nmattas - Profil | Pá 8.8.2008 10:54:40

            ja sem chytil do cerenu sumce 85 a stiku 60 a 3kapri 30 60 49 cma candata 60

              Njarda 2004 - Profil | Pá 8.8.2008 10:29:49

              M9: Tak to jsi mne dostal zahodím komplet nadobíčko a jdu koupit čeřeny aspoň tak 5-6 kouskú.

                Nhroch2 - Profil | Pá 8.8.2008 9:53:32

                Pár candošů do 50.Jednoho karpa 65 .Vranku 5 ks na jeden nához a pak už nikdy v životě.a jednou pekneho uhoře .ale toho sem jako malej kluk z té síťky nemohl za boha vylovit a tak sem o něho přišel.

                  Nsajgon - Profil | Čt 7.8.2008 22:32:22

                  kdysy se tátovi podařil kapr 70, a hned posléze 2v1 - štika 73, který z tlamy čouhal kousek, uz požvejkany, štičky cca 25 vm. Zajímavý pohled

                    Nftipalek - Profil | Čt 7.8.2008 21:57:22

                    M9: musím se zeptat jestli vůbec máš nějaký prut nebo u Tebe doma najdeme jen čeřínky :D:D:D
                    tu metrovou štiku bych chtěl vidět v čeřeni....každopádně respect!

                      Npira - Profil | Čt 7.8.2008 20:56:26

                      Tata chyt u znamyho co ma rybnik na zahrade stiku 70 a kapra 5o,ale ma tam tolik ryb,ze se tomu nedivim...

                        NM9 - Profil | Čt 7.8.2008 20:52:27

                        lita-ty míry jsou pravdivé!!!! Dujáč-chce to jen tahat a tahat

                          Ndrda - Profil | Čt 7.8.2008 20:52:04

                          Na řece Moravě asi metr od břehu amur 45 cm. Nevím, kdo z nás dvou byl více mimo :-)

                            NM9 - Profil | Čt 7.8.2008 20:51:34

                            Detreux-nenene,žádná strouha po výlovu,normalní slepé rameno řeky

                              NPepaČadek - Profil | Čt 7.8.2008 20:36:38

                              micrad: to ale bylo na nějakým rybníku Rybníkářství Třeboň tak den max dva před výlovem, ne? :-)

                                Nanthrax - Profil | Čt 7.8.2008 20:34:32

                                Lita -zalezi ake mal ten ceren rozmeri

                                  Nfofo - Profil | Čt 7.8.2008 20:06:34

                                  ...taky jsem vytáhnul štičku-asi 7cm.Když jsem jí hodil zpátky,tak mě otec zjebal (bylo mi tenkrát asi 8let),že jsem jí měl vzít domu do akvárka.Já jí pak ale chyt ještě jednou a po letech jsme jí pouštěli-měla přez padesát

                                    NLita - Profil | Čt 7.8.2008 16:42:08

                                    mircad: nevěřím, že by váhu těch kaprů čeřen unesl!!! Dohromady bych to odhadoval tak na cca 15kg minimálně a to pochybuju, že by sítka udržela.Z toho plyne, že kecáš.

                                      Nmicrad - Profil | Čt 7.8.2008 16:15:13

                                      c.13 - pokoušel jsem se nachytat nástražní rybky na štiku na cca 8m širokým náhoně

                                        NJozka - Profil | Čt 7.8.2008 16:02:35

                                        V noci hozen cerinek na hejno ploticek a na jeden zatah cca 100-150plotic.Ted nedavno se mi stalo,ze jsem podebral kamosovi kapra a podebral jsem ho i se stikou cca 75cm nemerena hned vracena za kamoskama kanibalkama.

                                          NPaul van Drax - Profil | Čt 7.8.2008 15:52:44

                                          Muj nej ulovek do cerenu: stika 75cm.

                                            NMiras - Profil | Čt 7.8.2008 15:47:06

                                            134 karásků na jeden zátah.

                                              Ndujáč - Profil | Čt 7.8.2008 15:36:46

                                              M9:proosíííím,nauč mě to...

                                                Ngeorge1 - Profil | Čt 7.8.2008 15:28:54

                                                micrad,M9-cau borci napiste revir jdu to vyzkouset.

                                                  Nc.13 - Profil | Čt 7.8.2008 15:26:07

                                                  micrad - a nebylo to na náměstí u kádí s vánočníma kaprama? :-))))

                                                    NLita - Profil | Čt 7.8.2008 15:24:41

                                                    M9: Líni bez prdele?Že by jím ji někdo ukousl?:-) Bez prdele si myslím, že ty ryby byly všechny o půlku menší než uvádíš

                                                      NDetreux - Profil | Čt 7.8.2008 15:22:25

                                                      M9: no jo, ale v nějaký strouze po výlovu, co? :) to mám gtaky nachytáno po výlově hafo amurů , tolstolobiků,kaprů..

                                                      jinak si pamatuju ze sem kdysi Boyscout dával fotku učeřín´kovanýho obrovksýho candáta :)

                                                        Nmicrad - Profil | Čt 7.8.2008 15:19:30

                                                        na jeden zátah kapry 66, 54 , 47 a 42 bylo to 25.12.

                                                          NM9 - Profil | Čt 7.8.2008 15:07:54

                                                          nej ryby do čeřene kapr 74 a 71,štika 96,amur 83 nejací candoši,líni do 1/2metru a to bez prdele!!!

                                                            Nlubos666.p - Profil | Čt 7.8.2008 15:04:59

                                                            Byl jsem u toho,když kámoš chyt do čeřenu dětský kolo,ještě s napumpovanýma pneu-foto bohužel nemám.

                                                              Nlubos666.p - Profil | Čt 7.8.2008 15:02:29

                                                              Muj kluk Lína 43 na Berounce předloni.

                                                                Nfofo - Profil | Čt 7.8.2008 14:51:21

                                                                jednou jsem nahodil čeřen poměrně do houbky a po pár minutách mě žačala škubat šňůra v ruce.Když jsem to vytáhnul,tak tam byl zamotanej krásnej okoun-asi 35cm.Dali jsme ho do vezíru,vzali vláčáky s rotačkama a začli jsme prohazovat tenhle úsek vody.Už jsme nic nelapli,tak jsme okouna pustili

                                                                  NWamp - Profil | Čt 7.8.2008 14:49:54

                                                                  tak já prut i s navijákem pod molem, do toho čeřínku se ze spoda do síťky zapletla klička toho navijáku - pokud si dobře vzpomínám byl to teleskop SONA a nějaká MK 100 nebo 400, nepustil jsem je......:-)

                                                                    Nkubah - Profil | Čt 7.8.2008 14:47:00

                                                                    Já jsem jednou vytáh v čeřínku žabku :-)

                                                                      NKoki - Profil | Čt 7.8.2008 14:40:05

                                                                      jednou jsem vytáhl kapra kolem 50cma nekolik menších kolem 40cm

                                                                        Nprofo - Profil | Čt 7.8.2008 14:36:53

                                                                        asi před 15 lety na jednom místě na první zátah štika 55cm a hned na podruhé candát 49cm. Oba byly tenkrát spaseni na pekáči..:-))

                                                                          NVaša - Profil | Čt 7.8.2008 14:13:45

                                                                          Jako malý kluk 2 kapříky najednou kolem 40 cm.

                                                                            NMarten1 - Profil | Čt 7.8.2008 13:52:38

                                                                            cca před 10 lety na Sázavě cejna 40 a candáta 45. Soused štiku 50.

                                                                              NWorm - Profil | Čt 7.8.2008 13:51:06

                                                                              Před 14 dny nějakého raka(cca 15 cm)-druh po mě nechtějte :-)

                                                                                NNetipa - Profil | Čt 7.8.2008 13:47:39

                                                                                Štika 65. To jsem byl ale malej kluk a s kámošem jsme ji v řece půl dne naháněli. Nakonec jsme ji sežrali

                                                                                  NMilhauz - Profil | Čt 7.8.2008 13:31:43

                                                                                  kámoš chytil v zátoce na Slapech metr od břehu do čeřena lína kolem 40cm.Neměřen, nevážen, hned puštěn Z5

                                                                                    NHP - Profil | Čt 7.8.2008 13:27:20

                                                                                    Kapra asi 40 cm kterému jsem aspoň odepnuh háček, který mi před týdnem na onom místě utrhl a zase ho pustil. Jinak si nepamatuju žádnou větší rybku.

                                                                                      Nftipalek - Profil | Čt 7.8.2008 13:26:58

                                                                                      pamatuju že kdysi když mi bylo kolem 8 let tak jsem chytal rybky pro tátu a taky jsem chytil štiku...měla 50 a nechali jsme si ji. Byla slepá....chtěli jsem ji pustit, ale jedno oko měla úplně pryč to bylo zahojený a druhý měla potrhaný a měla na hlavě rány od zubů. Asi se o ni pokusila větší kolegyně...
                                                                                      Plavala úplně u břehu takže to nebyl problém ji chytit....